Waves Coin Geleceği 2023-2027 | Waves Coin Yorum | Waves Coin Fiyat Tahmini

Waves Coin Geleceği 2023-2027 | Waves Coin Yorum | Waves Coin Fiyat Tahmini

Waves coin geleceği, Waves yorumları, Waves fiyat tahminleri, Waves haberleri, Waves coin alınır mı, Waves coin grafiği bilgileri yer almaktadır.

Kripto para dünyasının ilk alt coinlerinden bir olarak sayılan Waves Coin geleceği hakkında bazı analistler ve platformlar fiyat tahminlerinde bulunmuştur. Bu yazımızda Waves coin yorum ve waves coin nedir hakkında kapsamlı bilgiler yer almaktadır.

Waves Coin Nedir? Waves Ne Demek

2016 Yılında Rus yazılımcı Sasha Ivanov tarafından ilk olarak ICO olarak piyasaya sürülen popüler bir coindir. Yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görüp, yaklaşık 30 bin bitcoin yatırım alarak Waves Coin büyük bir başarı elde etti.

Waves Coin'in amacı diğer coinler gibi bitcoin'e alternatif bir çözüm sunmak değil. Waves Coin'in temel amacı tüm dijital varlıkların kolay , güvenilir ve merkeziyetsiz bir biçimde düzenleyip değiştirilmesini sağlamaktır.

Waves Coin proje oluşturmak isteyen kişi yada kuruluşların fon yada yardım toplamaları için oluşturulan bir platform'dur. Bir çok ICO projesinde kullanılmıştır.

Waves Nasıl Çalışır?

Waves coin genel olarak her bir yeni işlem için diğer bir çok coin gibi blockchain alt yapısını kullanarak geliştirmeye amaçlamaktadır. Waves coin, bitcoin ağında kullanılan nodeler üzerinden değil, lightwieght yapısı ve nodeleri birleştiren bir algoritmaya sahiptir. Bu özelliklerinde dolayı blockchaine mutlak anlamda ihtiyaç duymamaktadır. Basit veri kullanarak işlemleri yerine getirmektedir.

Waves Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Diğer kripto paralar gibi madenciliği yapılan bir coin değildir. Waves Coin Madenciliği yapılmamaktadır. Toplam arzı 100 milyon adettir. 100 milyon arzın hepsi piyasada yer almaktadır.

Waves Coin Fiyat Grafiği

Aşağıdaki Waves Coin Fiyat grafiğinden yararlanarak; Waves grafik, Waves grafiği, Waves ne kadar, 1 Waves Coin kaç tl gibi soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

waves-coin-grafigi.png

Waves Coin Yorum

Waves coin yorumlarına baktığımız zaman aslında tüm altcoinler içinde geçerli olan bir durum vardır. Bu geçerli durum kripto para piyasası gidişatına bağlı bir durumdur. Kripto para piyasa hacmi yükseldiği zaman altcoin büyük bir çoğunluğu yükseliş yaşamaktadır. Bunun dışında waves coin en sağlam altcoin projelerinden birisidir. Waves coin hakkıdaki uzmanların analizlerine detaylı olarak yazının kalan kısmında yer almaktadır.

Waves Nereden Alınır?

Waves coin nereden alınır, Waves satın almak isterseniz, popüler kripto para borsası Binanceden satın alabilirsiniz. Yerel borsalardan ise bitturk borsasından alım satım yapabilirsiniz.

Waves Protokolü Hangi Ürünlere Sahiptir?

1.Waves Coin Borsası: Waves Exchange Ekibin geliştirmiş olduğu ürünlerden bir tanesi olan Waves Exchange, kendi borsasında listelenmekte olan coinlerin trade edilebilmelerine olanak sağlayan protokoldür. Waves Coin borsası olarak işlev gören Waves Exchange ile kripto paraların kendi aralarında alım satımı mümkünken, kazancınızı buradan nakit olarak alamamaktasınız. Coinlerinizi nakite çevirmek için farklı borsalarda işlem yapmanız gerekmektedir. Waves’in borsası üzerinde Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Fakat, var olan İngilizce dil desteği ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2. Gravity Protokolü Waves’in bu protokolü ile blok zincir ağlarının kendi içlerinde iletişimi kurması sağlanmaktadır. Merkeziyetsiz olarak işleyen bu protokol ile finans işlemleri için herhangi bir token vs. bulundurmanıza gerek kalmamaktadır. 3. Neutrino Protokolü Herhangi bir merkez kaynaklı olmayan Neutrino protokolü ile kripto para varlıklarının stake edilmesi, varlıkların dijital paraya dönüştürülmesi ve birçok blok zincirinde yapılacak olan işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Waves Hakkında En Merak Edilenler

Waves ve Ethereum (ETH) Arasında Fark Var Mı? Waves, birçok kripto paradan olduğu gibi Ethereum’ dan da oldukça farklı olarak elde edilmektedir. Ethereum, Bitcoin tabanlı script adı verilen programlama dilinde kullanılan özel kodlama ile ortaya çıkarılmaktadır. Fakat, Waves Coin çok daha pratik ve hızlı bir yol aracılığıyla geliştirilmekte olup doğrudan Chrome ya da Firefox üzerinden Plug İn kullanılarak elde edilebilmektedir. Waves İşlem Hızı Yavaş Mı? Hayır, işlem hızı yavaş değildir. Bu platform üzerinde yapılan işlemler sanıldığından çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır. İşlem hızı süreleri genellikle 1 ila yaklaşık 30 saniye arasında gerçekleşmektedir.

Chrome plug-in tüm blokzinciri yüklememizi sağlar mı?

Hayır, Plug in bunu sağlamamaktadır. Chrome ya da diğer FF üzerinde light node şeklinde kullanılmaktadır.

Waves İle İlgili Olan Gelişmeleri ve Projeleri Nerelerden Öğrenebilirim?

Waves hakkındaki gelişmeleri Wavesmedium topluluklarından, sosyal medya hesaplarından ya da resmi web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Bununla birlikte bu konu hakkında merak ettiğiniz her şeye https://kointimes.net/ üzerinden ulaşabilir buradan yapılan yenilikleri de takip edebilirsiniz.

Waves Toplulukları İle Nerelerden İletişim Kurabilirim?

Waves toplulukları genellikle Telegram üzerinde etkileşim içerisinde bulunmaktadır. Dilerseniz Twitter gibi sosyal medya araçları üzerinden de yine diğer kullanıcılarla iletişim halinde bulunabilirsiniz.

Waves Kullanarak Herhangi Bir Yazılım Geliştirebilir Miyim?

Evet, Waves üzerinden kolaylıkla Web 3.0 uygulamaları gibi yazılım geliştirebilirsiniz. Bunun için platform üzerinde var olan SDK kaynaklarını kullanabilir, yazılım geliştirmek için ihtiyaç duyacağınız eklentilere ya da araçlara Reddit ya da Discord vs. aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Waves Topluluklarında Ne Gibi Konular Tartışılmaktadır?

Bu topluluklarda, Waves Coin hakkında olan güncel konuların hepsi hemen hemen konuşulmakta olup, gelecekte olması muhtemel olayları, yapılması beklenen projeleri, Waves’in durumu vb. birçok şey konuşulmaktadır.

Waves Ne İşe Yarar?

Waves kullanıcılarına kendi kişisel kripto paralarını daha basit şekilde oluşturmaları için gerekli olan kaynakları onlara sunmaktadır. Bunun yanında yine WavesExchange ve finans ile kullanıcıların geliştirmiş olduğu bu kripto paraların, trade edilebilmelerine olanak tanıyan borsalarını hizmetlerine sunmaktadır.

Waves Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten waves coin teknik analizine ulaşabilirmisiniz.

 

 

Waves Coin Geleceği 2023

Waves Coin geleceği 2023 için yapılan fiyat tahminlerinden ilk olarak ünlü analist Trading Beasts ekibinin yorumlarına değineceğiz.

 • Trading Beasts bu Coin’ in yılsonuna kadar ortalama $4 seviyelerinde olmasını beklemektedir. Ekip, Waves Coin’ in 2023 yılsonuna kadar maksimum $6 seviyelerine minimum olarak da $2.6 seviyelerine kadar inmesi muhtemel görülmektedir.
 • Diğer bir kripto analisti WalletInvestor’ a göre ise Coin yıl sonuna doğru değerini $10 seviyelerine kadar yükseleceğini düşünmektedir. WalletInvestor ayrıca bu Coin’ in yıl sonuna kadar minimum değerinin $4 maksimum değerinin de $15 olması ön görülmektedir.
 • DigitalCoin Price’ a göre ise Waves Coin 2023 yılında ortalama $6’ ı görecektir.
 • Son olarak GovCapital verilerine göre ise Coin’ in Kasım ayında ortalama değerinin $4 olması beklenirken Aralık ayında değerinin $30 seviyesine gelmesi beklenmektedir. Ekip ayrıca Coin’ in yılsonuna kadar en düşük beklediği değer $2,4 olup en yüksek beklediği değer de $8’ dır.

Waves Coin Geleceği 2024

Trading Beasts, Waves Coin geleceği 2024 yılı için önceki yıla nazaran biraz daha artmasını ummaktadır.

 • Trading Beasts ekibi Coin’ in bu yıl içerisinde yılsonuna kadar en yüksek $34.4’ a en düşük olarak da $21 seviyelerini görmesini beklemektedir. Bununla birlikte Coin’ in ortalama $25-$26 seviyelerinde olması tahmin edilmektedir.
 • WalletInvestor’ a göre de Coin’ in geçmiş seneye göre çok daha yüksek değerlerde seyretmesi beklenmektedir. WalletInvestor’ a göre Waves Coin 2023 yılı boyunca $30 ila $50 seviyelerinde yerini alacaktır.
 • DigitalCoin Price verilerine göre ise Coin bu yıl içerisinde daha da yükselecek olup ortalama değeri $50.63 olacaktır.
 • GovCapital fiyat tahminlerine göre ise Waves Coin 2024 yılında $50’ ı bulamayacak olup Coin yıl sonuna kadar en yüksek $47.5’ ı görecektir. Tahminlere göre Coin yılbaşında yaklaşık olarak $31 ile başlayacak olup yıl sonuna kadar yavaşça yükselecektir ve değeri Aralık ayının son haftasında yaklaşık olarak $41.3’ ı görecektir.

Waves Coin Geleceği 2025

Waves Coin geleceği 2025 yılı içinde analistler ayrı ayrı fiyat tahminlerinde bulunmuştur. Bu tahminlerden;

 • Trading Beasts’ e göre Coin yılbaşında $28 civarı değerde olurken yılsonuna doğru kademeli olarak değerlenmesi beklenmektedir. Ekibe göre Coin 2025 yılının sonunda yaklaşık olarak $30.6’ ı bulacaktır. Coin’ in ayrıca yıl içerisinde alması beklenen en düşük değer $23 en yüksek değer $38 civarı olacaktır.
 • WalletInvestor’ un tahminlerine göre ise Coin 2025 yılında önceki yıldan daha da yükselecek olup yaklaşık olarak $50’ ı aşması beklenmektedir. Ayrıca Coin’ in bu yıl içerisinde değer kazanım yüzdesi de %150’ nin üzerinde olması ön görülmektedir.
 • DigitalCoinPrice’ a göre Coin 2025 yılında yaklaşık olarak $62.23 seviyelerinde olacak olup yükselişte olması tahmin edilmektedir.
 • Son olarak Gov Capital verilerine göre Waves Coin 2025 fiyat tahmini yıl içerisinde aylara göre farklılık gösterecek olup zamanla kademeli olarak yükselmesi beklenmektedir. Coin’ in Ocak ayında yaklaşık olarak $41 seviyelerinde olması beklenirken Aralık ayında bu değerin yaklaşık $56’ a kadar çıkması tahmin edilmektedir.

Waves Coin Geleceği 2026

 • Trading Beasts ekibi Waves Coin geleceği 2026 için yapmış olduğu tahminlerde Coin’ in yıl içerisinde yaklaşık olarak ortalama $30.8 ya da $33.3 arasında değer alması beklenmektedir. 2026 yılında Coin’ in en yüksek $46 en düşük olarak da $26 seviyelerinde olabileceği de varsayımlar arasındadır.
 • WalletInvestor’ a göre ise Coin bu yıl içerisinde de yükselecek olup ortalama %200’ ün üzerinde değer kazanacaktır.
 • DigitalCoinPrice verilerine göre ise Waves Coin 2026 yılında ortalama $72.74 değerinde olacak olup önceki yıla nazaran biraz daha yükselecektir. GovCapital tahminlerine göre ise Coin 2026 yılında yaklaşık olarak $55 ile başlayacak olup yılsonunda ortalama $73’ ı yakalaması beklenmektedir.

waves coin analiz

Waves Coin Geleceği 2027

Waves Coin geleceği 2027 tahminlerine gelirsek;

 • WalletInvestor bu yıl için yapmış olduğu tahminlerde yine Coin’ in yükselişini sürdürmesini beklemektedir. WalletInvestor’ a göre Coin 2027 yılında yaklaşık olarak %300 üzerinde bir değer kazanacaktır.
 • DigitalCoinPrice’ a göre de Coin önceki yılda daha da yüksek olacak olacak olup ortalama $83.67 değerine kadar çıkacaktır.
 • GovCapital’ e göre ise Waves Coin 2027 yılında Ocak ayında yaklaşık olarak $73 seviyesinde başlayacak yıl sonunda Aralık ayında da $90’ a kadar çıkacaktır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum