Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Alyattes Token Nedir, Alya Coin Hangi Borsada? Alya Coin Yorumları

Alyattes token nedir, Alyattes token yorum ve Alyattes token geleceği hakkında bilgiler yer almaktadır.

Alya token son saatlerde sosyal medya platformu twitter üzerinde popüler olmasıyla dikkatleri üstüne çekti. Bu yazımızda alya token nedir, nasıl alınır, alya token yorumları hakkındaki sorulara cevaplar hazırladık.

Alyattes Token Nedir

Alyattes Token, Binance Smart Chain ağında geliştirilmiş, merkeziyetsizlik yapısını CERTIK’e onaylatmış yeni nesil tokendır. ALYA Token üretim sistemi açısından Proof of Stake’i ve Proof of Active’yi destekler. Havuz madenciliği yöntemiyle üretilebildiği gibi bireysel olarak da üretilebilir. Şuan için PancakeSwap (V2) kripto para borsasında işleme girmektedir. Yatırımcıların dikkatini çeken ALYA Token hakkında diğer bilgileri içeriğimizin devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Alyattes Coin Kimin?

ALYA Coin, Alyattes Finance tarafından piyasaya sürülen kripto para birimidir. Binance Smart Chain’de oluşturulan Alyattes Token projesinin CTO’su Melih Can Maviş olarak biliniyor. Alyattes Coin projesinin CEO’su ise Sinan Ay’dır. Proje aynı zamanda ALYA Care Vakfı ile ortak çalışmalara imza atmaktadır.

Alyattes Coin Yorum

Alyattes Coin yorum içerikleri incelendiğinde, projenin yardım etkinliklerine yönelik çalışmalar gerçekleştirmeyi önemsediği öğreniliyor. Proje hakkındaki pek çok yorumda, ALYA Coin için başarılı bir lansmanın yapıldığı ve ilerleyen aşamalarda başarı elde edilmesi halinde toplulukça seçilen ihtiyaç sahibi ülkelerde yardım çalışmalarının da gerçekleştirileceği yer alıyor.

Yorumlar kapsamında daha çok ALYA Coin projesinin yenilikçi özelliklerine dikkat çekilmiş. ALYA Token’ın entegre ekosistemi sayesinde, bir kullanıcı tarafından gerçekleştirilen ALYA Token transferinde %5’lik kesinti yapıldığı belirtilmiş. Bu kesintinin %2’lik kısmı Holderslara dağıtılıyor ve %2’lik diğer bölümü ise direkt yakıma gidiyor. Kalan %1’lik değer ALYA Care Vakfı fonlarına aktarılıyor. Vakıf ise dünya çapında pek çok yardım için bu değeri kullanıyor.

Kısacası ALYA Token alımları ile hem kripto para yatırımı yapmak hem de yardım faaliyetlerine katkıda bulunmak mümkün. Bu durum yatırımcı ve analist yorumları kapsamında dikkat çeken ve beğenilen bir detay oldu.

Alyattes Coin Hangi Borsada?

Alyattes Coin’in işlem gördüğü borsa, PancakeSwap (V2) kripto para borsası olarak açıklandı. Borsanın işlem listesinde yer alan ALYA Coin şuan satın alınabiliyor. PancakeSwap (V2) borsasında kullanıcı hesabı oluşturanlar, rahatlıkla token’ı satın alabilir ve satabilirler.

ALYA Token Güncel Fiyatı Ne Kadar?

25.06.2022’de saatler 14:23 olduğunda Alyattes Token 0.809 dolardan işlemdeydi. ALYA Token piyasaya girişi ardından ilgi gören ve 25 Haziran’da ise artışa gitmeyi başaran kripto paralar arasında yer aldı. 25 Haziran 2022’de alım taleplerinin artışıyla ALYA Coin fiyatı %13.75 oranında değer kazandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam