Project Galaxy (GAL) Coin Geleceği, Gal Coin Nedir, Project Galaxy Ön Satış

Project Galaxy (GAL) Coin Geleceği, Gal Coin Nedir, Project Galaxy Ön Satış

Project Galaxy (GAL) geleceği binance‘te listeleneceği duyurulmasında sonra merak edilen ve araştırılan konuların başında gelmektedir. Binance son dönemlerde  launchpad projelerini arttırmaktadır ve bu yazımızda GAL token yorumları ve gal token fiyat tahminleriGAL token nedir sorularına yanıt sunacağız.

Project Galaxy (GAL) Nedir?

Project Galaxy (GAL) nedir? İzinsiz, açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağı oluşturmayı amaçlayan Project Galaxy, açıklamalara göre GAL yönetişim token’ı olarak işlev görecek ve kullanıcı katılımını teşvik edecek ve Project Galaxy ekosisteminin birincil ödeme token’ı olarak kullanıcıların karşısına çıkacak.

Project Galaxy DAO’da oylama ve yönetişim için kullanılacak oaln GAL, kullanıcılarına  protokol tarafından toplanan platform ücretinin miktarını ve Project Galaxy Community Hazinesi tarafından tutulan fonları kontrol etme yeteneğine de sahip olma imkanı sunacak. Bunlar ile birlikte proje geliştiricileri Galaxy’nin kimlik bilgilerini Uygulama Modülleri aracılığıyla kullanmayı amaçlamaktadır. Ayrıca yapılan açıklamalar da  geliştiriciler, platform ücreti olarak Galaxy Protokolü ile her etkileşimim GAL’de bir ücrete tabi olacak şekilde ayarlanacağını belirtti.

Galaxy Oracle Engine ve Galaxy Credential API aracılığıyla kimlik bilgilerimizi sorgulamak için GAL ile ödeme yapabilme imkanının bulunduğunu belirten geliştiriciler, şu anda beta testi devam ettiği için tüm sorgu ücretlerinden feragat ettiklerini söylüyor. Aynı zamanda küratörler, bir kimlik bilgisi veri kümesinin değerini bildirmek için GAL token’ı kullanılabilmekte ve her kimlik bilgisi veri seti, orantılı olarak kimlik bilgisi paydaşları arasında bölünecek bir gelir akışı bulundurmaktadır..

Project Galaxy (GAL) Nasıl Alınır?

Project Galaxy (GAL) nasıl alınır? sorusu Binance üzerinde listeleneceği için yatırımcılar ve kripto para piyasası ile ilgilenen kişilerin merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Binance Launchpad üzerinde yayınlanacak olan tokenın ön satışı Launchpad katılım formatında gerçekleşecektir ve 29/04/2022 günü saat 03.00'ten (TSİ) tarihi ile kullanıcılar 30 gün boyunca farming yapacak aynı zamanda da GAL token kazanmak amacı ile BNB, CAKE ve BUSD'lerini ayrı havuzlarda stake edebileceklerdir. Sonrasında 05/05/2022 günü saat 15.00'te (TSİ) inovasyon kategorisinde GAL'yi listeleyecek olan Binance, GAL/BTC, GAL/BNB, GAL/BUSD ve GAL/USDT alım-satım çiftlerini işleme alacaktır. GAL tokenın detayları şu şekildedir:

GAL Launchpool Detayları:

  • Token Adı: Project Galaxy (GAL)
  • Toplam Token Arzı: 200.000.000 GAL
  • Launchpool Token Ödülleri: 3.000.000 GAL (Toplam Arzın %1,5'i)
  • Dolaşımdaki İlk Arz: 35.161.333 GAL (Toplam Arzın %17,58'i)
  • Akıllı Sözleşme Adresi: GAL (ERC-20); GAL (BEP20)
  • Staking Koşulları: Üst limit yoktur. KYC gereklidir 

Project Galaxy (GAL) Yorum

Project Galaxy (GAL) yorum, İzli ve kişiye özel kalması gereken bilgiler bir nevi açık kaynak kodlu olması kurumlar arası bilgi sızmasına neden olmaktadır bu yüzden GAL token yaptığı sistemle bu sorunun sınırlandırmış ve önüne geçmiştir. Bu altcoin projesi sayesinde kişinin arzu ve isteği ile bu bilgilerin kim tarafından kullanılacağı sisteme bağlanarak, kişisel bilgiler korunmaktadır ve kişinin izin vermesi halinde web 3.0’da bulunan topluluklara bu bilgiler paylaşılabilmektedir. Ayrıca kullanıcıların Web3.0’da kimlik bilgilerini eşleyerek daha önce yapılan başarıları ve etkileşimleri görülebilir kılan proje, kimliğin tamamen dijitalleştiği ve aynı sistem üzerinde NFT’lerin oluşturulduğu bir yapı üzerine inşa edilmiştir. Bu yüzden analistler bu kripto para projesinin gelecek vadettiğini ve fiyatında düzenli bir yükselişin meydana geleceğini düşünmektedir.

Project Galaxy (GAL) Geleceği

Project Galaxy (GAL) geleceği, özellikle Binance'de listelenecek olan bir proje olmasından dolayı kripto para yatırımcılarının en çok merak ettiği konulardan biridir. Aynı zamanda güvenlik alanında sunmuş oluğu imkanlar nedeni ile analistler bu projenin yatırımcılar ve kullanıcılar tarafından oldukça benimseneceğini düşünmektedir. Temeli dijital kimlik veri tabanını oluşturmaya yönelik olan Project Galaxy, kişinin NFT üretmesine ve bu NFT’leri istediği yere göndermesine imkan sunar ve NFT gönderim ücretleri o an ağ üzerinden en düşük pay ile ücretlendirilip kullanıcının düşük işlem ücretlerinden faydalanmasını sağlar. Project Galaxy (GAL) geleceği, konusuna gelecek olursak önceki Binance launchpad coinleri göz önünde bulundurulduğunda bu kripto para biriminin 8 – 30 dolar arasında bir fiyatta olacağı tahmin edilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.