Altcoin Haberleri

Binance Askıya Alacağı Altcoinleri Duyurdu!

Binance, Shiba Inu (SHIB) ve iki adet altcoin için yeni açıklamalar yaptı. Elrond (EGLD) ağındaki tüm işlemler geçici olarak askıya alınıyor. Binance, Stellar Lumens (XLM) ağ güncellemesini desteklediğini açıkladı. Ayrıca borsa, sınırlı sayıda SHIB’in, bonus olarak verileceğini açıkladı. İşte haberin detayları…

Binance, Stellar Lumens (XLM) Ticaretinin Etkilenmeyeceğini Duyurdu

Binance’nin açıklaması ilk olarak XLM için oldu. Stellar Lumens güncellemesi Türkiye saati ile dün 18 de gerçekleşti. XLM para yatırıp çekme işlemleri dün saat 17’den itibaren askıya alındı. Binance, ağ güncellemesi esnasında XLM ticaretinin etkilenmeyeceğini ifade etti. Borsa, Binance, hesaplarında XLM bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır, açıklamasını yaptı.

Binance, Elrond Ağındaki Tüm İşlemleri Askıya Aldı

Elrond; ağda yaşanan güvenlik açığından ötürü dün 1.6 milyon dolar değerinde coin kaybı yaşadı. Bu durum Binance’in  de dikkatini çekti ve ağdaki para yatırma ve çekme işlemleri bir süeliğine askıya aldı. Borsa, ağın güvenli olduğuna inandığı zaman; Elrond (EGLD) ağındaki işlemleri yeniden başlattı.

Binance, SHIB Bonusu Verecek

Binance, yatırımcıların Blockchain hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilecekleri testi tamamlayarak 45.000 SHIB alabilecekleri Binance Learn & Stake çok yakında başlıyor. Yatırımcıların SHIB ödülleri, Binance tarafından 5 ay boyunca otomatik olarak kazanabilecekler. Böylece yatırımcılar da yıllık olarak yüzde 100’lük kar oranının tadına varacak. 9 Haziran 2022, Türkiye saati ile sabah 10’dan sonra Binance hesabı açan ve müşteri tanıma (KYC) sürecini tamamlayan tüm yeni yatırımcılar, belirtilen tarihin ardından sınavı bitirebilecekler.

Fakat dağılacağı söylenen tokenların stoğu, 45.000 dolar ile kısıtlı. Ayrıca her ders yalnızca bir kez olacak ve her yatırımcı, biten ders başına en fazla bir adet ödül alabilecek. Binance hesabına yeni kaydolan ve bu tarihten sonra KYC’yi tamamlayan bütün yatırımcılar bu etkinliğe katılmaya hak kazanacaktır.

Verilen ödüller sınırlı ve borsa, ilk gelen alır mantığına göre ilerleyecek. Yatırımcılar, her ders için sadece sınavı bitirdikten sonra ödül talep edebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam