Kripto Para HaberleriBinance Coin (BNB) Haberleri

Binance’den Yeni Bir Hamle Geldi, Artık Apple da İşlem Görecek

Ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsaları arasında bulunan Binance, kısa süre önce yeni bir adım başlatarak kripto piyasalarına önemli bir yenilik getirmişti

] }

Ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsaları arasında bulunan Binance, kısa süre önce yeni bir adım başlatarak kripto piyasalarına önemli bir yenilik getirmişti. Yakın zamanda başlatmış olduğu hisse senedi tokenleştirme girişimlerinin olumlu karşılanması sonrasında Binance bu adımlara devam ediyor.

İlk olarak Tesla TSLA hisselerini token haline getirerek bunların alım ve satımlarını yapmaya başlayan platform şimdi üç yeni token’ı daha sisteme kattı. Binance tarafından yapılan açıklamada Apple (AAPL), MicroStrategy (MSTR) ve Microsoft (MSFT) hisselerinin de artık platformda işlem göreceği belirtildi. Bu hisselerin token haline getirilerek kullanıcıların doğrudan alım satım yapmasına izin verecek sistem, bu açıdan sektör açısından da önemli bir yeniliği beraberinde getirmiş oldu.

Üç Büyük Hisse Senedi Dahil Edildi

Söz konusu yeni hisse senetlerine ait token işlemleri ise ilerleyen günlerde işleme alınmaya başlayacak. Micro Stragety MSTR BUSD işlem çifti üzerinden 26 Nisan’da, Apple AAPL BUSD işlem çifti üzerinden 28 Nisan’da, Microsoft ise MSFT BUSD üzerinden 30 Nisan tarihinde alım satım işlemlerine başlayacak. Öte yandan Binance’in böylesi bir adım atması özellikle sektörde ne kadar önemli bir platform olduğunu bir kez daha gösterdi. Her ne kadar Avrupa’daki merciler Binance’i incelemeye aldıklarını geçen hafta belirtmiş olsalar da borsanın böyle bir yeni adım atması yapmak istediklerini gerçekleştirmek için emin adımlar ile yürüdüğünü gösteriyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu