Bitcoin Yükseldikçe Unutulmuş Cüzdanlar Hatırlanıyor

Bitcoin Yükseldikçe Unutulmuş Cüzdanlar Hatırlanıyor

2017 yılının yaz aylarında patlama yaşayan Bitcoin o tarihten itibaren sönmüş bir volkan gibi yeniden patlayacağı günü beklemeye başladı. Geçtiğimiz hafta içinde Bitcoin’in 4100 dolar seviyelerine gelmesiyle insanların Bitcoin’e olan ilgisi yeniden yavaş yavaş artmaya başladı. Bitcoin yükseldikçe unutulmuş cüzdanlar hatırlanıyor.

Bitcoin’in yükselme trendine girdiği birkaç haftadır ortada. 2017 yılında tarihin en yüksek değerini gören Bitcoin şu anda bu değerden oldukça uzakta olmasına rağmen en ufak bir yükseliş trendi insanların akıllarına 2017 yılının yazında olduğu gibi bir patlama yaşayabileceğini getirmekte. Zamanında kripto para işine girip de sonradan bir şekilde uzaklaşan insanların akıllarına yine bir yerlerde bir Bitcoin cüzdanlarının olduğu geldi. Bu konuyla ilgili kripto para borsalarına inanılmaz bir yığılma var. Zamanın açılmış ama sonrasında kullanılmadıkları için şifreleri unutulmuş cüzdanların sahipleri bu şifrelerini bir şekilde hatırlamaya çalışıyorlar. Çünkü bu cüzdanlarda bulunacak zamanın çok cüzi miktarları hala sahiplerini zengin edebilir durumda.

Bitcoin Fiyat Analizi

Cüzdan Şifreleri Unutuluyor

Sadece Amerika’da 30 bin cüzdan sahibinin zaman içinde şifrelerini unuttukları için girişimde bulunduğu açıklandı. Bu insanlar cüzdanlarında hala Bitcoin olduğunu düşünmekteler. Ancak işin garip tarafı bu rakamın Bitcoin’in artış göstermesiyle doğru orantılı olması. Unutulmuş cüzdanlar bir anda yeniden hatırlanıp içlerinde kripto para olması ümit ediliyor.

Görünen o ki insanlar 2017 yazındaki fırsatın tekrar geri gelebileceği ihtimaline karşı şimdiden zamanında açmış oldukları kripto para cüzdanlarının peşine düşüyorlar. Bu konuda her kripto para borsası kendi kurallarını kullanıyor. Kimileri insanların unuttukları şifrelere yeniden ulaşılmasına bilinçli bir şekilde engel oluyor. Bazıları ise bu konuda oldukça yardımcı ancak talebinize dönüş çok uzun süreler alabiliyor. Bu noktada da biraz sabırlı davranmakta fayda var.

Facebook'u kişisel verileri satmasıyla ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.