Mike Novogratz, Bitcoin 2022 Yılında Önceki Yıllara Göre Daha İyi Performans Gösterebileceğini Söyledi

Mike Novogratz, Bitcoin 2022 Yılında Önceki Yıllara Göre Daha İyi Performans Gösterebileceğini Söyledi

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, yeni oyuncular blockchain teknolojisi dünyasına girmeye devam ederken Bitcoin (BTC) görünümünü şekilleniyor.

Galaxy Digital'in 4. çeyrek kazanç çağrısında, milyarder, devam eden endüstri yeniliği ve genel yatırım halkının artan ilgisi ışığında, Bitcoin'in önceki 2022 fiyat tahminlerini aşmasını beklediğini söylüyor.

“Başlangıçta söylemiştim, bunun Bitcoin'de 30.000 ila 50.000 dolar arasında değişen bir yıl olacağını düşünmüştüm. Ancak benim gördüğüm ve piyasaların ticaret yapma şeklini ve yeni insanların girmek istediğini gördüğümü, Web3'te ve meta veri deposu alanında gördüğümüz inovasyonu gördüğüm ve verdiğim benimseme döngüsü göz önüne alındığında, eskisinden daha yapıcı oldum. senenin başında. Bu nedenle, yıl sonuna kadar kriptoyu önemli ölçüde daha yüksek görmek beni şaşırtmaz.”

Novogratz daha sonra Rusya'nın Ukrayna'ya devam eden saldırısının ve ardından gelen uluslararası yaptırımların, insanların kripto para biriminin ilerlemesiyle ilgili bakış açılarını nasıl yeniden yönlendirebileceğini tartışıyor.

“Rusya'nın işgal ettiği Ukrayna'da savaş çıktı. İlginç. Emtia döngüsü boyunca birçok enflasyonist baskı yaratır. Çok fazla risk, riskten kaçınma davranışı ve endişe yaratır, ancak aynı zamanda kriptoda gerçekten olumlu olan ve benimsemeyi hızlandırmaya devam eden bir anlatıya katkıda bulunur. Bu, makro ters rüzgarlar ve arka rüzgarların benimsenmesiyle kriptoyu zorlayan bir yıl oldu… Hikayesinin bir kısmı, Avrupa ve ABD'nin Rusya'ya bu [nakit] rezervlerin gerçekten sizin rezervleriniz olmadığını söylediğinde [içeriyor]. yatırım kariyerimde ilk kez insanlar 'Bir dakika. Eğer bu orada gerçekleşebilirse, Çin ve onun 1.4 trilyon dolarlık hazineleri ne olacak?'

Bitcoin ve diğer kripto varlıklarının hikayesi daha çok rüzgar aldı. Bunun geriye gittiğini düşünmüyorum. Bence Balkanlaşmış bir dünyadayız ve kripto varlıklarının uygun olduğu yer tartışılmaya devam edecek, ancak kapsamı büyüyecek.”

Yatırımcı, bir CNBC röportajı sırasında Hazine Bakanı Janet Yellen'in kripto para birimleri hakkındaki son tartışmasını vurgulayarak sonuca varıyor.

“Bakan Janet Yellen'ın son yorumlarında kriptoya karşı çok daha iyimser bir yaklaşım benimsemesi gözden kaçmamalı, değil mi? DC'deki siyasi rüzgarlar değişiyor.

Bence kriptoya daha çok karşı olan Demokratlar, seçmenlerin bu varlık sınıfını gerçekten sevdiğini anlıyorlar. Ve böylece, düzenleyici cephede bir değişim görüyorsunuz. ”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.