Binance Coin (BNB) HaberleriKripto Para Haberleri

Binance Coin 300 Dolara mı Yükselecek?

Binance Coin BNB ise sergilemiş olduğu fiyat performansı kapsamında büyük bir artış kaydetti ve yükselen kripto para birimleri arasında yerini aldı.

] }

Son iki aylık zaman dilimine bakıldığında kripto para boğa piyasası içinde olunduğu görülüyor. Fakat bu süreç kapsamında her kripto para birimi de aynı ölçüde kazanç sunmuyor. Özellikle bazı coin’ler büyük artışlar yaşarken bazı coin’ler de makul yükselişler gösteriyor. Son dönemlerde adından sıklıkla bahsettiren Binance Coin BNB ise sergilemiş olduğu fiyat performansı kapsamında büyük bir artış kaydetti ve yükselen kripto para birimleri arasında yerini aldı.

Şubat ayına 50 dolarlık fiyat ile başlamış olan BNB, Binance borsasının kendi kripto parası olarak öne çıkıyor. BNB’nin son zamanlardaki rekoru göz önünde tutulduğunda ise borsa token’ının ortalama 20 günlük süre zarfında 4 katının üzerine çıktığı dikkat çekiyor.

İlgili Makaleler

Hedef 300 Dolar mı?

BNB bugün sabah erken saatlerde yaşamış olduğu son yükseliş ivmesi ile birlikte 237 dolar bandına kadar ilerledi. Esasında BNB için bu iki haftalık süre öncesinde 200 dolara ulaşması bile zor görülüyordu. Fakat BNB ulaşılmaz görülen seviyelerin bile üzerine çıkabildi. Bu durum ise BNB’nin yakın vadede 300 doları mı hedeflediği sorularını akıllara getirdi.

Bu türden büyük artış BNB’nin piyasa değeri kapsamında da önemli bir sıçrama yapmasına neden oldu ve BNB piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü kripto para birimi haline geldi. Halihazırda 35 milyar dolar piyasa değerine sahip olan BNB’yi ise 33 milyar dolar ile Tether takip ediyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu