Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Altcoinler İçin Son Durum Ne, Veriler Neler Söylüyor?

Altcoin için son günlerde akıllara ETH geliyor olsa da diğer altcoinlerde de önemli hareketlilik yaşanıyor.

] }

Altcoin için son günlerde akıllara ETH geliyor olsa da diğer altcoinlerde de önemli hareketlilik yaşanıyor. Özellikle uzun zamandır takip edilen ve yükselme bekleyen birimler için yatırımcılar hangi seviyelerin önemli olduklarını merak ediyorlar.

Bu bakımdan EOS son 24 saatlik zaman diliminde yüzde 50’den fazla yükseliş elde etti ve ADA da yüzde 10 artış kaydetti. HOT ise beklenen performansı gösteremedi ve düz bir çizgide ilerlemeyi sürdürüyor. EOS fiyatına bakıldığında, birimin piyasa hacmi açısından en büyük on yedinci konumda olduğu görülüyor. Özellikle birimin arkasında olan Block one dün yapmış olduğu açıklama ile Bullish borsası için 10 milyar dolarlık yatırım yaptığını ifade etmişti. Yapılan açıklama kapsamında ise bu yatırım 164 bin BTC, 100 milyon dolar nakit şeklinde gerçekleşti. Bu haber sonrasında ise EOS fiyatında yüzde 50 oranında artış yaşandı. EOS halihazırda 13 dolar bandından işlem görüyor.

ADA ve HOT Fiyatlarında Beklentiler

 

Piyasanın diğer popüler birimleri ADA ve HOT için de beklentiler devam ediyor. ADA son olarak 9 Mayıs tarihinde 1,83 dolar bandı ile yeni bir rekor görmüştü. Bunun yanında ADA fiyatının 1,8 dolar bandında kaldığı görülüyor. Uzmanlara göre bu seviyede tutunması yukarı doğru hareketlenmesini sağlayabilir. HOT ise kayda değer bir artış gösteremedi ve durağan olarak seyir ediyor. Birim Nisan ayından günümüze yüzde 50 oranında değer kaybetti.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu