XEM Coin Geleceği 2022-2025 | XEM Coin Yorum | NEM Coin Nedir

XEM Coin Geleceği 2022-2025 | XEM Coin Yorum | NEM Coin Nedir

Bitcoin alt yapısı ve protokollerine benzer şekilde geliştirilmiş olan XEM Coin geleceği hakkında birçok analist yorumda bulunmuştur. Bu Coin’ e yatırım yapmayı düşünen kişilere oldukça faydası olacak xem coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik.  Bu yazımızda Xem coin yorumları ve xem coin nedir bilgileri yer almaktadır.

NEM Coin Nedir?

NEM (NEW ECONOMY MOVEMENT) Mart 2015'te hayatımıza girmiş bir kripto paradır ve blockchain ağı teknolojisinde kullanılmak üzere yaratılmıştır. Diğer kripto paraların tam tersi olarak kendine has geliştirilen bir veritabanına sahiptir. ICO derecelendirilmesi yapılırken yetkililer tarafından tüm üyelerin aynı hakka sahip oldukları açıklaması verilmiştir. Aynı zamanda ilk akıllı mülk olarak yorumlanıyor.

NEM Coin  Nasıl Ortaya Çıktı ?

NEM'i piyasaya süren kişi veya kişiler, Satoshi Nakamoto'nun bitcoin'i çıkarttığı zaman yaptığı gibi takma bir ad ile ortaya çıkartmıştır. Japonya'nın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Zaif'in işletmeni Tech Bureau ile 2016 yılının Nisan ayında ortaklık yapılmıştır. Bu ortaklığın en önemli amacı ise yeni bir blok zinciri oluşturmaktı. NEM ilk yazıldığında Java ile başlanmış fakat daha sonra . C++ kullanılmaya başlanmıştır.

NEM Coin Grafik

Aşağıdaki NEM (XEM) Fiyat grafiğini kullanarak NEM kaç tl, NEM fiyat, NEM yorum, 1 NEM kaç tl, NEM ne kadar sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

[mcrypto id="16342"]

NEM'İN Madenciliği Nasıl Yapılır

Alışmış olduğumuz madencilik yerine kendine has blok zinciri olan NEM ise yaptığı yazılımda hasat adı verilen bir teknoloji kullanılıyor. Ve bundan dolayı bilgisayarınız özellikleri üst seviyelerde olmasına gerek duymaz. Bu alışılmadık teknoloji blok oluşturmaya dayalıdır. Yani başka bir kullanıcının yapmış olduğu işlemi diğer bilgisayarlara yönelterek blok oluşturur .Madencilikten bir diğer önemli farkı ise hasat teknolojisi ile ağınızın güvenliği esas alınıyor. Ve bu sistem ile enerji kullanımını azaltabilirsiniz.

NEM Coin Nasıl Alınır

NEM coin nasıl alınır, nem coin binance, bybit, kucoin, huobi, gate.io, poloniex kripto para borsalarından satın alabilirsiniz.

 

XEM Coin Yorum

Uzmanları xem coin yorumları incelendiğinde geleceği olan altcoinlerden biri olduğu ifade edilmektedir. Kripto para piyasa hacmi arttığında altcoin piyasasına nakit akış sağlandığından bir çok altcoin yükseliş yaşamaktadır. Nem coin'de yükselmesi beklenen ve sağlam projelerden olan altcoinlerden biri olduğu ifade edilmektedir.

Xem coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten xem coin teknik analizine ulaşabilirsiniz.

 

 

XEM Coin Geleceği 2022

XEM Coin geleceği 2022 için analistlerin yapmış olduğu tahminler sırasıyla şu şekildedir;

 • Trading Beasts ekibine göre Coin bu yıla ortalama olarak $0.16 seviyelerinde başlayacak olsa da yıl sonuna doğru $0.14’ a kadar az da olsa düşüş yaşayacaktır. Ekip Coin’ in yıl içerisinde ulaşması muhtemel en yüksek değeri $0.20 olarak görürken en düşük değeri de $0.12 olarak gördüğünü belirtmiştir.
 • Wallet Investor’ un tahminlerine göre ise Coin 2022 yılında önceki yıla nazaran daha kötü geçirecek olup değer kaybı yaşayacaktır. Coin’ in bu yıl içerisinde yaklaşık olarak $0.01’ a kadar düşmesini bekleyen ekip Coin’ in 2022 senesinin son haftalarında $0.25’ ı aşacağını ön görmektedir.
 • Digital Coin Price’ a göre de Coin bu yıl içerisinde ortalama olarak $0.16 seviyelerinde olacaktır.
 • Son olarak Long Fore Cast verilerine de değinecek olursak; ekip Coin’ in 2022 yılına yaklaşık $0.15 seviyelerinde girmesini sene sonuna doğru da değer kaybederek Aralık ayı sonunda $0.1’ a düşmesini beklemektedir.

XEM Coin Geleceği 2023

XEM Coin geleceği 2023 için yapılan tahminlerde ise;

 • Trading Beasts Coin’ in bu yıla ortalama $0.14’ da başlayacağını yıl sonu Aralık ayında ise yaklaşık olarak $0.19’ a kadar yükseleceğini düşünmektedir. Analistlere göre ayrıca Coin bu yıl içerisinde alabileceği en yüksek değer $0.23 olup en düşük değer de $0.11 olacaktır.
 • Wallet Investor’ a göre ise Coin 2023 yılına en tepe noktasında girecek olup yaklaşık aynı hafta içinde hızlı bir değer kaybı yaşayacaktır.
 • Digital Coin Price ise Coin’ in yıl içerisinde yaklaşık olarak $0.19 olacağını belirtmiştir.
 • Long Fore Cast tahminlerine göre de XEM Coin değer anlamında çok fazla bir değişiklik yaşamayacak olup seviyesini sene sonuna kadar koruyacaktır.

XEM Coin Geleceği 2024

XEM Coin geleceği 2024 tahminlerine gelecek olursak;

 • Trading Beasts, XEM Coin’ in yıl sonuna kadar kademeli olarak artmasını beklemektedir. Ekip Coin’ in yıl içerisinde en yüksek $0.29 en düşük $0.16 olacağını tahmin etmektedir.
 • Wallet Investor ise Coin’ in borsa pazarında %100’ ün üzerinde bir büyümeye gideceğini düşünmektedir.
 • Digital Coin Price ekibi ise XEM Coin’ in yıl içerisinde ortalama $0.2 olacağını ön görmektedir.
 • Long Fore Cast’ in tahminlerine göre de Coin bu yıl içerisinde de düşüşüne kaldığı yerden devam edecektir.

XEM Coin Geleceği 2025

Analistlerin XEM Coin geleceği 2025 için yapmış olduğu yorumlara gelirsek;

 • Trading Beasts Coin’ in 2025 yılında ortalama $0.21 ila $0.24 olacağını beklemektedir.
 • Digital Coin Price’ a göre de Coin 2025 yılında ortalama $0.25’ a ulaşacaktır.
 • Long Fore Cast’ e göre de XEM Coin yıl içerisinde hızla değer kaybetmeye devam edecek olup yıl sonunda $0.03’ ı görmesini beklemektedir.

NEM'e Yatırım Yapılmalı mi ?

Diğer yatırım türlerine göre risk oranı yüksek olan kripto paralar yatırımcılarda büyük bir şüphe uyandırır. Ama yaptığı etkili farklılıklardan sebep ile kripto para ile ilgilenen kişiler tarafından göz ardı edilmemesi gereken bir blok zinciri olarak tanımlayabiliriz. Bu farklılıkları devam ettirmesini ayni oranda devam ettirebilirse yatırım yapmak için mantıklı bir araç olarak kullanılabilir. Yatırım yapmadan önce piyasadaki durumu dikkatlice izlenilmesi gerekir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.