Binance BNB’yi USDT’YE Nasıl Çevrilir? | Tüm Detaylar Görsellerle

Binance BNB’yi USDT’YE Nasıl Çevrilir? | Tüm Detaylar Görsellerle

Binance BNB’yi USDT’ye nasıl çevrilir sorgulaması yatırımcıların en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Binance BNB’yi USDT’ye çevirmek için portalı kullanmak gerekiyor. Portalı kullanabilmek içinde Binance hesabınızla ilişkilendirdiğiniz borsa aracını iyi şekilde öğrenmeniz gerekir.

Belirtilen işlevleri yani gösterge fiyatlarını, kontrol etme özelliğini veya alım satım onaylama gibi durumları inceleyeceğiniz Binance hesabınızla yapmanız gerekiyor. Standart şekilde borsa çekim limitlerinin geçerli olduğu göz ardı edilmeden bunu yapmanız önemlidir. KYC doğrulması yapmak bu konuda en önemli faktördür. Çünkü KYC doğrulaması yapılmamış Binance hesaplarında 24 saatlik süre içinde 2 BTC çekim limiti geçerli olmaktadır.

Binance BNB’yi USDT’ye çevirme yani Binance dönüştürme konusu kullanıcıların mevcutta tutmuş olduğu miktarları farklı kripto para çeşidine saniyeler içinde dönüştürebileceği hizmet şeklinde bilinmektedir. Binance dönüştürme hizmeti beraberinde Binance uygulamasındaki dönüştürme fonksiyonunu da otomatik şekilde yapmaktadır. Uygulamanın Binance Lite kısmında ana kripto satın alma opsiyonu bulunmaktadır. Genel bakımdan Binance dönüştürme üzerinde herhangi kripto paranın al-sat işlevi 4 temel adımda gerçekleşmektedir. Bu adımlar şu şekilde sıralanır.

 • Binance sitesine girdikten sonra üst kısımda piyasalar kısmını tıklayınız.

 • Daha sonra sağ kenarda kırmızı kutu içine aldığım yere bnb yazmalı ve  aşağıdaki görseldeki yere tıklayınız. (İlk sıradaki bnb olan kısım)

Yukarıda belirtilen maddeler kullanıcıların sorgulamış olduğu Binance BNB’yi USDT’ye nasıl çevrilir sorusuna cevaptır. Maddeler eşliğinde aşamaların kolayca uygulanabilmesi mümkün olmaktadır. Aşağıdaki görseldeki ekrana söylediğimiz sıralama ile sizde ulaştıktan sonra alım yada satım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. (Görseller kointimes.net'e aittir, izinsiz paylaşmayınız)

Binance BNB Çevirme Nedir?

Alım satım yaptığınız zaman hesap cüzdanınızda Dust olarak belirtilen düşük tutarlı bakiye kalabilmektedir. Kullanıcıların merak ettiği bu sorgulama dijital kripto para platformunu kullanmak isteyen kişilerinde merak ettiği bir konudur. Binance sisteminde değeri 0,0012 BTC’den düşük olan bakiyelerin kolay bir şekilde 6 saatlik süreler içinde BNB’ye dönüştürülmesi mümkündür. İlk kısımda belirtilen adımlar eşliğinde her kullanıcı bu işlevsellikten faydalanabilmektedir. Binance BNB çevirme nedir sorgulamasını hesabınızdaki küçük bakiyeleri dönüştürme şeklinde de araştırmış olabilirsiniz. Kripto dünyası için her iki araştırma da aynı sonuca varmaktadır. Bu sorgulamanın net cevabı da al-sat kısmında işlem yapma sonrasında kalan bakiyelerinizi dönüştürme şeklinde bilinmektedir.

Binance de USDT Nasıl Alınır?

Kullanıcıların bir diğer sorguladığı konuda Binance de USDT nasıl alınır sorusudur. USDT alımı yapmak için şu adımlar izlenmelidir.

 • Buy USDT with Bank Transfer Binance’te listelenen yani sabit şekilde bulunan coin seçeneklerinden herhangi birini almak için paranızı coin sağlayıcısına transfer etme
 • USDT alımı ve satışı yapmak (Binance 300 üzerinde kripto para çeşidi sunduğu gibi yatırım yapıp kullanıcıların mevcut birikimlerinin değerlenmesini de sağlamaktadır.)
 • Kredi kartı ya da direk şekilde USDT alma
 • Mevcut tl bakiyeniz varsa üst kısımda yer alan piyasalar kategorise tıklayıp coin ara kısmına usdt yazıyınız daha sonra karşınıza çıkan usdt/tl paritesini kullanarak alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kullanıcıların merak ettiği alım şeklinin aşamaları oldukça kolay olup herkesin yapabileceği bir şey olarak bilinmektedir.

Binance TR USDT TRY Çevirme Nasıl Yapılır?

Binance TR USDT TRY çevirme nasıl yapılır işlemi oldukça kolay adımlarla ilerlemektedir. Her kullanıcının yapabileceği bu işlem şu şekilde açıklanır.

 • Cüzdan butonuna tıklama
 • Transfer butonuna tıklama
 • Alıcı kısmına gelince Binance TR seçme
 • USDT’leri bozdurma sonrasında Türk Lirasına çevirme
 • Cüzdan kısmına gelip TRY seçimi yapma sonrasında bozdurup sahip olduğunuz parayı mevcut hesabınıza çekme

Belirtilen maddeler kullanıcıların yapabileceği kolaylıkta olup tüm al-sat işlemleri sonrasında yapılması gereken işlemlerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.