Altcoin Haberleri

Binance Tarafından Paypal’e Rakip Geldi

Kripto para borsası Binance’den önemli bir haber geldi. Şimdilik beta sürümünde olmasına karşılık Binance Pay kullanıma açıldı ve PayPal’e alternatif olarak kullanılmaya başlandı.

] }

Kripto para borsası Binance’den önemli bir haber geldi. Şimdilik beta sürümünde olmasına karşılık Binance Pay kullanıma açıldı ve PayPal’e alternatif olarak kullanılmaya başlandı. Ticaret hacmi göz önünde tutulduğunda dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yaptığı bu yeni hamle ile birlikte kullanıcılara sadece Bitcoin ve diğer coinlerin alım satımından daha fazlasını sunmuş olacak. Böylece kullanıcıların daha fazla alanda kripto para kullanması da mümkün hale gelebilecek.

Binance tarafından yapılan açıklamada Paypal’e rakip için Binance Pay’in beta sürümü duyuruldu. Borsanın web sayfasında bulunan haberde Binance Pay’in Binance tarafından tasarlanan ve temassız, sınırsız ve güvenli bir kripto para ödeme teknolojisi olduğu vurgulandı.

Kripto Para Transferi İçin Önemli

Yapılan açıklamada Binance Pay sayesinde kripto para transferi daha kolay hale gelecek. Aynı zamanda konuyla ilgili olarak Binance CEO’su olan Changpeng Zhao tarafından da açıklamalar yapıldı. Zhao açıklamasında kripto para ödeme sistemi ile ticaretin de önemli bir ivme yakalayacağını vurguladı. Özellikle değişen küresel şartlar yüzünden nakit ve kredi kabul etmenin belirli değişikliklere uğradığına temas eden Zhao, Binance Pay sayesinde her geçen gün kullanımı artan kripto paraların da güvenli bir şekilde transfer edilmesinin mümkün hale geleceği belirtildi.

Binance Pay’in başlangıçta beş para birimini desteklenmesi planlanıyor. Buna göre BTC, ETH, BUSD, BNB ve kredi kartı şirketi olan Swipe’ın SXP tokenlerini destekleyecek.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu