Binance Borsası'ndan USDC Hamlesi !

Binance Borsası'ndan USDC Hamlesi !

Binance Borsası'nda TUSD, USDP ve USDC tekrardan listenmeye başlıyor.

Binance Borsası'ndan USDC Hamlesi !

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance borsası, bu gün yeni bir adım attı. Borsa yaptığı son hamlede geçtiğimiz günlerde delist etmiş olduğu TUSD, USDP ve USDC'yi tekrardan listemeye başlıyor.

Borsanın USDC çöküşüne kayıtsız kalmaması olumlu gibi dursa da, an itibari ile Binance borsası USDC'den BUSD'a 1:1 oranında bir dönüşüm yapmıyor. Bu dönüşüm yalnızca BUSD'dan diğer stablecoin'lere gerçekleşmektedir.

Binance Borsa'sı yaptığı son duyurusunda konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

"Binance, 2023-03-11 17:00 (TSİ)'de BNB\TUSD, BTC\TUSD, ETH\TUSD, TUSD\USDT, USDC\USDT ve USDP\USDT spot alım satım çiftleri için alım satıma başlayacak. "

"Binance , kullanıcıların yeni USDC, USDP ve TUSD yatırımlar için 2023-03-10 23:30 (UTC), 2023-03-11 02:35(UTC), 2023-03-11 06:00 (UTC) itibari ile Binance BUSD Otomatik dönüşümü durdurdu\durduracak. Kullanıcılar artık BUSD bakiyelerinden USDC, USDP veya TUSD çekemeyecekler."

"BUSD bakiyelerini 1:1 oranında USDC veya USDP'ye dönüştürmek isteyen kullanıclar, bunu 2023-03-18 09:00 (TSİ) tarihine kadar Binance Convert2te manuel olarak yapabilir."

"BUSD bakiyelerini 1:1 oranında TUSD'ye dönüştürmek isteyen kullanıcılar, bunu bir sonraki duyuruya kadar Binance Convert'e manuel olarak yapabilir. Manuel dönüştürmenin dönüştürme portalında yalnızca BUSD'den TUSD, USDC veya USDPye yapılabileceğini tersinin mümkün olmadığınu unutmayın."

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.