Altın Tahmini Uzmanı İslam Memiş’ten müthiş iddia: Gram Altın Yıl sonunda 1450 Lira Olacak!

Altın piyasaları uzmanı İslam Memiş altının geleceği hakkında flaş iddialarda bulundu. Memiş altın fiyatının kısa vadede düşeceğini ancak uzun vadede 1450 lira seviyelerine kadar yükseleceğini ifade etti.

0

 Geleneksel yatırım türlerininde altın’ın her zaman daha mantıklı bir yatırım aracı olduğunu ifade eden altın ve döviz piyasaları duayeni İslam memiş, altın fiyatlarının jeopolitik risklerden ve artan talepten dolayı gideceği yön hakkında önemli altın tahminlerinde bulundu.

 

Jeopolitik krizlerden dolayı fiziki olarak altına ulaşmanın güçleşeceği ve rusyanın fiziki altın alımını yasakladığının altına çizerek önemli açıklamalarda bulundu. Gram altının kısa süre içinde 900 TL’nin altına düşmesini beklediğini ifade eden  Memiş, 900 TL üstü bir seviyede altın alınmasının doğru olmadığı belirterek, 2022 yılının son aylarında altın fiyatlarının yükseleceğini ifade etti.

Gram altının 2022 yılın sonunda 1450 lira seviyelerinde beklediğini ifade eden memiş, uzun vade yatırımcıları için altın yatırımını mantıklı ve doğru bir yatırım olduğu yönünde ifadelerde  bulundu.

altın tahmini uzmanı i̇slam memiş’ten müthiş iddia: gram altın yıl sonunda 1450 lira olacak! 1

GRAM ALTIN NE ZAMAN ALINMALI?

Ünlü altın tahmini uzmanı islam memiş, altın için alım fırsatını 850 liranın altına düştüğü zaman alım fırsatı vereceğini ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }