Yeni Çıkan Gelecek Vadeden Coinler 2023

Yeni Çıkan Gelecek Vadeden Coinler 2023

Yeni çıkan gelecek vadeden coinler kripto para takipçilerinin merak ettiği konuların başında gelmektedir.

Yeni çıkan gelecek vadeden coinler kripto para takipçilerinin merak ettiği konuların başında gelmektedir. Yatırımlarla ilişkilendirilen kripto para seçenekleri 2023 yılında gelecek vaat eden coinler şeklinde dikkat çekiyor. Her bakımdan kullanılabilir yönüyle birbirinden farklı seçeneklerin merkeziyetsiz sistemle işlevini sürdürdüğü biliniyor. Bu yazımızda gelecek vaat eden coinler ve gelecek vadeden coinler hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Yeni çıkan gelecek vadeden coinler

Alt yapılarının gelişmiş özelliği ile dikkat çeken seçeneklerin gelecek vaat etmesi bir yana kısa vadeli şekilde de değerlendirilmesine mümkün olduğu biliniyor. Uzman analist yorumlarına göre bu coinler yatırımcılara sanal biçimde kazanç sağlatıyor. fakat her sistemde olduğu gibi kripto para dünyasında da ne zaman ne olacağı bilinmiyor. Ani fiyat düşüşleri veya yükselişleri talep arz şeklinde ilerlerken yüksek işlem hacmi sayesinde grafik bilgileriyle gösteriliyor. Yeni çıkan gelecek vadeden coinler ise şu şekilde sıralanıyor.

Yeni çıkan gelecek vadeden coinler;

  • Flux (FLUX)
  • Aptos
  • Anyswap (ANY)
  • Alchemix (ALCX)
  • Render (RNDR)
  • Moonriver (MOVR)
  • Amp (AMP)
  • Rari Governance Token (RGT)

Yukarıda belirtilen coin seçenekleri gelecek vaat ettiği düşünülen seçenekler olup kripto para borsalarında listelenmiş olanlardır.

Flux (FLUX) Coin

Flux (FLUX) Coin 27 Mart 2021 tarihinde eski adını yenilemiş olan kripto para birimidir. Flux Coin bulut alt yapılarının merkeziyetsiz bilgi işlem hizmetlerini kolaylaştırma adına oluşturulmuştur. Flux ekosistemindeki hizmetleri bu amaçla sürdürmektedir. Ethereum blok ağı üzerinde oluşturulmuş Flux Coin merkezi olmayan ve ölçeklenebilir kripto para platformudur. Flux Coin fiyatı bugün itibariyle 28.18 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 484.884.758 TRY olarak bilinmektedir.

Anyswap (ANY) Coin

Anyswap (ANY) Coin gelecek vaat eden güvenilir kripto para birimlerinden biridir. ANY Coin otomatik fiyatlandırma ve likidite sistemine sahip olan tokenler açısından merkeziyetsiz Cross-chain takas protokolü görevini görmektedir. Defİ ve NFT sisteminin ticaretinin çapraz şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. Anyswap Coin fiyatı bugün itibariyle 329,13 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 453.040.579 TRY olarak bilinmektedir.

Alchemix (ALCX) Coin

Alchemix (ALCX) Coin Ethereum blok zinciri alt yapısını kullanan ve sentetik coin üreten Alchemix protokülün kendi kripto para platformu olarak bilinir. Yatırımlarda yapılacak her işlem için Alchemix Coin kullanılırken alUSD Coin değerinin 1 dolara sabitlenmesini sağlayacağı bilinmektedir. Bu durum yatırımcılar için stabil bir yükseliş ifade ederken aynı zamanda gelecek te vaat ettiğini düşündürmektedir. ALCX Coin fiyatı bugün itibariyle 3,230.92 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 149.195.007 TRY olarak bilinmektedir.

Render (RNDR) Coin

Render (RNDR) Coin ağındaki sanatçılar tarafından düğüm operatörlerine GPU hesaplama gücü sunan tokendir. Ayrıca ERC-20 tabanlı token olarak bilinen RNDR Coin alışveriş yapmak amaçlı oluşturulmuştur. Piyasaya sürüldüğünden beri dikkat çeken RNDR Coin fiyatı bugün itibariyle 40.18 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 547.061.822 TRY olarak bilinmektedir.

Moonriver (MOVR) Coin

Moonriver (MOVR) Coin merkeziyetsiz akıllı sözleşme platformu şeklinde bilinen kripto para birimlerinden biridir. Akıllı sözleşme platformu şeklinde çalışabilmesi için yardımcı program belirteci gerektiren MOVR Coin, Moonriver tasarımının merkezindedir. Güçlü fonksiyonunu tehlikeli durumlar oluşmadıkça kaldırmayacak olan MOVR Coin gelecek vaat eden coin seçeneklerindendir. MOVR Coin fiyatı bugün itibariyle 2,285.96 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 360.957.912 TRY olarak bilinmektedir.

Amp (AMP) Coin

Amp (AMP) Coin gelecek vaat eden coin seçenekleri arasında yakından takip edilen kripto para platformudur. AMP Coin Flexa ödeme ağındaki yerel teminat belirteci şeklinde bilinmektedir. Ticaretle uğraşan kişilerin kripto ödemelerinin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Kripto ödeme ağı olarak bilinen AMP Coin fiyatı bugün itibariyle 0,507028 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 244,505,633 TRY şeklinde bilinmektedir.

Rari Governance Token (RGT) Coin

Rari Governance Token (RGT) Coin ödünç verme ve borç alma anlamında merkeziyetsiz protokol RGT Coin Ethereum tokenidir. Ücret indirimlerine yönelik kullanım amaçlı oluşturulan RGT Token protokol yönetişimi için kullanılır. RGT Coin fiyatı bugün itibariyle 365,18 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi 52.199.476 TRY olarak bilinmektedir.

Yeni çıkan gelecek vadeden coinler sizler için dünyanın en popüler kripto para borsası olan binance'te listelenen ve gelecek vadeden kripto paralara belirli bir perspektiftelere yer verdik. Kripto para hacmi son zamanlar ciddi bir şekilde azaldı. Azalmaya devam ettiği sürece bir çok altcoin ciddi düşüşler yaşayacaktır. Bu konuda temkinli olmakta yarar vardır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.