ApeCoin (APE) Yüzde 90 Oranında Yükseliş Vadediyor, İşte Detaylar!

Son dönemin popüler kripto parası APE, üçgen formasyonu oluşturdu ve yüzde 90 yükselişe kapı araladı.

0

Son zamanların dikkat çeken kripto paralarından olan Apecoin (APE), yatırımcıların ilgilendiği birimlerden biri oldu. Uzman analistlere göre, APE’nin şu anki görünümüne göre bir yükseliş gelmesi an meseli. Üstelik uzmanlar bu yükselişin yüzde 90 gibi muazzam bir artışla, coin’in “küllerinden yeniden doğacağını” iddia etmekteler. İşte uzman analistlerin APE için analizleri…

ApeCoin (APE) Fiyat Tahmini: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analistler APE coin’i teknik analiz ile değerlendirdi. Uzmanların yorumlarına göre Apecoin fiyatı üçgen şeklinde dalgalanıyor. Ayrıca Göreceli Güç Endeksi’nde (RSI) alıcıların bölgesine geri dönüyor. Yazım esnasında 10.74 dolardan fiyatlanan APE, uzmanların tahminlerine göre yüzde 90 oranında artış vadediyor.

Apecoin fiyatı, Mart ayındaki ilk büyük rallisinden bu yana birden fazla trend değişikliğine giriştiği için yatırımcıları şaşırttı. Özellikle geçen hafta analistler, 9 dolarlık bölgeye yüzde 20 oranında bir satış öngördüler. Ancak şimdi bir üçgen görünümü oluşan grafikte, gözler yukarı yöne çevrildi.

apecoin (ape) yüzde 90 oranında yükseliş vadediyor, i̇şte detaylar! 1

Analistlerin Apecoin analizi ve yorumlarına göre kripto fiyatı mevcut fiyattan yüzde 90 oranında artabilir. Bu da yaklaşık 26 dolara tekabül etmektedir. Uzmanların yorumlarına göre üçgenin düşükten tepeye ölçülen aralığı, fiyatın yükseliş mesafesini belirliyor ve bu da 26 dolar civarına tekabül ediyor. Bu durumda APE’nin ATH rekorunu tazeleyeceği görülüyor.

ApeCoin İçin Olumsuz Senaryo da Mevcut

Apecoin fiyatı, üçgenin hangi yönden kopacağına henüz karar vermedi. Ancak 9 saatlik grafikte Göreceli Güç Endeksi’nin alıcı bölgesine geri döndüğünü belirtmekte fayda var. 

Erken risk almak isteyen yatırımcılar, geçersiz kılma seviyelerini sıkı tutmalıdır. Bu simetrik yükseliş üçgeni doğruysa, Apecoin fiyatı 9.36 dolar seviyesini kırmamalı. Ayılar 9.36 doları aşmayı başarırsa, Ape coin fiyatı %80 oranında düşerek fiyatı 2.50 dolara geri getirebilir. Bu da APE için olumsuz bir senaryo yaratır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }