Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Avax Coin Geleceği 2022-2025, Avax Coin Yorumları

Avax Coin Geleceği, Avax Coin yorumları, Avax Coin ne olur, Avax Coin yükselir mi?

Merkeziyetsiz kripto para birimlerinden bir tanesi olan Avax coin geleceği ve  avax yorumları konusunda son zamanların en çok konuşulan Coinlerden biri oldu. Avax Coin DeFİ sistemine bağlı olması ve birçok yatırımcıya izlediği protokoller ile güven sunsa da geçmişte yaşanan bazı manipülatif haberler yüzünden oldukça fazla değer kaybetmişti.

Fakat, bu Coin şimdilerde yine aynı hak ettiği değeri görmeye başladı ve yükselişe geçerek yatırımcılarına umut vaat ettiğini söyleyebiliriz. Bazı analistler için bu Coin oldukça güvenilir bir yatırım kaynağı olarak kullanılabilse de kimi analistler için bu söz konusu değildir. Sizler için güncel olarak birçok ünlü kripto para analisti ve platformunda Avax Coin geleceği ve avax coin fiyat tahminleri hakkındaki bilgileri detaylıca paylaşacağız.

Avax Coin Nedir?

Avax Coin nedir? Avax Coin her kullanıcının her türlü türlü varlıkların ticaretini yapabilmesini, akıllı sözleşmelerini yapabilmesini, yeni nesil teknoloji araçlarını kullanarak merkezi olmayan bir şekilde kontrol edebilmesine olanak tanıyan bir çeşit küresel varlık borsası olmayı hedeflemektedir. Uzun adıyla Avalanche olarak bilinen Avax Coin mainnet’ini Eylül 2020’de piyasaya sürmüştür. Ava Labs’deki geliştiriciler ise Avax Coinin 1 saniye altında işlem sonuçlandırma özelliğine sahip olduğunu ve akıllı sözleşme ağı olduğunu belirtmektedir. Fakat bu durum bir varsayım şeklinde değerlendirilmektedir.

Avax Coin Nasıl Alınır?

Avax Coin nasıl alınır? Avax Coin alımı yapmak açısından bulunduğu borsalardan birinde hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap açmanız beraberinde kimlik doğrulaması ve ardından kullanacağınız borsaya transfer işlemi için mevcut cüzdan bakiyenize para yatırmanız gereklidir. Kimlik doğrulaması yapmak oluşabilecek riskli durumlara yönelik koruma demektir. Ayrıca hem yatırım hem de çekim talepleri açısından da gerekli olduğu bilinmektedir.

Avax Coin Hangi Borsalarda

Avax Coin hangi borsalarda araştırmasına yönelik ilk başta Binance borsası karşımıza çıkmaktadır. Binance borsasında bulunmakta olan Avax Coin Gate.io, Coinbase  borsalarında da bulunmaktadır.

avax coin hangi borsalarda var

 

AVAX Coin Yorumları

Gov Capital, Kaleo ve Michael Van de Poppe AVAX Coin geleceği hakkında bazı yorumlarda bulundular. Bu üç ünlü platform ve analistleri bu Coin’ in değerini ne kadara katlayacağı ve nerelere iğne atacağı hakkında bazı bilgiler paylaştılar. Özellikle AVAX Coin yatırım yapan ya da yapmayı düşünen kullanıcılar için oldukça önemli olan yorumları ele aldık.

 • GOV Capital Avax Coin yorumunda; bu Coin’ in 2021 yılı boyunca yükseleceği ve değerini 90 dolar üzerine kadar artıracağını belirtmişti. Ayrıca GOV Capital’ e göre yine bu Coin 2021 yılı sonuna doğru yükselişi ile birlikte $93 dolar seviyelerinde seyredeceğini dile getirmiştir.

Bu platforma göre yine Coin’ in 2021’ den sonrasında da değer kazanacağı ve fiyatında sürekli artış gözleneceğini beklediğini vurgulamıştır. GOV Capital’ in bu yorumu ile birlikte birçok kripto para yatırımcısının bu Coin’ e yöneldiğini söyleyebiliriz.

 • Diğer bir ünlü analist olan Kaleo, Avax Coin yorumu ile dikkatleri çeken kişi oldu. Kripto dünyasında oldukça tanına ve görüşlerine değer verilen Kaleo’ nun beklentisine göre AVAX Coin, 2021 yılı içerisinde çok fazla talep alacak olan altcoinlerden bir tanesi olacaktır.

AVAX Coin platformunun izlediği birleştirici protokolün 2021 yılında kripto dünyasında ilgi çekeceği ve bu da bu Coin’ e olan yönelimi artırması beklenmektedir. Ayrıca, DeFİ sistemi ile işleyen bu Coin’ in yine 2021 yılı içerisinden $100’ a vuracağını ve bu Altcoin’ e yatırım yapmanın mantıklı olacağını ima etmiştir.

 • Michael Van de Poppe ise bu Coin hakkında o da çok olumlu düşünmüş olup ünlü altcoinlerden olan Ripple gibi kripto para birimlerini geride bırakacağını dile getirmiştir. Ünlü analist ayrıca bu Coin’ in DeFİ protokolü ile temel altyapısı oluşturulan kripto para birimlerine yönelik eğilimin artacağını da söylemiş olup bu paralardan da Avax’ ın öne çıkacağını ummaktadır.

Kaleo’ da diğer iki ünlü platform ve analistin görüşüne katılarak bu Coin’ in değerini $110 seviyelerine kadar çıkarmasını beklediğini söylemiştir.

AVAX Coin Geleceği

AVAX Coin yaşamış olduğu spekülatif haberler sonrası kötü günler geçirmişti ve bazı yatırımcılar bu Coin’ e yatırım yapıp yapmama konusunda oldukça kararsızdılar. Fakat geçtiğimiz kış ayında büyük bir toparlanma gösteren Coin yeniden ilgi odağı olmayı başardı. Genel olarak AVAX Coin geleceği parlak görünmektedir. Nedenlerinden birkaçını yazacak olursak;

 • Büyük düşüşten sonra geçtiğimiz Şubat ayında büyük bir toparlanma yaşamıştır.
 • DeFİ protokolü ve buna bağlı altcoinler giderek daha da popüler olmaktadır ve AVAX Coin protokolünün sunduğu kapsamlı hizmet birçok yatırımcıya daha da cazip gelmeye başlamıştır.
 • Geçtiğimiz kış ayı içerisinde en iyi 20 coin arasına adını yazdırmayı başarmıştır.
 • Düşük komisyon ücretleri ile yatırımcılarına daha fazla fırsat ve olanak sunması
 • Stake yöntemi ile kullanıcılarına varlıkları üzerinden pasif gelir elde etme fırsatı sunmaktadır.

 

AVAX Coin Grafik

USD
TRY
avalanche-2Avalanche (AVAX)
27.83
avalanche-2Avalanche (AVAX)
498.99

 

Avax Coin geleceği bakımından yatırımcısına güven vaat eden bir kripto seçeneğidir. Avax Coin merkezi olmayan finans uygulamalarının finansal varlığını, ticaretini ve genel hizmetlerini piyasaya sürme kapsamında koruyucu rol oynamaktadır. Uzun ve kısa yatırımlarla ilişkilendirilen Avax Coin fiyatı bugün itibariyle 1,141,07 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 7.429.646,221TRY olarak bilinmektedir.

Avax Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten avax coin teknik analizi verilerine ulaşabilirsiniz.

Avax Coin Geleceği 2022

Avax Coin geleceği 2022 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 124,77 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 144,86 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 128,16 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Avax Coin Geleceği 2023

Avax Coin geleceği 2023 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Avax Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 186,57 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 217,38 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 191,70 dolar olması beklenmektedir.

Avax Coin Geleceği 2024

Avax Coin geleceği 2024 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 276,34 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 325,68 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 284,01 dolar olacağı beklenmektedir.

Avax Coin Geleceği 2025

Avax Coin geleceği 2025 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen Avax Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 397,27 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 492,97 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 408,63 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Avax Coin Fiyat Tahmini

Avax Coin fiyat tahmini açısından yukarıda belirtilen uzman tahminlerinin önemli rol oynadığını söylemek gerekir. Belirtilen fiyat tahminleri teknik analizler beraberinde yapılmıştır. Fakat kesinlik içermeyen bilgiler olduğu için yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

Avax Coin Yükselir mi?

Avax Coin yükselir mi? Avax Coin geleceği parlak kripto para şeklinde öne çıkmaktadır. Yıl bazında belirtilen fiyatlara göre yükseleceği ifade edilen Avax Coin uzun ve kısa vadeli yatırımlarda değerlendirmek için son derece uygundur. Fiyatı yüksek olmasından dolayı özellikle de kısa vadeli yatırımlar için çok uygun bulunmaktadır.

Avax Coin Yorum

Avax Coin yorum kapsamında yapılan fiyat analizleri çok konuşulan bir konudur. gelecek vaat eden Avax Coin fiyatı şuan ve gelecek yıllar için yüksek fiyat değerlendirilmesi yapılan kripto para platformudur. Yatırımlarla ilişkilendirildiğinde kısa sürede kazanç sağlatan bir seçenek olarak değerlendirilmektedir. Ayrıca yatırımcıların mevcut fiyat analizlerini ipucu şekline düşünmesi halinde geleceğe yönelik iyi bir kazanç seçeneği de olabilir.

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. avax coin geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum. yeni yeni populerleşen nft alımlarında genelde avax ya da etherium kullanılması bile başlı başına beni bu beklentiye sokuyor.

 2. avax coin geleceği hakkındaki yorumlarınızı yazılarınızı dinledim ve okudum açıkçası az çok bilgi edindim bu konu hakkında teşekkür ederim

 3. Avax coin gelecekte çok büyük atılım yapabilir. Artık nft alımlarında bile avax kullanılıyor. Çok karlı Bi yatırım bence. Makale harika olmuş. Tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz

 4. avax coin geleceği hakkında verdiğiniz makale için teşekkürler bu konuda ön yargılarım vardı
  2025 de bence daha ileriye gidicekdir bilgileriniz benim işime yaradı teşekkürler kolay gelsin

 5. Avax coin geleceği için verdiğiniz bilgiler için teşekkürler güzel bir makale oldu 2025 de bence daha ileriye gidicekdir bu konuda düşüncelerim vardı teşekkürler kolay gelsin

 6. Yükselişte fibi bu avaz coin bence alınabilir ama biraz daha inmcelemek lazım aceleye gerek yok,teşekkürler bilgilendirme ve bunca emek için…

 7. Avax coin hakkında en iyi açıklayıcı yorum yazılarından biri. Kimsenin aklında soru işaretleri kalmayacak.

 8. Avax coin geleceği parlak bir nft projesi olarak görülüyor hem uzun hem kısa vadede getirisinin yüksek olduğunu düşünüyorum o yüzden bir miktar almayı planlıyorum .

 9. Şahane bir coin benim çantamda da var çok başarılı bir projesi var bu yazı da da yazdığı gibi avax coin geleceği parlak beğendiğim bir coin teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam