Beta Coin Geleceği, Beta Coin Nedir?

Beta coin geleceği, beta coin nedir ve beta coin yorumları yer almaktadır.

0

Beta Finance 8 ekim 2021 tarihinden popüler kripto para borsası tarafından listelenmesi sonrasında kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Yatırımcılar Beta coin nedir, Beta coin geleceği ve uzmanların beta coin yorumları araştırmaya başladı.

Beta Coin Nedir

Beta finance nedir,  Kripto para borç vermek-almak ve açığa satış yapmak için ortaya çıkmış blokzinciler arası izinsiz piyasa protokölüdür.

Kullanıcıların, belirteçlerin izinsiz ve otomatik olarak listelenebileceği ve kullanıcıların bu belirteçleri açığa çıkarabileceği ölçeklenebilir ve erişilebilir bir para piyasasına erişmelerini sağlar. Beta Finance , Ethereum Mainnet lansmanından sonra ek bir katman ve ikinci katman çözümleri başlatmayı planlıyor.

Kullanıcıların üç seçeneği vardır: ödünç verme, ödünç alma ve açığa alma. Borç verenler, Beta Finans’ta var olan herhangi bir pazar için kripto varlıkları ödünç verebilecek ve bundan faiz kazanabilecekler. Borçlular tam tersi pozisyon alabilirken, kısa satıcılar kısa pozisyonlar başlatmak için teminat kullanabilirler. Merkezi borsalardan farklı olarak Beta Finance, kısa vadeli işlemleri yürütmek için bir emir defteri kullanmaz, ancak ticareti otomatik piyasa yapıcıları kullanan merkezi olmayan borsalar aracılığıyla yönlendirir . 2. Aşama lansmanının bir parçası olarak platform, izinsiz para piyasası yaratmayı yayınlamayı planlıyor. (Coinmarketcap)

Beta Coin Hangi Borsalarda Var?

Beta finance hangi borsalarda var, aşağıda yer alan borsalardan beta coin alım satım yapabilirsiniz.

  • Binance
  • Mexc
  • Aofex

Beta Coin Geleceği 2021

Beta coin geleceği kripto para yatırımcıları için merak edilen konuların başında gelmektedir. Beta coin binance’te listelendikten sonra 0,06 dolardan  4.70 dolar bandına yükseliş sergiledi. Haberin yazıldığı esnada 3,95 dolardan işlem görmektedir.

Uzmanların yorumları incelendiğinde binance’te adını duyurması ve diğer borsalarda yer alabilme ihtimalinin olması fiyatının yükselmesine olanak sağlayacaktır. Yeni bir coin olduğu için hakkında net bir söylem bulunmasına olanak yoktur, zamanla grafiği netleşecektir.

 

Beta Coin Nasıl Alınır?

Beta coin nasıl alınır, popüler kripto para borsası binance üzerinden beta coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

beta coin nasıl alınır

Beta Coin Grafik

1 Beta coin fiyatı 20.80 TL‘dir. Ek olarak 1 Beta coin 2.24 dolardır.

Beta Coin Yorum

Beta coin yeni bir coin olduğu için net olarak hakkında yorum yapılamamaktadır. İlerleyen zamanlarda grafiği netleşecek ve teknik analizleri yapılabilecektir.

görsel kaynak: aznews

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.