] }
Bitcoin Yorum

Bitcoin Fiyati 6800 Dolara Kadar Geriledi!

Bitcoin fiyatında  10  nisan  sabah saatlerinde gece başlaya düşüş devam etii. 7300 dolardan 6900 dolara kadar düşüş geriledi. Dün gerçekleşen 50.000 bitcoin transferi yatırımcılar tarafından düşüşün  ana sebebi olarak görülmektedir.

Bitcoin de düşüş devam edecek mi?

Bitcoin fiyatında yaşanan düşüş yatırımcılarda fomo etkisi yarattı ve çok sayıda satış meydana geldi. Bitcoin fiyatı çok sayıda satış ile 6800 dolara kadar geriledi. Düşüşün 6500 dolara kadar düzeltme yapması beklenmektedir. Yapılan anket sonuçlarınıda hesaba katarsak yatırımcılar eskisi kadar bitcoine güvenmiyor. Güven kaybının olmasının temel sebebi ani biçimde düşüşlerin yaşanmasıdır.

Josh Roger ise son günlerde yaptı açıklamalarda düşüşün yaşanmasının pek mümkün olmadığını belirtimişti. Ama yanıldı bitcoin 400 dolardan fazla düştü. Bitcoin Yorumumuz düşüşün devam edeceğidir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.