Milyarderler Bitcoin Alıyor. Bill Pulte 11 BTC Aldığını Açıkladı

Milyarderler Bitcoin Alıyor. Bill Pulte 11 BTC Aldığını Açıkladı

Bitcoin satın alan milyarder sayısı artmaya devam ediyor. BTC satın almasını halka açıklayan son kişi, aynı zamanda insanları buna teşvik etmek isteyen hayırsever Bill Pulte oldu.

Bill Pulte: Kripto Paralar Dünyadaki Yoksulluğa Yardımcı Olabilir

Bill Pulte, Pulte Homes'un direktörlerinden, Pulte Capital Partners'ın başkanı ve Twitter Philanthropy'nin mucididir. Pulte şimdi pek çok milyarder gibi kripto topluluğuna katılıyor. 12 Aralık 2019'da 11 BTC aldığını açıkladı.

Milyarderler Bitcoin Alıyor Milyarderler Bitcoin Alıyor

Twitter aracılığıyla Pulte fakirlerin refahını arttırdığını söylüyor. Takım arkadaşı olarak bahsettiği bir milyon takipçi olduğunu iddia ediyor.

Pulte dünyayı değiştirmek istiyor ve BTC'yi kullanmak kesinlikle değişimi aşılamanın etkili bir yolu olduğunu iddia ederek şunları söylüyor:

Kripto para birimi dünyanın en fakirlerine yardım edebilir… Özellikle de “banka ile alakası olmayanlara”… hayırsever olarak, Bitcoin'e ihtiyaç duyduğunuza dair bir yorum yapanlar arasından biraz satoshi göndermek için bir kişi seçeceğim… Evet, bu gerçek. ”

Bitcoin'in Çalışma Felsefesi Değişiyor

Bir süredir Bitcoin hayır amaçlı kullanılıyor. Aslında, birçok bağışçı kripto para biriminin çok yönlülüğünden yararlanmakta. Örneğin Bitcoin, bağışçıların hayırsever çalışmalarını daha etkili hale getirmelerine, şeffaflığı artırmalarına ve vergi avantajlarından faydalanmalarına yardımcı olur.

Bu nedenle, Kızıl Haç ve Greenpeace gibi sayıları artan hayır kurumları, Bitcoin'i kabul ediyor ve daha etkili olmak için blockchain teknolojisini kullanıyor. Unicef ​​de Bitcoin ve Ethereum'u da kabul etmekte.

Örneğin, BitGive, kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için Bitcoin kullanan dünya çapında bir hayırsever organizasyondur. BitGive’in misyonu, “Halk sağlığını ve dünyadaki çevreyi iyileştirmek için Bitcoin ve blockchain teknolojisinin gücünden yararlanın” diyor.

BitGive Connie Gallippi Genel Müdürü şöyle açıklıyor:

Bitcoin, BitGive'ın uzaktan işlem yapabilmesini, transfer ücretlerini önemli ölçüde düşürmesini, gerçek zamanlı olarak şeffaflığı sağlamasını, şifreli olarak güvenli işlemleri gerçekleştirmesini ve hızlı bir şekilde anlaşmalar yapmasını sağlıyor.”

11 bitcoin satın almak sadece başlangıç ​​olabilir. Pulte yakında hayırsever çalışmalarında Bitcoin'in yararını görebilir ve büyük olasılıkla, daha fazla Bitcoin almaya başlayacak ve sonunda Blythe Masters, Dan Morehead, Tyler ve Cameron Winklevoss ve Michael Novogratz'ın yer aldığı uzun milyarderler listesine katılacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.