Bitay Borsa Rehberi: Bitay Nedir? Bitay Güvenilir mi?

Bu yazımızda Bitay kripto para borsası hakkındaki sorulara; Bitay nedir, Bitay Güvenilir mi, bitay devlet onaylı mı, bitay dolandırılığı, Bitay işlem ücreti sorularına cevap vereceğiz.

Bitay Teknolojisi Nedir?

Bitay Nedir sorusuna cevap vererek başlayalım. Bitay Kripto paraların alım satım yapıldığı bir kripto para borsasıdır. Bitay kripto para borsasında 30 tane kripto para alım ve satım yapılmaktadır.

Bitay Akademi Nedir?

Bitay Akademi, Blockchain altyapısı hakkında ve kripto para sektörü ile alakalı eğitim vermektedir. Üniversiteler ile kordinel, faaliyetlerde bulunan Bitay eğitimlerine katılıp, sertifika alabilirsiniz.

Bitay Güvenilir mi

Önemli kripto para borsalarından biri olan Bitay Borsası güvenilir bir borsadır. İşlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Kyc işlemlerini gerçekleştiren ve adres onayı isteyen bir borsadır.

İLGİLİ HABER:  Facebook’un Kripto Para Birimi: Libra

Bitay işlem ücreti

Kripto para borsası Bitay’ın sabit bir işlem ücreti bulunmamaktadır. İşlem ücretlerini üyelik tiplerine göre ayırmışlardır.

Standart üyelik için alınan işlem ücretleri aşağıdaki görselde yer almaktadır.

En uygun işlem ücreti ise Platin pakette yer almaktadır.

4 ayrı üyelik tipi bulunan bitay borsasında en uygun işlem ücreti ise platin üyelik tipinde bulunmaktadır. Bütün üyelik tiplerindeki komisyonlar BTY ile ödenirse %50 indirim uygulanmaktadır.

BTY Nedir?

Bitay Token kısa adıyla BTY, Bitay teknolojisinin üretmiş olduğu ve yalnızca ödül olarak kullanılan promosyon parasıdır. 1 BTY 1 Türk Lirasına Eşittir.

BTY Nasıl Kazanılır?

BTY kazanmak için kripto para borsasının uygulamasında işlem yapmanız yada arkadaşlarınızı referans numaranızla kayıt olmasını sağlamalısınız. Uyguladan işlem yapmak ve bir arkadaşınız kayıt olmasını sağlamak size 10 BTY Kazandırmaktadır.

500 Tl yükleme yaparsanız yada 500 liraya eş değer kripto para yüklemelerinde 10 BTY kazanmaktasınız.

Yorum Yok

Cevap bırakın

] }