Ethereum (ETH) HaberleriAltcoin HaberleriKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Altcoin’ler Güne Yükseliş ile Başladılar

Bir süredir düşüş grafiği gösteren altcoin’ler güne yükseliş ile başladılar

] }

Bir süredir düşüş grafiği gösteren altcoin’ler güne yükseliş ile başladılar. Perşembe gününe XRP yüzde 10,17 oranında değer kazanmış bir halde, 0,54087 seviyesinden işlem görerek girdi. Bu fiyat ise 12 Şubat tarihinden itibaren görülen en büyük günlük artışa karşılık geliyor. Bu hareketlenme ile birlikte XRP piyasa değeri de 24,93761 dolar seviyesine ulaşırken toplam kripto para piyasalarındaki değer oranı da yüzde 1,57 oldu. XRP kripto parasına ait en yüksek piyasa değeri ise 31,54874 dolar olarak belirlendi.

Bunun yanında EOS da Perşembe gününe yüzde 10,15 değer kazanarak başladı ve 4,9026 dolar seviyesinden işlem gördü. Bu oran da 13 Şubat tarihinden itibaren görülen en büyük günlük artışa tekabül ediyor. EOS bu hareketlenme ile piyasa değerini de 4,6465 dolar seviyesine çıkarmış oldu.

Diğer Birimlerde de Artış Görüldü

Lider kripto para birimi Bitcoin Perşembe gününe yüzde 5,13 oranında yükseliş ile başladı ve 51,910,9 dolar seviyesinden işlem gördü. Dün 50 bin dolar bandına ulaşan BTC hızlı bir şekilde 51 bin dolar bandına yükselmiş oldu. İkinci sırada bulunan ETH ise yüzde 7,82 oranında artış yaşayarak 1,893 dolar seviyesinden işlem görüyor. Özellikle ETH’nin bir süredir beklediği 2 bin dolar bandına yaklaşabilmesi için bu artış önemli olarak yorumlanıyor. BTC’nin toplam piyasa hacmi ise yüzde 61,36 olarak ölçüldü ve ETH için de bu oran yüzde 13,75 oldu.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu