Bloomberg Stratejisti: Rusya-Ukrayna Gerilimi Bitcoin Fiyatını...

Bloomberg Stratejisti: Rusya-Ukrayna Gerilimi Bitcoin Fiyatını...

Bloomberg'in kıdemli stratejisti geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformlarından biri olan  Twitter'da Doğu Avrupa'daki mevcut jeopolitik gerilimlerin ve artan enflasyon ve varlık fiyatları da dahil olmak üzere mevcut makroekonomik zeminin Bitcoin (BTC) ve Ethereum'un (ETH) yükselmesine neden olabileceğini ifade etti.

Dijital varlık devleri #Bitcoin, #Ethereum ve kripto dolarının çoğalması, 2022'de #Rusya ve #Ukrayna'yı çevreleyen gerilimin yanı sıra yüksek enflasyon ve varlık fiyatları üzerinde sağlam bir temel bulabilir. hayır. 1 kripto, kripto paraya karşı farklı bir güç gösteriyor. hisse senetler.

resim

“Dijital varlık, Bitcoin, Ethereum ve kripto-doların çoğalması, artan enflasyon ve varlık fiyatlarının yanı sıra Rusya ve Ukrayna çevresindeki gerilimle birlikte 2022'de sağlam bir temel bulabilir. Bir numaralı kripto para birimi, hisse senetlerine göre değişen güçler gösteriyor.”

McGlone'a göre, Avrupa'da silahlı çatışmanın patlaması (elbette değil, umarız) ABD doları için 'faydalı' olabilir. Ayrıca Ethereum destekli, dolara sabitlenmiş stabilcoinlerin ETH fiyatını destekleyebileceğini de kaydetti. Tweet attı:

Avrupa'da silahlı çatışma patlak verirse, ABD doları birincil kazanç sağlayabilir; ama #cryptos'ta para zaten kazandı. #Ethereum'un kripto dolarını mümkün kılması ve teknolojinin dolarları işlemek için artan şekilde kullanılması, Ethereum'un fiyatını destekliyor

resim

“Avrupa'da silahlı çatışma çıkarsa, ABD doları birincil kazanç sağlayabilir; ama kriptolarda para zaten kazandı. Ethereum'un kriptodolarları etkinleştirmesi ve teknolojinin dolarla işlem yapmak için artan kullanımıyla birlikte Ethereum fiyatını destekliyor.”

Ancak emtia stratejisti, bu haftanın BTC için zor olabileceğini düşünüyor:

Bitcoin önümüzde zorlu bir hafta olduğunu gösteriyor - Risk Varlıkları Olmadıkça Enflasyonun Düşmesi Muhtemel Değil: Çoğu varlık, kırk yıl içindeki en büyük enflasyon önlemlerinin kaçınılmaz olarak geri alınmasıyla 2022'de gerilemeye maruz kalacak, ancak bu yıl Bitcoin için başka bir dönüm noktası olabilir

resim

“Bitcoin zorlu bir haftaya işaret ediyor – riskli varlıklar düşmedikçe enflasyonun düşmesi pek olası değil. Çoğu varlık, kırk yıldaki en büyük enflasyonist önlemlerden kaçınılmaz geri çekilme üzerine 2022'de gerileyen bir dalgaya maruz kalacak, ancak bu yıl Bitcoin için başka bir dönüm noktası olabilir.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.