Kevin O'Leary: Bitcoin Fiyatı 2 ve 3 Yıl İçinde....

Kevin O'Leary: Bitcoin Fiyatı 2 ve 3 Yıl İçinde....

Kevin O'Leary, diğer adıyla Mr. Harika, önümüzdeki yıllarda Bitcoin (BTC) fiyatının ulaşmasını beklediği noktaları ifade etti. Kurumsal firmaların bitcoin'e  yatırım yapmaya başladığınde bitcoin fiyatının çok yükselseleceğinin altını çizdi.

Kevin O'Leary'nin Bitcoin Tahmini

Kevin O'Leary, geçen hafta Stansberry Research ile yaptığı röportajda bitcoin fiyatıyla ilgili tahminini paylaştı. Pek çok kurumun bitcoin'e yatırım yapmasına tam olarak  izin verilmediği ifadelerinde bulundu.

“Bu iyi biliniyor çünkü henüz düzenleyici tarafından düzenlenmiyor. Bu nedenle, bitcoin'e maruz kalmak için bir vekil olarak, halka açık bitcoin madencilik şirketleri Marathon, Riot, vb.'nin hisselerini satın alıyorlar."

 

“Bitcoin'in 100 bin dolara, 200 bin dolara, 300 bin dolara gideceği hakkında konuşmak istiyorsanız, kurumlar sonunda onu satın alabildiğinde bu gerçekleşecek.”

"Bu noktada size kesin olarak söyleyebilirim çünkü devlet fonları ve emeklilik planları işletiyorum" diye devam etti Mr. müthiş. “İndeksleme işinde, bitcoin etrafındaki tüm hype için, bu kurumların hiçbirinin tek bir jetonu yok. Uyum departmanları ESG'nin talimatlarına izin verene kadar bunu yapmayacaklar.” Ayrıca kripto varlık sınıfının kendisinin de uyumlu olması gerektiğini ifade etti.

Shark Tank yıldızı şunları söyledi:

"Eğer yeşil ışık alırlarsa, madeni paranın fiyatı çarpıcı biçimde artacak."

O'Leary ayrıca bitcoin hakkında düşünmenin yolunun onu bir para birimi olarak değil, yazılım olarak görmek olduğunu açıkladı.

"Bu ayarlar Microsoft'a aittir. Google'ın sahibi onlar. Bu da bir yazılımdır, bu yüzden onların kafasına takmaları çok kolaydır. Uyum sağlandığında %1 ila %3 arasında satın alacaklar ve o zaman fiyat değer kazanmaya başlıyor,”

Bunun önümüzdeki 2-3 yıl içinde gerçekleşeceğini ifade etti. Geçen yıl Ekim ayında O'Leary, ABD düzenleyicisinin nihayet finansal hizmetler firmalarının bitcoin'i bir varlık olarak adlandırmasına ve Kanada'da olduğu gibi bir borsada işlem gören fona (ETF) koymasına izin vermesi durumunda, "bir trilyon dolar daha" dolar dedi. Bitcoin ile satın alınacaktır.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.