Altcoin Haberleri

Bitcoin İçin Rekor Tahmin Geldi, Fiyat 288 Bin Dolar mı Olacak?

Son olarak Dijital Ticaret Odası kurucusu Perianne Boring, katılmış olduğu bir programda BTC’nin bu yıl sonuna kadar 288 bin dolar bandına ulaşabileceğinden bahsetti.

] }

Lider kripto para birimi Bitcoin BTC için her gün yeni fiyat tahminleri yapılıyor. Son olarak Dijital Ticaret Odası kurucusu Perianne Boring, katılmış olduğu bir programda BTC’nin bu yıl sonuna kadar 288 bin dolar bandına ulaşabileceğinden bahsetti. Boring, yaptığı açıklamalar ile kripto piyasalarına yönelik önemli açıklamalarda bulunurken, öne sürdüğü fiyatlar da yatırımcılar için dikkatle dinlendi. Ünlü isme göre BTC fiyatlarında 288 bin dolar bandına ulaşmaması için hiçbir engel bulunmuyor. Aynı zamanda Boring, kendi yaptıkları formüllere göre halihazırda BTC fiyatının normal olması gerektiği fiyattan düşük bulunuyor ve fiyatının 72 bin dolar olması ön görülüyor. Boring, bu formülün yakın zamanda hayata geçeceğinden ise bahsetti.

288 Bin Dolar Seviyesinden Bahsetti

Boring, özellikle BTC için önemli potansiyelin devam ettiğini, dünyaca ünlü pek çok şirketin bu birimi tercih ederek de doğru bir yatırım yaptıklarından da bahsetti. BTC başta olmak üzere kripto para birimlerine güvensizliğin giderek azaldığından da bahseden Boring tüm bu gelişmeler kapsamında BTC’nin 2021 yılı içinde önce 100 bin dolar, yıl sonuna doğru da 288 bin dolara ulaşması gerekiyor. Yaptığı açıklamaların sadece bir tahmin değil, elde ettikleri verilerden hareketle oluştuğunu da ekleyen Boring aynı zamanda 2029 yılına kadar bir BTC’nin 10 bin ons altın değerine ulaşacağını da sözlerine ekleyerek altının tahtını kaybedeceğini ifade etti.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu