Bitcoin Cash (BCH) Kısa Vadeli Yatırımcıları Cezbediyor

0

Bitcoin Cash (BCH) bugün yüzde 1,62’lik değer kaybı ile 301,78$’a (BCH/USD) düştü. Bu düşüş, BCH fiyatını 322,67 $ olduğu bir hafta öncesine göre %6,4’lük bir düşüş yaşadığını gösteriyor. Bitcoin Cash düşecek mi yükselecek mi? Bitcoin Cash (BCH) coin alınır mı? Yatırımcıların uzun zamandır takip ettiği kripto para piyasasında yaşanan düşüş nedeniyle kripto paralardan çekilip ana akım yatırımlara yönelmeye başladı dönemde her koin için yaşanan düşüş veya yükseliş büyük önem taşımaktadır.

Bitcoin Cash Son Nasıl Performans Gösteriyor?

Geçen ayki hareketine bakıldığında, BCH genel olarak düşüş eğilimi gösteriyor. Sadece bir hafta önce yükseliş eğilimindeydi, ancak hiçbir şekilde uzun vadeli olmadı. 30 günlük bir süre içinde %21’lik bir düşüşle 382 dolardan 301 dolara düştü. Yılbaşından bugüne performansı da genel olarak düştü, ancak haftalık veya aylık rakamlarla elde ettiğiniz kademeli düşüş türünde değil. Bu YTD hareketi, daha değişken bir kripto ve kısa vadede yatırım yapmaya değer olabilecek bir kripto anlamına geliyor.

Bitcoin Cash, 24 saat içinde 4.550.747.651,60$’lık bir ticaret hacmine sahip. Bu, sağlıklı bir ticaret hacmini gösterir ve kripto piyasasında 26. sıradadır.

Bu kripto para son birkaç gün içinde çok dalgalı bir seyir izledi ve kısa bir süre 321$’a düştü ve ardından 293$’a düştü ve ardından toparlandı.

BCH’ye Yatırım Yapılır mı?

Günlük ticaret yapıyorsanız ve yatırım yapacağını koini saatlik olarak izliyorsanız, ciddi bir yatırım potansiyeli var. Genel eğilim aşağı doğru, bu nedenle şu anda uzun vadeli bir yatırım tavsiye edilmez, özellikle de piyasanın enflasyon endişeleri, tedarik hattı kıtlıkları ve Doğu Avrupa’daki çatışmalar nedeniyle gerileme öngürülmektedir.

BCH, genellikle Bitcoin (BTC) ile aynı rotada bir yol hareket etti, ancak biraz daha değişken. Bitcoin arttıkça, BCH bazen çok daha yüksek hareket eder. Bitcoin düştükçe BCH daha da düşebilir, bu nedenle volatil hareket tahmin etmeyi biraz zorlaştırır, ancak aynı zamanda hızlı bir yatırım fırsatı ve geri dönüş için olgunlaşır.

Bu tür bir hareketi, ilk birkaç sırada yer almayan, kendi momentumunu taşıyan, ancak Bitcoin’in eylemleri tarafından yoğun bir şekilde çekilen diğer kriptolardan gördük.

Yatırımcılar, kriptonun büyük ticaret hacmi nedeniyle Bitcoin Cash balinaları hakkında endişelenmemeli, ancak Bitcoin Cash’in gelecekte neler yapabileceği hakkında bir fikir edinmek için piyasaya ve en üst sıradaki kriptoların hareketine yakından dikkat etmelidirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }