Binance Coin (BNB) HaberleriKripto Para Haberleri

Binance Coin Neden Artıyor, BNB Yükselişi Sürecek mi?

Binance Coin BNB yatırımcıları için yeni haftaya önemli bir yükseliş grafiği ile başlangıç yaptı.

] }

Binance Coin BNB yatırımcıları için yeni haftaya önemli bir yükseliş grafiği ile başlangıç yaptı. Özellikle yakaladığı trend sayesinde yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başaran birimin elde ettiği yükseliş ivmesinin devam edip etmeyeceği ise merak ediliyor.

Kripto para birimlerinde ralli sürerken BTC’nin 60 bin dolar ve ETH’nin de 2100 dolar üzerinde seyir etmesi tüm altcoin’ler için yükseliş yaşanmasına neden oluyor. Piyasa değeri bakımından da en büyük ilk on birim içerisinde yer alan BNB haftaya en iyi başlangıç yapan birim oldu. Ocak ayında 35 dolar bandında olan BNB yaşadığı hareketlenme sonucunda an itibariyle 560 dolar bandına ulaşmış oldu. Bu çok önemli yükseliş ise yatırımcılarına büyük kazançlar sağladı.

BNB Artışı Devam Edecek mi?

En çok kullanılan kripto borsası Binance’nin kripto birimi olan BNB’nin fiyatlarında istikrarlı bir şekilde aylardır artış devam ediyor. Bu fiyat artışında genel olarak kripto piyasasında olumlu bir havanın devam etmesi etkili olurken aynı zamanda Binance tarafından verilen güven mesajları da önem taşıyor. Yatırımcılar, Binance’nin olduğu için BNB almakta tereddüt etmiyorlar.

Aynı zamanda BNB için yapılan iyileştirmeler de birimin popüler oluşunu arttırıyor. BNB’nin fiyatlarının ise yakın gelecekte çok büyük düşüş yaşamayacağı ifade ediliyor. Bitcoin BTC için çok büyük bir düzeltme gelmediği sürece BNB için grafikler de yükseliş grafiğini kısa vadede sürdürebileceğine işaret ediyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu