Yatırımcıların Dikkatine: Analistler SHIB, Solana, Ripple ve MATIC Altcoin'leri için Beklenen Seviyeleri Açıkladı!

Yatırımcıların Dikkatine: Analistler SHIB, Solana, Ripple ve MATIC Altcoin'leri için Beklenen Seviyeleri Açıkladı!

Bitcoin'nin  22 Mart tarihinde ani yükselişe geçmesi ile birlikte boğalar kısa sürede 43 bin dolar seviyesini aşmayı başardı. Analistler, bu gelişmesinin yaşanması SHIB, Solana, Ripple ve MATIC gibi popüler altcoin projelerinde yükseliş trendlerinin başlayacağının bir işareti olarak algılanması gerektiğini belirtiyor.

Analistlerin SHIB, Solana, Ripple ve MATIC Hakkındaki Düşünceleri

Ayıların kontrolü altında Pazartesi günü kırmızı azalan trend çizgisinin altına gerileme kaydeden Shiba Inu, sonrasında bir ayı tuzağını tetikleyecek şekilde ayarlandı. Bunlar ile birlikte Powell’ın geç yaptığı bir açıklama FED’in arttırdığı faiz piyasalarda yaşanacak gelişmelerin tekrardan düzenlemesine neden oldu. Bu durumun asıl nedeni, FED'in enflasyon endişelerini kontrol altına almak ve bunlarla başa çıkmak için oyununu hızlandırmaya çalışmasından kaynaklanmaktadır.. Yaşanan bu gelişme kripto para birimlerini doğrudan etkiledi ve SHIB fiyatı, kırmızı azalan trend çizgisinin üzerine yükselmeye başladı. Shiba'da yukarı yönlü bir hareketin gerçekleşmesi ile Analist Flip L. boğaların bazı bölgelerde güç kazanacağını belirtiyor:

SHIB fiyatı kısaca 0.00002400 doların üzerine çıktı ve en iyi sonuç boğaların kırılıp 55 günlük SMA’nın üzerinde 0.00002494 dolardan kapanması olacak. Bu sinyalle, boğalar Shiba Inu fiyatındaki ana itici güç olarak algılanacak ve nihai hedef %78.6 Fibonacci seviyesi olan 0.00002800 dolar olarak belirlendiği için hafta sonuna doğru daha fazla kazanç elde edilecek.

Solana 100 Doları Görebilir Mi?

Flip L., Shiba boğalarının 55 SMA üzerinde güç kazanacağını düşünüyor ve Solana fiyatının 100 dolar seviyesini görmesi için kritik bir bölgeden destek bulduğunu belirtiyor. Analistin bir sonraki beklentisi boğaların 55 günlük SMA’nın üzerinde olması ve 95,00 doların üzerinde bir kırılmanın meydana gelmesi yönündedir.

 Solana fiyatının aylık S1’e ve üçgenin taban çizgisine 75,00 dolar civarında düşmesiyle SOL fiyatının düşüş üçgenine geri kaymasını bekleyin. Negatif bir faktör Solana için şiddetli rüzgarlara neden oluyorsa, 58.84 dolara doğru olası bir düşüş bekleyin.

Ripple SEC Davasının Çözüleceğinin Sözünü Verdi

SEC ile olan davasının daha fazla uzamasını istemeyen Ripple tarafı davanın kısa süre sonra sonlanacağını belirtmesinin ardın XRP fiyatında bir yükseliş meydana geldi. Ripple fiyat trendini değerlendiren analistler, bu altcoin’de bir rallinin gerçekleşme ihtimalinin bulunduğunu açıkladı. kripto analisti ve yatırımcısı olan TrendRidersTR,  Ripple fiyatının direnci kırabileceğini ve yükseliş trendine devam edebileceği tahmininde bulundu.

MATIC Hangi Seviyelerden İşlem Görecek?

Son zamanlarda yakaladığı yukarı yönlü ivme ile 2,1 dolardan işlem gören MATIC, %44 oranında düşüş gösterdi. Şuanda 1,51 dolardan işlem gören Polygon iler ki zamanlarda küçük bir düşüş trendi başlatabilir. Analist Akash Girimath’a göre bu kripto para birimi 1,33 ardından da 1,15 dolardan işlem görebilir. Bu bölgelerde alımların gerçekleşmesi ile MATIC ani bir yükseliş gösterebilir ve 1.64 ve 1.94 dolar seviyelerine ulaşabilir. Sonrasında 2 dolarlık psikolojik noktayı aşması halinde  2,1 doların üstüne çıkabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.