Binance Coin (BNB) HaberleriKripto Para Haberleri

Binance’ten Son Dakika Açıklaması

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Bloomberg tarafından yapılan haberde ABD Adalet Bakanlığı ve İç Gelir Servisi tarafından soruşturma açıldığı haberi sonrasında Twitter hesabından bir açıklama yayınladı.

] }

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Bloomberg tarafından yapılan haberde ABD Adalet Bakanlığı ve İç Gelir Servisi tarafından soruşturma açıldığı haberi sonrasında Twitter hesabından bir açıklamalarda  yayınladı.

Binance’in açıklaması şu şekildedir; “Yasal yükümlülüklerimizi çok ciddiye alıyor ve düzenleyiciler ile kanun uygulayıcı kurumlarla iş birliği içinde çalışıyoruz. Şüpheli faaliyetleri tespit etmek ve ele almak için finans kurumları tarafından kullanılan kara para aklamayı önleme ilkelerini ve araçlarını içeren güçlü bir uyumluluk programı oluşturmak için sıkı çalıştık. Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki kurumlara yardımcı olma konusunda güçlü bir geçmişe sahibiz.” ifadesinde bulundu.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu