Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Altcoin Sezonunda Dikkat Edilecek Birimleri Analist Açıkladı

Altcoin sezonu başlamış durumdayken yatırımcılar için önemli potansiyel gösteren birimler de merak ediliyor.

] }

Altcoin sezonu başlamış durumdayken yatırımcılar için önemli potansiyel gösteren birimler de merak ediliyor. Gerçek anlamda piyasalarda bir altcoin sezonu yaşanıyor ve pek çok altcoin tüm zamanların rekorunu da kırıyor. Özellikle son zamanlardaki yükselişleri ile dikkatleri üzerine çekmiş olan pek çok altcoin bulunuyor. Analistler ise bu birimlere çok daha dikkat etmek gerektiğini belirtiyorlar.

En son ünlü analist Cantering Clark tarafından dikkat edilmesi gereken birimlere yönelik önemli bir açıklama yapıldı. Analiste göre özellikle AAVE birimine dikkat çekti. Kısa bir süre önce yüzde 150 oranında artış elde etmeyi başarmış olan birimin grafik açıdan önemli bir potansiyel taşımakta olduğuna değindi. AAVE fiyatının bu noktadan 475 dolar seviyesine gelebileceğine işaret eden analiste göre ralli sonunda ise fiyat 1000 dolara ulaşmış olabilecek.

Dikkat Edilecek Birimleri Açıkladı

Ünlü analist aynı zamanda LINK için de önemli potansiyel bulunduğundan bahsetti. LINK’in adeta patlamaya hazır olduğunu söyleyen analist fiyat hedefi paylaşmasa da önemli bir yükselme beklediğinden bahsetti. Bir diğer dikkat çektiği birim ise BNB oldu.

14 Nisan’da halka arz yapılacak olan BNB’nin bu arz öncesinde güçlü bir grafik çizdiğine vurgu yaptı. Son olarak SOL için de dikkat çeken analist fiyatlarda patlama beklediğinden bahsetti. SOL fiyatının önemli bir patlama ile ilk 10 arasına girmeyi umduğunu belirten analist, diğer altcoinler için de ilerleyen günlerde güzel günlerin yaşanabileceğine vurgu yaptı.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu