Ethereum Balinaları Bu Altcoin’i Almaya Başladı: Fiyatlar Yükselişte!

Bu altcoin ekibinin yaptığı açıklama öncesi Ethereum balinaları bu altcoin'i biriktirmeye başladı.

0

Shiba Inu ekibinin yaptığı açıklamanın öncesinde piyasadaki en büyük Ethereum balinaları bu altcoin projesine yüklü miktarlarda yatırım yaptı.

Ethereum Balinaları Duyuru Öncesi Alımlar Gerçekleştirmeye Başladı

Kripto para piyasasının en büyük ETH balinalarından biri olan Gimli isimli yatırımcının 11,3 milyon dolar karşılığında 421,3 milyar SHIB satın alması WhaleStats tarafından bildirilmişti. Yaşanan bu gelişme Shiba ekibinin yakın zamanda yaptığı “projeyi takip etmeye devam edin” duyurusundan hemen sonra meydana geldi. Bu gelişmelerden sonra Shiba Inu’nun fiyatı yükselişe geçti ve büyük Ethereum hesaplarının yaşanan bu gelişmeleri yakından takip ettiği görüldü. Son 24 saat içinde ETH balinaları tarafından satın alınan ilk 10 token listesine katılan Shiba, satın alınan en değerli dördüncü kripto olarak karşımıza çıkmaktadır.

Shiba’da yaşanan bu gelişmelerden sonra WhaleStats, altcoin balinalarının  son 24 saat içinde yaklaşık 16 milyon dolar değerinde 622 milyar Shiba Inu topladığını açıkladı. Gimli peş peşe yaptığı satın alımlar ile birlikte 421.370.420.624 SHIB (yaklaşık 11.31 milyon dolar) biriktirdi. Shiba, diğer kripto paraların yanı sıra, balinaların toplam varlıklarının %14,33’ünü oluşturuyor ve balinaların cüzdanlarında neredeyse toplam  1.4 milyar dolarlık  Shiba Inu bulunuyor.

Bu Gelişmeler ile Birlikte LEASH Fiyatı %27 Yükseldi

Geçtiğimiz haftadan bu yana SHIB’nin kendi metaverse’i olan Shibaverse hakkında birçok açıklama ve konuşma yapıldı. Kripto para piyasasında Doge Killer olarak bilinen LEASH, bilindiği üzere Shiba’nın metaverse’sindeki arazi alım satımlarındaki token olacak. Son 24 saatte %27’nin üzerinde bir artış gösteren LEASH’ın son 24 saatlik işlem hacmi %273 artarak 12.089.243 dolara yükseldi. Yazının kaleme alındığı sırada Doge Killer (LEASH), 1.413,29 dolardan işlem görmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }