WRX Coin Geleceği 2022-2025, WRX Coin Fiyat Tahmini

WRX Coin Geleceği 2022-2025, WRX Coin Fiyat Tahmini

WRX Coin geleceği gelişme gösteren altcoin türlerinden yalnızca bir tanesidir. Bahsi geçen bu yükseliş yatırımcı ve kripto para uzmanlarının gözünden kaçmamıştır. Uzman analistler, WazirX Coin’in geleceği hakkında sık sık makaleler yayımlamaktadır.

WRX Coin’in MarketCap üzerinden alınan bilgilere göre güncel işlem görme değeri 1,41 dolar şeklindedir. MarketCap üzerinden alınan veriler WRX Coin’in piyasa değerinin 0.1083 şeklinde olduğu yönündeyken son 24 saatteki hacmi ise 48,008,524 dolar şeklindedir. Yine MarketCap üzerinden alınan veriler piyasa üzerinde dolanan WRX arzının 317,591,918.02 WRX şeklinde olduğunu söylemektedir. WRX Coin’in piyasa değeri son zamanlarda yüzde 3,03 şeklinde düşmüştür. Yine MarketCap üzerinden edinilen verilere göre WRX Coin’in güncel sıralaması 151’dir.

Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #181 olarak bilinmektedir. Son zamanlardaki az biraz yükselişi sebebiyle analistlerin dikkatini çeken bu para birimiyle alakalı WRX Coin tahmini konulu içerikler yayınlanmaktadır.

WazirX Coin Nedir?

WazirX coin; 2018’de piyasaya sürülmüş, Hindistan’ın kısa sürede en hızlı büyüyen kripto para borsasının coin’i olarak karşımıza çıkmaktadır. Binance’ın ekosistemine dahil olan borsa, son birkaç gündür coini ile dikkatleri üzerine çekmekte.

Borsanın kendi tokeni olan WRX, geçtiğimiz günlerde hızlı bir yükselişle dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Bir günlük fiyat hareketi yüzde 350 oranında arttı. Başarılı yükselişiyle sadece borsa kullanıcılarını değil, tüm kripto para yatırımcılarının yörüngesine girmeyi başardı.

Peki, WRX Coin nedir? WRX Nasıl satın alınır? Borsa neden bedava WRX dağıtmaktadır? Coin fiyatı ve piyasa değeri verilerini yazının devamında aktardık. Şimdi gelin, başarılı coini daha yakından tanıyalım.

2018 yılında kurulan WazirX borsası 400 binden fazla kullanıcısıyla Hindistan’ın en hızlı büyüyen borsaları arasında yer alan bir platformdur. WazirX platformu aynı zamanda Binance borsasının bir parçasıdır. Binance ile başlattıkları “Hindistan İçin Blok Zinciri” fonu ile toplamda 50 milyon dolarlık bir girişime imza atmışlardır.

Oldukça yeni diyebileceğimiz borsanın coini ise, geçtiğimiz günlerde yaşadığı fiyat hareketliliği ile adını duyurmuş oldu. Bir günde yüzde 350 oranında artış yaşayan WRX, yatırımcıların dikkatini çekti. Daha sonra Bitcoin’e de bağlı olarak bir düşüş yaşasa da, son 3 ayı içeren performans tablosu incelendiğinde, yüzde 6 bin oranında hareketlilik yaşadığı gözlemleniyor.

WRX, WazirX borsasına yardımcı bir program oluşturma amacıyla tasarlanmış bir tokendir. WRX, Binance blok zincirine dayanmaktadır. Kasım 2019 tarihlerinde Binance tarafından satın alınan platform, asıl amacının Hindistan’daki herkesin kripto paralara erişmesini kolaylaştırmak olduğunu vurgulamaktadır.

WazirX borsası ve WRX token oldukça yeni olmasına rağmen dünyanın en büyük borsası Binance, WRX’i listelemiştir. Platformun ve tokenin pek çok avantajı bulunmaktadır.

WazirX Avantajları

  • WazirX borsasına kayıtlı kullanıcılar, sahip oldukları tokenlerle işlem ücretlerinden indirim kazanır.
  • WRX işlem madenciliği kullanıcılara sunulur.
  • Küresel ürünleri Hindistan’ın dışında oluşturma ve ölçeklendirme imkanı tanır.
  • Çokça token airdropları bulunmaktadır.
  • 1 aşamalı KYC ile hızlı kayıt imkanı sağlar.
  • Web, Android ve iOS uygulamaları ile kullanıcılara erişim kolaylığı sağlar.
  • 10 yıldan fazla deneyime sahip Hintli bir ekip tarafından yönetilmektedir.

WazirX Coin Nasıl Satın Alınır?

WRX Coin dünyanın en büyük borsalarından olan Binance’dan satın alınabilir. Binance’e kayıt olmarak ve itibari para göndererek borsaya para yatırmanızın ardından pek çok farklı işlem çiftini tercih ederek tokeni satın alabilirsiniz.

Binance borsasının yanı sıra FTX, Poloniex ve WazirX borsalarından da token satın alınabilir. WazirX platformu coinin kendi borsası olduğundan pek çok farklı işlem çiftinden satın alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

WRX Token Neden Bedava Veriliyor?

WRX tokenler içinde bulunduğumuz dönemde borsalardan satın alınabildiği gibi, WazirX borsasına üye olmada ve referans ödül programına dahil olanlara da ödül olarak verilmekte. Pek çok borsada da karşılaştığımız bu durum, diğer kullanıcıları borsaya çekmede önemli bir hamle olarak görülüyor. WazirX coin geleceği için bu hamle oldukça olumluyken, kullanıcılara verilen güvenle de platform giderek büyüyor.

İlgili borsanın “neden bedava token veriyorsunuz?” sorusuna cevabı ise şu şekilde oluyor:

“Güven kazanmanın ilk adımı, kullanıcıları WazirX’’in geliştirme sürecine katmaktan geçiyor. Bu platforma erken katılanlara ve borsanın başarısının bir parçası olan kullanıcılara ödül vermekteyiz. Kullanıcıların platforma sağladıkları yardım için güçlü bir kullanıcı topluluğu oluşturmayı ve herkesi ödüllendirmeyi amaçlamaktayız. Bu, aynı zamanda zenginliği biriktirmek yerine kullanıcılarla paylaşmak için kripto ve blok zincir ahlakına sadık kalmamıza yardımcı oluyor.”

Borsanın misyonunda; herkesin kripto paralardan eşit bir şekilde faydalanması gerektiği bulunduğunu söylemiştik. Yukarıdaki açıklamalardan da, WRX token ilerleyen zamanlarda daha da değerlenirse, platforma erken katılan kullanıcıların WRX tokenler sayesinde kar edeceklerini anlamaktayız. Bir diğer misyonun da “zenginliği paylaşmak” olduğunun altını çizen platform, şimdiden yatırımcıların yakın takibine girdi bile.

WazirX Coin Fiyatı, Piyasa Değeri, Yorum ve WazirX Coin Grafik

[mcrypto id="24911"]

Yazının hazırlandığı sırada 1 WRX Coin fiyatı 30.08 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam ise 3,69 dolar tutarına tekabül

WazirX Coin yorum değerlendirmelerinde coinin kısa süreli geleceğine ilişkin mesajları alabiliriz. Yukarıdaki grafikte WRX/USD çiftinin verilerini görmekteyiz. Son 3 ayda yaşadığı yüzde 3 binlik hareketliliğin ardından yakın bir zamanda düşüş trendine geçti. Son olarak 3,66 – 3,65 dolar civarında yaşadığı kırılma sonucu sert bir düşüş yaşadı ve 3,61 dolar dolaylarına kadar geriledi. Muhtemelen bu düşüş trendi devam edebileceği gibi Bitcoin’e bağlı olarak yukarı yönlü de kırılma yaşayabilir. Yine de bu varsayımlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

WazirX borsasının ilerleyen dönemlerde gerçekleştireceği anlaşmalar ve WazirX haberleri coinin fiyatında değişikliklere sebep olabilir. Şu an için yakın tarihte herhangi bir anlaşması ya da haberini göremediğimiz WazirX platformu, 2020 Ağustos ayında yaptıkları açıklamalarında bir ICO programı düzenlemek yerine borsa kullanıcılarına ve referans programına katılanlara tokenleri sunacaklarını açıklamışlardı. Açıklamanın devamında ise “DeFi ekosistemine tamamen dâhil edecek” bir diğer DeFi projeleri üzerine çalıştıklarını söylemişti. WazirX coin Twitter platformunda da etkin bir şekilde tanıtılırken, Hindistanlı ekip önemli gelişmelerini ise yine Twitter hesaplarından paylaşmayı ihmal etmiyor.

WRX Coin Geleceği 2021

WRX Coin geleceği 2021 kapsamında pek çok ekip ve kişi tarafından incelenmektedir. Bu ekiplerden biri olan Price Prediction ekibine göre WRX Coin 2021 yılının son aylarında en az 1,34 dolardan en fazla ise 1,53 dolardan işlem görecektir. Yine Price Prediction ekibine göre WRX Coin 2021 yılının son aylarında ortalama olarak 1,49 doları göreceği tahmin edilmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre WRX Coin 2021 yılının son aylarında 1.42656 dolar üzerinden işlem görecektir.

WRX Coin Geleceği 2022

WRX Coin geleceği 2022 yılı kapsamında Price Prediction ekibi tarafından incelenmektedir. Price Prediction ekibine göre WRX Coin 2022 yılının ilk aylarında minimum 1.43 değerinde başlangıç yapacakken maksimum 1,68 dolar civarlarında olacağını tahmin etmektedir. Price Prediction ekibine göre WRX Coin 2022 yılının ortalarına doğru minumum 1,75 dolardan işlem görecekken maksimum 1,95 dolardan işlem görecektir. Price Prediction ekibi WRX Coinin 2022 yılının sonlarına doğru en az 2.08 seviyelerinde en fazla ise 2,46 dolar seviyelerinde olmasını beklemektedir. Coinarbitragebot ekibine göre WRX Coin 2022 yılının son aylarında 1.81216 dolar olacaktır. Digitalcoinprice ekibine göre WRX Coin 2022 yılının son aylarında maksimum 2,42 dolara çıkacaktır.

WRX Coin Geleceği 2023

WRX Coin geleceği 2023 yılı kapsamında Coinarbitragebot ekibi WRX Coin’in 2023 yılında 2.93207 dolara yükseleceğini beklemektedir. Price Prediction ekibi WRX Coin’in yılın ortalarında minimum 2,54 dolar maksimum ise 2,93 dolardan işleme tabi tutulacağını tahmin etmektir. Digitalcoinprice ekibine göre WRX Coin 2023 yılında maksimum 3,04 dolara yükselecektir.

WRX Coin Geleceği 2024

WRX Coin geleceği 2024 yılı baz alındığında Coinarbitragebot ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre WRX Coin 2024 yılında 4.74409 dolardan işlem görmesi beklenmktedir. Price Prediction ekibine göre WRX Coin 2024 yılının son aylarında ortalama olarak 4,60 dolardan işlem görecektir.

WRX Coin Geleceği 2025

WRX Coin geleceği 2025 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre WRX Coin 2025 yılında en az 4,37 dolar olacağını en fazla ise 1,71 dolardan en fazla işe 7,74 dolardan işlem göreceği açıklanmıştır. Digitalcoinprice ekibi WRX Coin 2025 yılında maksimum 4.28 seviyesinde olacağını tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre WRX Coin yıl genelinde en fazla 7.67594 dolardan işlem görecektir.

WRX Coin Yükselecek Mi?

WRX Coin yorum alanında uzmanlaşan altcoin analistleri tarafından yapılmaktadır. Uzmanlar WRX Coin’in geleceği parlak altcoinlerinden biri olduğu belirtilmektedir. Öte yandan kripto para piyasa hacmi altcoinlerin kaderini belirleyen temel unsurdur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.