Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?

Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?

Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Çalışır?

Zettelkasten Coin merkeziyetsiz bir platformun kripto para birimidir. Kısa adıyla “DKMS” olarak bilinen coin, merkezi bulunmayan bilgi yönetim sistemi oluşturmayı amaç edinir. Zettelkasten’in kendi sitesinde yer alan bilgilere göre, kullanıcılar 3 aşamada doğru ve güvenilir ZTTL coin ticaretini sürdürebilir.

Bu 3 maddeyi açıklamak gerekirse;

  • Burgerhash Pow: CPU teknolojilerinde kullanılmak için POW algoritmasını kullanarak; ASIC, FPGA ve GPU madencilik aletlerine ihtiyaç duyulmadan, algoritmik karışıklığı günde 4 defaya yakın artırılmaya denir.
  • Yerleşik Madencilik: Madencilik süreçlerini kolaylaştırmak için, cüzdanlarda bulunan sadece tek bir butondan madenciliği başlatıp durdurabilirsiniz. Bu şekilde yerleşik CPU madenciliği gerçekleştirilmiş olur.
  • Madencilik Ödülleri ve Çekilişler: Madencilerin kazanç sağladığı her blokta otomatik olarak bir yarışmaya katılım hakkı kazanılabilir. Ayrıca pek çok farklı ZETTEL platform ödüllerine sahip olabilirsiniz.

Bu 3 maddeye göre kullanıcılar tüm madencilik süreçlerini ve ZTTL coin kazanma adımlarını en verimli şekilde geçirebiliyor. Platform 2018 yılından beri kripto para piyasasında bulunuyor ve ZTTL ekibine olan güven 2 yıldır aralıksız olarak devam ediyor.

Zettelkasten Coin Nasıl Satın Alınır?

ZettelKasten

Zettelkasten borsalarda sıralanmaya başladığı dönemlerden beri sayılı borsada sıralanıyor. CoinGecko verilerine göre şu anda eToro ve bitFlyer platformlarından coini temin edebilmek mümkün. Platformlarda kayıtlı olmayan kullanıcılar üye olarak satın alma işlemlerine başlayabilir.

ZTTL Coin Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada 1 ZTTL Coin 0,0013 ABD Doları civarında seyretmekte. Tüm zamanların en yüksek değerini 0,64 dolardan, en düşük değerini ise 0.0002 Dolar civarında görmüştür.

Zettelkasten Coin Yorum

Yukarıdaki grafikte ZTTL coinin tüm zamanlara ait grafik verilerini görebilmek mümkün. Bu değerlere göre 25 Mart 2020 tarihinde yaşadığı yüksek sıçrayışı bir daha yakalayamamış, genellikle de dip seviyelerine yakın seyretmiş. Bu tarihten sonra da sert bir düşüş yaşamış, aynı ivmeyi bir daha kazananmış.

Yatırımcıların ve uzmanların ZTTL yorumları ve diğer yorumlara göre, çok rağbet görmediği sürece, bu fiyat düzeylerinden seyredeceği düşünülmekte. Yatırım amaçlı doğru bir tercih olmadığını da söyleyebiliriz. Uzun süre boyunca dip seviyelerinin de altında seyretmesi, bu çıkarımda bulunmamıza neden olabiliyor. Tabi ki ilerleyen dönemde yatırımcıların rağbet göstermesi sonucu ZTTL fiyatı ve hacminde değişimler yaşayabilir. Yine de yukarı da yer alan hiçbir bilginin yatırım amaçlı söylenmediğini hatırlatmış olalım.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.