Wiggly Finance Token (WGL) Nedir?, Wiggly Coin Yorumları

Wiggly Finance Token (WGL) Nedir?, Wiggly Coin Yorumları

Wiggly Finance Token (WGL) Nedir? 2021 yılının ağustos ayından borsalar üzerinden ön satışa çıkartılan WGL token Tron alt yapısına sahiptir. Ön satışa çıkış arzı 40 milyon WGL olan bu tokenin güncel arzı 1,783,203.00 WGL şeklindedir.

Wiggly Finance Token (WGL) Nedir?

WGL Tokenin diğer Defi platformlarından ayrıldığı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan bir tanesi oyun özelliğinin bulunmasıdır. İnsanlar WGL token üzerinden bir köy inşa etme savaşlara katılma oyunu oynayabilmektedir. Yatırımcılar oyuna giriş yaptıklarında bir köye sahip olmaktadır, bu köyü geliştirerek ve yöneterek başka oyuncuların köylerine saldırarak ödüller kazanabilmektedir.

WGL Tokende yatırımcılar ayrıca video platform üzerinden videolar paylaşabilmektedir.  WGL Token sisteminde w.vote platformu bulunmaktadır. Bu platformda yatırımcılar sorular sorup başka sorulara yanıt verebilme imkanına sahiptir.

WGL Tokende ayrıca spor alanında bir gelişme olduğunda yatırımcıları haber etmek adına farklı bir platform da bulunmaktadır. İnsanlar bu platformda spor alanında herhangi bir token piyasaya sürüldüğünde ya da herhangi bir spor Tokeni ile alakalı bir haber paylaşıldığında anında güncel bilgi almaktadır.

MarketCap üzerinden edinilen bilgilere göre WGL tokenin güncel işlem görme değeri 0.5137 dolardır. Son 24 saatteki hacmi 307,635 dolar olan WGL Tokenin seyreltilmiş piyasa değeri 20,560,086 dolar şeklindedir. Yine aynı siteden alınan bilgilere göre WGL Tokenin piyasa sıralaması 3670. Sıradır.

 

Wiggly Finance Token (WGL) Yorum

Wiggly Finance Token  (WGL) yorum 2021 yılının ağustos ayında piyasaya sunulan WGL Token uzmanların yorumlarına göre piyasa değerini yükselterek daha yüksek dolardan işlem görebilecek tokenlerden bir tanesidir. Uzmanlar WGL tokenin 2022 yılı için hangi dolar seviyelerine çıkacağına dair tahminlerde bulunmaktadır.

Wiggly Finance Token  (WGL) Geleceği

Wiggly Finance Token (WGL) geleceği uzman ekipler tarafından incelenmektedir. Ekipler WGL tokenin geleceği hakkında tahminlerde bulunmaktadır.

WGL Token’in 2021 yılı kapsamında Coinarbitragebot ekibine göre yılın sonlarında 0.51832 dolardan işlem görmesi beklenmektedir.   Price Prediction’a göre WGL Token’in yılın son aylarında fiyatlandırmadaki değerinin en az 0,47 dolar olacağı tahmin edilmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre WGL Token’in fiyatı 2021 sonunda 0. 0.8107019795 dolar değerine ulaşması beklenmektedir.

WGL Token’in 2022 yılının sonunda Coinarbitragebot ekibine göre 0.54526 dolara yükselmesi beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre WGL Token’in 2022 yılının başlangıcındaki fiyatının 0,72 dolar olması beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre WGL Tokenin 2022 yılının sonunda 0.8894326603 dolara işlem göreceği tahmin edilmektedir.

WGL Token’in 2023 yılında Coinarbitragebot ekibinin yaptığı açıklama ve analizlerde 1.10278 dolara kadar çıkması beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre WGL Tokenin 2023 yılının son aylarında en az 1,02 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre WGL Tokenin 2023 yılının sonunda 1,12 dolara yükseleceği tahmin edilmektedir.

WGL Token’in 2024 yılında Price Prediction ekibine göre en az 1,47 dolardan işlem görmesi beklemektedir. Coinarbitragebot ekibi WGL Token’in 2024 yılında 1.78430 dolar seviyelerinde olmasını beklemektedir. Digitalcoinprice ekibi WGL Token’in 2024 yılının sonunda 1,26 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir.

WGL Token’in 2025 yılında Price Prediction ekibine göre en düşük fiyatının 2.18 olması beklenmektedir.  Digitalcoinprice ekibine göre WGL Token’in 2025 yılında 1,52 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir.

Wiggly Finance Token (WGL) Hangi Borsalarda Var?

Wiggly Finance Token (WGL) hangi borsalarda var? WGL token MarketCap sitesi üzerinden edinilen bilgiler dahilinde günümüzde 3 farklı kripto para borsasında yer almaktadır. Bu borsalar; JustSwap, LATOKEN, Hotbit şeklindedir. WGL token listelendiği borsalar dışında herhangi bir borsada bulunmamaktadır.

Wiggly Finance Token  (WGL) Nasıl Alınır?

Wiggly Finance Token (WGL) nasıl alınır? WGL yalnızca listelendiği borsa siteleri aracılığıyla satın alınabilmektedir. Bu noktada WGL tokene yatırım yapmak isteyen yatırımcıların WGL tokenin listelendiği borsalardan biri aracılığıyla satın alma işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Yatırımcılar WGL tokenin listelendiği bir borsada hesap oluşturdukları ve hesaplarına gerekli meblağı yükledikleri taktirde WGL token alım işlemini gerçekleştirebilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.