Ethereum (ETH) Haberleri

Balinalar Ethereum Piyasasına 110 Milyon Dolar Aktardı

Balinalar, kripto para borsalarından 110,5 milyon dolarlık ETH aktarımı gerçekleştirdi.

] }

Ethereum son zamanlarda en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum yatırımcıları da borsalar içerisinde harekete geçti. Balinalar, kripto para borsalarından 110,5 milyon dolarlık ETH aktarımı gerçekleştirdi. Balinalar aktardıkları koinler ile ETH bakiyelerini son 15 ayın en düşük seviyesine getirdi.

Bu sabah erken saatlerde CoinMarketCap’ten alınan verilere göre ETH 1.467 dolar seviyesine ulaştı. Bu tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kayda geçti.  Kripto yatırımcıları, Ethereum bakiyelerini en düşük seviyeye çekti.

Ethereum Zirvede!

ETH19 Ocak tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1448 dolara ulaşmıştı. 2020 yılının Aralık ayında ETH, 1300 ile 1200 dolar arasında işlem görmekteydi. Bugün erken saatlerde ETH yükselişe geçti ve 1467 dolar seviyesini gördü. Glassnode analiz ekibi tarafından yapılan analize göre, kripto para borsalarındaki ETH bakiyeleri de düşüşe geçti. ETH bakiyeleri 15 bin 500 ETH’ye kadar düştü. Bu durum yatırımcıların ve balinaların, ETH aldığına işaret etti.

Yatırımcılar ETH Depoluyor

Kullanıcıların cüzdanlarında ETH depolamaya başladığına dikkat çekildi. Kullanıcılar son 24 saat içerisinde 110,5 milyon doları geçen ETH transferi gerçekleştirdi. Bu miktar yaklaşık olarak 86,277 ETH’ye denk geliyor. Yatırımcıların ETH yükselişini bekledikleri düşünülüyor.

Damla

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Damla, 2014 yılından bu yana yazarlık, editörlük, content ve digital marketing ile uğraşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu