Binance Türkiye Eylül Ayı Raporunu Yayınladı

Kripto para borsalarından biri olan , Ülkemizde tercih edilen borsalar arasında yer almaktadır. Bunun yanısıra ülkemiz de Binance için çok önemli tek piyasa olma yerini savunuyor.Bu kapsamda Binance, Türkiye’deki etkinliklere defa daha çok önem arz ediyor.

Eylül Ayında  Neler Oldu

İlk olarak  1 Eylül’de Binance Türkiye kullanıcı İstanbul’da açık havada yapılan tek kahvaltı etkinliğinde tek araya geldi. Bu buluşmanın ana hususu marjin alım satımına ait görüşler ve analizlerdi.

Ardından 13 Eylül’de yapılan ve Band Protokolü eşliğinde tertip eden Binance Türkiye AMA’nin sonrasında 600 $ ölçüsünde BAND dağıtıldı. AMA (Ask Me Anything) faaliyeti esnasında Band Protokolü CEO’su Soravis ve CTO Sorawit avantajlar ve gelecekteki ortaklıklar gibi esas konularla alakalı sualleri yanıtladı. Daha ardından ChiliZ ve Binance Türkiye’nin beraber düzenledikleri Fakat faaliyeti esnasında 1000 dolar ölçüsünde CHZ airdrop ile dağıtıldı.

Binance Türkiye Eylül Ayı Raporunu Yayınladı

Binance Türkiye Eylül Ayı Raporunu Yayınladı

Bu aktivite 19 Eylül’de Telegram üstünden gerçekleştirildi.ChiliZ Cimbom ile yeni tek işbirliği anlaşması imzaladığı için bu Fakat faaliyeti bilhassa Cimbom taraftarları için epey dikkat çekici oldu.

AMA’e, ChiliZ (CHZ) ve Socios.com CEO’su ve kurucusu Alexandre Dreyfus iştirak etti.Tüm bunların dışında 26 Eylül’de ülkemizde gerçekleşen yer sarsıntısı afetinin sonrasında Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Binance Kurucu Ortaklarında olan ve CMO’su He Yi, depremden zarar gören görmeyen herkese geçmiş olsun dileklerini iletti.

Tüm bunların sonrasında 28 Eylül’de Türk Binance kullanıcı tertip eden toplantıya devasa alaka gözler önüne serdi. Binance de yaptığı izahlarda Binance Turkish topluluğunun kimi önde gelen adlarını ağırlamaktan haysiyet duyduklarını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Ünlü Yatırımcı : Bitcoin'i Yerden Yere Vurdu ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok

Cevap bırakın