Altcoin Haberleri

Band Protocol Coin Nedir? Band Protocol Yorum ve Grafiği

Band protokol coin, token odaklı yaratılan bu platformda kullanılan, açık blockchain ağ sistemi bulunan merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. Band Coin, merkeziyetsiz uygulamaları birbirine bağlayan, ağlar arasında veri iletimi sağlayan bu platformun önemli bir parçasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Band protokol coin, token odaklı yaratılan bu platformda kullanılan, açık blockchain ağ sistemi bulunan merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. Band Coin, merkeziyetsiz uygulamaları birbirine bağlayan, ağlar arasında veri iletimi sağlayan bu platformun önemli bir parçasıdır.

and Protocol Coin direkt olarak en çok tercih edilen borsa platformlarından biri konumunda olan Binance üzerinden satın alınabilecektir

Band protokol coin, token odaklı yaratılan bu platformda kullanılan, açık blockchain ağ sistemi bulunan merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. Band Coin, merkeziyetsiz uygulamaları birbirine bağlayan, ağlar arasında veri iletimi sağlayan bu platformun önemli bir parçasıdır. Bu platformun esas amacı, farklı toplulukları ve güvenilir veri kaynaklarını merkeziyetsiz protokoller aracılığı ile birbirleri ile eşleştirebilmektir.

Band Protocol Nedir?

Band protocol oluşturulduğu günden bugüne kripto para topluluğunun iki büyük sorununa çözüm arayabilmektedir. Bunlardan ilki Dapp uygulamalarında veri kaynaklarının güvenilirliğini artırabilmektedir. İkincisi de hiç kuşkusuz blockchain ağlarının ölçeklenebilirlik sorununu ortadan kaldırabilmektir.

Blockchain ağı ve teknolojisi ne kadar gelişirse gelişsin, ölçeklenebilirlik sorunu devam ettiği sürece istenen verimin alınabilmesi söz konusu değildir. Band Protocol platformu için oluşturulan Band Protocol coin sayesinde, yatırımcılar ödüllendirilebilecektir. Bu platform özellikle Web 3.0 çerçevesindeki blockchain sistemini tam anlamıyla elde edebilmeyi hedeflemektedir.

Cosmos ağ tabanını benimseyen BandChain ağında para birimi olarak veri seti tokeni ve Band Protocol coin kullanılmaktadır. Ancak veri seti tokeninin herhangi bir maddi değeri bulunmayan ve yalnızca kendine atanan özellikleri ile kullanılabilen kripto para birimidir. BandChain platformunun en önemli özelliklerinden bir tanesi ise saniyede yüzlerce farklı işlemi bir arada yapabilmesidir. Bu kapsamda diğer Blockchain zincirinden daha önde bir hizmet verebilecektir.

Band Coin Nedir?

Band Protocol sistemi sonrasında Band Coin nedir sorusuna yanıt verilmesi gerekecektir. Temel kripto para birimi olan Band Token yalnızca yatırım aracı olarak değil, ağ yönetimi ve Staking yönetiminde de kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra bu altcoin teminat olarak gösterilere veri seti tokeni satın alınabilecektir. Veri seti tokeni de ağ yönetimine önemli katkılarda bulunabilecektir.

Band Protocol (BAND) fiyatı, piyasa değeri

Band Coin Yorum

Band Protocol Coin yorumları incelendiğinde bu altcoinin bir Defi projesi tabanlı olduğu görülebilecektir. Merkeziyetsiz finans uygulamaları günümüzde pek çok yatırımcı tarafından tercih edilse de bu sistemin etkisinin günden güne azaldığı da ortada. Kripto para analistleri Band Coin yorum içeriklerinde, gelecek vaad eden bir altcoin olduğunu ifade etmişlerdir.

Ancak bu altcoinin gidişatının Defi platformu ile doğrudan ilişkili olduğu da bilinmektedir. Çünkü analistlere göre Defi platformu ciddi bir tanınırlığa sahip olmasına rağmen, önümüzdeki süreçte geçici de olsa önemli düşüşler yaşayacaktır. Bu platformun özellikle Staking imkanı bakımından oldukça başarılı olduğu düşünülmesine karşın, bu pazarda rakiplerinin oldukça dişli olması nedeniyle sonucun ne olacağı merak ediliyor.

Band Coin Grafik

Band Coin Grafik verileri kontrol edildiğinde bu kripto para biriminin borsa listelerinde 87. Sırada yer aldığı görülebilmektedir. Grafiklerde yükselişte olduğu görülen Band Coin, en dip seviyeyi 0.2041 USD ile 25 Kasım 2019 yılında görmüştür. En yüksek seviyeyi ise 10 Ağustos 2020’de 17.69 USD ile görebilmiştir. Band Coin tam olarak şu sıralar 6.92 dolardan işlem görmektedir.

Band Protocol Coin Nasıl Alınır?

Band Protocol Coin direkt olarak en çok tercih edilen borsa platformlarından biri konumunda olan Binance üzerinden satın alınabilecektir. Cüzdan bölümüne yeterli para aktarımı sonrasında Al- Sat bölümüne giriş yapılarak, Band Coin aratılmalıdır. Arama sonucunda bu altcoinin yalnızca BAND/ USD çifti ile yer aldığı görülebilecektir. Bu işlem çiftinin seçimi sonrası miktar ve alınmak istenen fiyat girilerek, satın alma adımı tamamlanabilecektir. İşlem sonlandırılması ile birlikte yatırımcı cüzdana giriş yaparak, Band coinlerini kontrol edebilecektir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu