Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Badger DAO Artık Binance’de İşlem Görecek, Fiyatı Ne Kadar

2 Mart günü Badger DAO BADGER artık Binance üzerinden işlem görmeye başladı. BADGER fiyatı da bu haber sonrasında artış yaşamaya başladı.

] }

2 Mart günü Badger DAO BADGER artık Binance üzerinden işlem görmeye başladı. BADGER fiyatı da bu haber sonrasında artış yaşamaya başladı. BADGER başlangıç aşamasında şimdilik Binance bünyesinde olan Innovation Zone kapsamında işlem görmeye devam edecek. BADGER’in Binance’ye eklenmesi ile birlikte yatırımcılar artık borsada BADGER ve BTC, USDT, BUSD kurları üzerinden işlem yapabilecekler.

Bu haber ise BADGER fiyatı üzerinde olumlu bir etki yaratmış oldu ve BADGER fiyatı 65 dolar bandına kadar yükseliş yaşadı. Bitcoin ağı ile DeFi dünyası arasında köprü işlevi görmekte olan BADGER, haber sonrasında ortalama yüzde 50 civarında artış yaşamış oldu.

BADGER Nedir, Neden Kullanılıyor?

Son haftalarda yakaladığı önemli ivme ile adından söz ettiren BADGER temel olarak merkeziyetsiz bir yapıya sahip bulunuyor. Bitcoin’in ETH gibi blok zinciri ağlarında kullanılmasını mümkün hale getiren BADGER, bu durumu yaparken de uygun altyapıyı ve uygulamaları oluşturmayı sağlıyor. DeFi kapsamında yer alan projeler de BADGER ekosistemine katılabiliyorlar. BADGER kullanıcıları ile oluşturulmuş tüm varlıklar da Badger ekibi ve ağın finansal destekleri ile ortaya çıkıyorlar. Topluluk yapısına önem veren BADGER, bu kapsamda iş birliği, yeni fikirler, bütçe, üretim gibi alanlarda topluluk desteğini alıyor. Şeffaf yapısıyla da dikkat çeken BADGER, açık kaynak kodlu olduğu için sürekli olarak geliştirilmeye uygunluk taşımaktadır. Akıllı sözleşmelere likidite sağlamasına da olanak veren birim Bitcoin fiyatına sabit olan DIGG isimli token kullanılıyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu