] }
Binance Coin (BNB) HaberleriCoin Haberleri

Binance, Coinmarketcap’ı Satın aldı

Kripto para borsası binance coinmarket satın aldı.Dün satın alacağı şeklinde binance coinmarketcap satın alıyor haberini yaptığımızdan bir gün geçmeden binance twitterdan yaptığı açıklamada ailemize hoş geldin coinmarketcap açıklamasında bulundu.

Bu durum yatırımcılar tarafından pek olumlu karşılanmadı. Binance’in fiyat manipülasyonu yapabileceği düşüncesi ağırlıkta. Bitcoin pump zamanlarında binance borsasının çökmesi binance olan güveni oldukça sarsmıştır.

Dünyanın En Popüler Kripto Para Takip Platformu

Son altı ay içerisinde tam 207,2 milyon ziyaretçi sayısına ulaşan CoinMarketCap, bu ziyaretçi sayısıyla dünyanın en fazla takip edilen kripto para veri ve fiyat takip platformu konumunda yer alıyor. Binance ise aynı 6 aylık süreçte, 113,8 milyon ziyaretçi sayısına ulaşabildi.

CoinMarketCap toplamda 100’ün üzerinde kripto para çeşidi için çeşitli destek sağlaması nedeniyle, başta bitcoin olmak üzere kripto para sektöründe işlem yapmak isteyen milyonlarca insan tarafından ziyaret ediliyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.