Yeni Çıkan Coinler 2023  | Ocak 2023‘te Hangisine Yatırım Yapmalı?

Yeni Çıkan Coinler 2023 | Ocak 2023‘te Hangisine Yatırım Yapmalı?

Yeni çıkacak coinler kapsamında her geçen gün coin dünyası da yenilenmeye ve daha sık kullanılmaya başlandı.

Yeni çıkacak coinler kapsamında her geçen gün coin dünyası da yenilenmeye ve daha sık kullanılmaya başlandı. Taleplerin artması ve insanların dijital para geçişine geçmesi beraberinde coin alt yapısı daha da donanımlı hale gelmeye başlamıştır.

Özellikle her geçen gün yatırım kapsamında kullanılan bu sistemlerin genel olarak uzun vadede iyi bir yatırım seçeneği olarak bilindiği önemli bir gerçektir.

Bunun yanı sıra coin sisteminde yaşanan değer artışları kullanıcı kitlelerin hem uzun hem de kısa vadelerde yatırım yapabilmesini sağlamaktadır. İnsanların doğru yatırım anlamında kullandığı sistemlerin alt yapısı güvenli olup hiçbir şekilde sorun yaratmamaktadır.

Fakat her sistemde yaşanabilen para kaybı riski bu sistemlerde de mevcuttur. Bu durum yanlış borsa seçimi veya farklı nedenlere bağlı olarak yanlış coin seçiminden kaynaklı olabilmektedir. Bununla birlikte üst limit ve alt limit sınırlarını belirleyerek sistemden yararlanılması oldukça aktif bir gelir seviyesini sağlamaktadır.

Yeni çıkacak coinler kapsamında henüz sistemde yeni yer almaya başlamış coin listesi öne çıktığı görülmektedir. Yeni coin çeşitlerinin bitcoin listesine girmesi beraberinde dijital para kazançlarının daha çok olacağı bilinmektedir. Beklenen ve çıkacağı belirlenen coin listesi ise şu şekilde sıralanmaktadır.

Yeni çıkacak coinler

  • RocketVerse

  • Bull Flag

  • Wrestling Shiba

  • GianniDoge Esport

  • VoxNET

  • Setter Protocol

  • Carecoin

  • NUSA

  • MarblePrix

Yukarıda sıralan coin listesi listesiyle güncel halde sunulan liste olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu liste de yer almayan ve 2022 yılında kullanılacak diğer coinlerin UNQ, BICO ve OGS olarak öne çıktığı bilinmektedir.

Fintropy (FINT)

Fintropy (FINT) olarak karşımıza çıkan coinin dijital sistemdeki yeri kullanıcıların dikkatini çekecek seviyededir. Kripto para birimlerinden biri olarak karşımıza çıkacak olan coin türünün hisse senedi, emtia ve varlıkların varyasyonu sistemine izin verici borsa yatırımı şeklinde değerlendirileceği düşünülmektedir. Ayrıca EFT sistemini yönetmek amaçlı fon sistemi açısından önemli bir alan sağladığı bilinmektedir.

Kryxivia (KXA)

Kryxivia (KXA) coin çeşidi modern tarayıcı sistemde bulunan ve kryxivia sistemine erişim sağlatabilen çeşit olarak işbirlikçi bir deneyim sunan alt yapıya sahiptir. Bu sayede kripto para seçeneği olarak kullanıcıların önemli değerlerde NFT kazanacağı düşünülmektedir.

Lil Dragon (LDG)

Lil Dragon (LDG) kripto para seçeneği hizmet ve mal kapsamında ödeme aracı olarak karşımıza çıkan seçenektir. Yeni yıla girmemizle birlikte çok sık tercih edilecek ve kısa vadelerde iyi bir yatırım seçeneği olarak kullanılacak coin çeşitlerinden biri olarak bilinmektedir.

Humans (HEART)

Humans (HEART) kripto para seçeneği yeni çıkan coin çeşitlerinden biri olup işveren ve çalışanlar arasındaki kullanılan sürecin sistemleri otomatik düzen çerçevesinde ilerlemesini sağlamaktadır. Önemli bir coin çeşidi olarak öne çıkan bu kripto paranın gelecek vaat edenler arasında olduğu da ifade edilmektedir.

Meland (MELD)

Meland (MELD) coin çeşidinin toplamda 5.000 kişiye 1,000,000 dolar MELD dağıtacağı bilinmekte olup bu dağıtımın 30 Kasım 2021 Airdrop bitimi sonrasında yapılacağı duyurulmuştur. Önemli seviyede kar edebileceğiniz MELD coin ile yüksek kazançların sağlanması da bu yönden daha kolay ilerleyeceği düşünülmektedir.

Sportium (SPRT)

Sportium (SPRT) yeni çıkan coinlerden biri olup önemli seviyede başlangıç yapmasıyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran kripto para seçeneklerinden biridir. Bunun beraberinde kısa vade içinde yatırımcısını sevindirecek bir coin türü olduğu ifade edilmektedir.

Happy Land (HPL)

Happy Land (HPL) coin türünün Ethereum platformunda yer alması sayesinde güven duyulan kripto para seçeneklerinden biri olduğu ifade edilmektedir. Bunun yanı sıra uzun vadeli yatırımlarda değerlendirilmesi gereken coin türü olarak ifade edilmektedir.

Solar (SOLANA)

Solar (SOLANA) coin blockhain teknolojisinin izinsiz sistemini kullandıran ve merkezi olmayan DeFi çözümleri sağlayabilen kripto para seçeneği olduğu bilinmektedir. Yeni çıkanlar arasında bulunmasına rağmen kısa süre zarfında önemli işlem hacmine ulaşım sağlamış olarak uzun ve kısa vadeli yatırımlarda tercih edilmesi gereken coin çeşidi olduğu bilinmektedir.

SeedOn (SEON)

SeedOn (SEON) coin türünün geleneksel kitle fonlanmasına yönelik önemli role sahip olduğu ifade edilirken kısa vadelerde iyi bir yatırım seçeneği olacağı ifade edilmektedir.

Notable (NBL)

Notable (NBL) coin çeşidinin 1 Aralık 2021 tarihi itibariyle piyasalara giriş yaptığı bilinmektedir. genel bakımdan kısa süre zarfında belirli seviyelere yükselmesi düşünülen kripto para seçeneği ile ilgili uzman analistlerin önemli derece de kazanç sağlatan coin türü olarak talep göreceği ifade edilmektedir. Para sisteminde yer alan çok stratejilerin birleşmesi kapsamında da dönüşüm işlevi sağladığı önemli bir gerçektir.

Kripto para sistemleri genel bakımdan güvenli yatırım seçenekleri olması beraberinde para ekosistemini geliştirebilme kapsamında önemli rol oynadığı bilinmektedir. Ayrıca birçok yönden fırsatların değerlendirileceği teknolojik sistemlerden 18 yaşın üzerindeki her bireyin faydalanabileceği ifade edilmektedir. Alım-satım kapsamında tercih edileceği ifade edilen coin çeşitleriyle ilgili henüz çıkış öncesinde bile merak eden insanların gelecek vaat eden yatırımlara yönelik araştırma yaptığı da bilinmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum