Binance Bu 3 Altcoin'i Delist Edecek!

Binance Bu 3 Altcoin'i Delist Edecek!

Binance yapmış olduğu açıklamada 3 altcoin çapraz çiftlerini kaldıracağını açıkladı.

Popüler kripto para borsalarından biri olan binance, yapmış olduğu basın açıklmasında 3 altcoine bağlı bazı işlem çiftlerini kaldıracağı açıkladı.
Binance tarafından kaldıralacak coinler ve yapılan açıklama şu şekildedir;
Binance Margin , 2023-02-10 06:00 (UTC) itibarıyla JST , SNM ve SUN'ı Cross Margin'den ödünç alınabilir varlıklar listesinden çıkaracak .
Çapraz Marj Çiftleri: JST/BUSD, JST/BTC, JST/USDT, SNM/BUSD, SUN/BUSD, SUN/USDT
Lütfen aklınızda bulundurun:
  • 2023-01-30 06:00 (UTC) itibarıyla Binance, JST/BUSD, JST/BTC, JST/USDT, SNM/BUSD, SUN/BUSD ve SUN/USDT çapraz marj borçlanmasını askıya alacaktır.
  • 2023-02-10 06:00 (UTC) 'de Binance, JST/BUSD, JST/BTC, JST/USDT, SNM/BUSD, SUN/BUSD'de kullanıcı pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir takas gerçekleştirecek ve bekleyen tüm siparişleri iptal edecek ve SUN/USDT çapraz marj çiftleri. Daha sonra bu çiftleri Çapraz Marj listesinden çıkaracağız. Lütfen, kullanıcıların listeden çıkarma işlemi sırasında konumlarını güncelleyemeyeceklerini ve herhangi bir olası zarardan kaçınmak için marj ticareti sona ermeden önce konumlarını kapatmalarının şiddetle tavsiye edildiğini unutmayın.
  • Portföy Marjı kullanıcılarının yukarıda bahsedilen belirteçleri Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlarına aktarmaları ve gerekirse marj bakiyelerini 2023-02-10 06:00 (UTC) tarihinden önce doldurmaları tavsiye edilir . Kullanıcılar, yukarıda belirtilen belirteçlerin Marj Cüzdanından çıkarılmasından kaynaklanabilecek herhangi bir potansiyel tasfiyeden kaçınmak için Birleşik Bakım Teminatı Oranını (Uni-MMR) yakından izlemelidir.
  • Çevrilmiş sürümler ile orijinal İngilizce sürüm arasında herhangi bir tutarsızlık ortaya çıkarsa, İngilizce sürüm geçerli olacaktır.
Desteğin için teşekkürler!
Binance Ekibi
2023-01-27

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.