Bitcoin (BTC) Haberleri

Bakkt’ın Gizli Bitcoin Planı Nedir ?

] }

Bakkt, sessizce Bitcoin’ingünlük yaşamda tüketimini çoğaltmak için tasarılar üstünde çalışıyor. Fortune’da bulunan habere göre, Bakkt’ın ana firması Intercontinental Exchange’in kurucularından olan  ve CEO’su Jeff Sprecher ile Bakkt CEO’su Kelly Loeffler, şirketin dijital varlıkları kabullenmek isteyen tüketici markalarıyla müzakere hâlinde olduğunu doğruladı.

Hâlihazırda Bakkt ile Starbucks arasında bu tür tek uyuşma var. Kahve devi, Bakkt’ın ödeme yazılımını kullanarak mazağalarında Bitcoin’i tek ödeme tekniği olarak kabul edecek.

İlgili Makaleler
bakkt'ın gizli bitcoin planı nedir ?
bakkt’ın gizli bitcoin planı nedir ?

Bunun karşılığında ise Starbucks, şirketten kayda kıymet miktarda hisse almıştı. Bakkt, bir müddet evvel Bitcoin ödemelerini işleyecek olan Bakkt Hisse programı için Google’ın külüstür kullanıcıları tecrübesi danışmanı Chris Peterson’ı işe almıştı.

Peterson, mevzu bahis mobil ödeme programı ve dijital varlık cüzdanı çalışmalarına kılavuzluk ediyor.
Vadeli prosedür sözleşmelerinin pazara sürülmesinin üstünden bu hafta geçmişken Bakkt Pay’in de sene bitimine kadar etkinliğe alınması bekleniyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu