Wan Coin Geleceği 2022-2025, Wan Coin Fiyat Tahmini

Wan Coin Geleceği 2022-2025, Wan Coin Fiyat Tahmini

Wanchain (Wan) Coin geleceği 2022-2025 fiyat tahmini açısından yatırımcılar dikkatle kripto para borsalarını takip etmektedir. Son dönemde ani değişiklik ve hızlı yükselişlerle dikkat çeken Wan Coin fiyatı bugün itibariyle 0,666992 dolar olup 24 saatlik işlem hacminin ise 413.080.906.46 dolar olarak bilinmektedir.

Wan Coin Nedir?

Wan Coin Nedir? Wan Coin Wanchain'in yerel tokenı olarak bilinmektedir.  İşlemler belirli miktarda WAN Coin tüketimi yapmaktadır. Ayrıca işlem yapma esnasında zincirler arası doğrulama nodelarına WAN güvenlik depozitosu ödemeniz gereken kripto para platformu olarak kullanılmaktadır.

Wanchain Coin geleneksel finansal yapıyı yeniden inşa etmeyi amaçlayan ve bunu dünyadaki sanal varlıkları bir araya getirerek yapmayı hedefleyen bir kripto para birimidir. Para birimi ve protokolü yeni bir “dağıtık” finansal ortam meydana getirerek, dijital ortamdaki ekonomi istikrarlı hale getirmeyi hedeflemekte.

Wanchain farklı Blockchain ağları arasındaki işbirliği sağlar ve zincirler arasında işlem gerçekleştirilmesine olanak tanır. Bu özelliği ile de; Blockchain teknolojisinin, bireylerin günlük hayatına uygulanması aşamasına katkı sağlar. Bu özellikleri ile geleceğe yön verebilecek bir protokole sahip olduğunu da es geçmeyelim.

“Dağıtık bir banka” mottosunu benimseyerek, tüm zincirlerden faydalanma kabiliyetine sahip olan Wanchain protokolü, geleneksel bankaların bulunduğu pozisyona eşdeğer nitelikte bir değere sahip olmayı hedefliyor. Bu amacını da, sanal para birimlerini ve diğer dijital varlıkları bir araya getirerek, yeni bir finansal altyapı oluşturma yönünde ilerliyor.

Wanchain (WAN) Nasıl Satın Alınır?

Wanchain nereden alınır, sorusu pek çok kripto para yatırımcısının merak ettiği konular arasında yer alıyor. Dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir borsalarından olan Binance, WAN coini bünyesinde sıralıyor. WAN coin Binance’da; BTC, ETH, USDT ve BNB birim çiftlerinden işlem görüyor.

Binance borsası haricinde aşağıda yer alan borsalar da WAN coini sıralıyor.

 • Bitrue
 • Huobi Global
 • BKEX
 • Bitkub
 • KuCoin
 • CoinDCX

Borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olarak WAN coin satın alarak ticarete başlayabilirsiniz. Binance’ın sıraladığı işlem çiftlerinden farklı olarak INR ve XRP çiftinden de WAN Coin ticaretine katılabilirsiniz.

Wanchain Coin Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada 1 WAN Coin 2,04 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00002253 BTC, ABD Doları ile 0,26$ tutarına tekabül etmektedir. Ayrıca Wanchain Binance fiyatı da 2,04 Türk Lirası değerindedir. Coine dair güncel fiyat verilerine ulaşmak isterseniz CoinMarketCap adresini inceleyebilirsiniz.

Wanchain Coin (WAN)Yorum

Yukarıda yer alan grafikte, WAN coine ait tüm zamanları içeren fiyat verilerini görebilmekteyiz. 2018 yılının başlangıcında marketlerde ve borsalarda sıralanmaya başlayan WAN, tüm zamanların en yüksek değerini yine bu tarihlerde görmüştür. Her altcoin biriminde olduğu gibi, bu başarısını sadece ilk yıllarında gördüğü rağbet ile yakalayabilmiştir.

Yaklaşık 5 ay kadar bu fiyat aralığında kalmayı başarmış olsa da, uzun zamandan beri düz bir çizgi halinde ve dip seviyelerine yakın konumda seyretmekte. WAN coine yatırımcıların ilgisi artarsa, tekrardan eski yüksek değerlerine çıkabileceği öngörülmekte.

Wanchain yorum; piyasa sıralamasında 15. Sırada yerini almış olan coin, tüm zamanların en düşük değerini de 0,5 TL civarında görmüştür. En yüksek değerini 78 TL direncinde yakalayan bir coinin bu kadar diplere çakılması, protokol adına beklenmedik bir durum. Coin istikrarlı bir yol izleyememiş olsa da protokol hedeflerini tamamlamayı başarabilirse WAN coin tekrar piyasadaki eski düzeylerine çıkabilir. Yukarıda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değil, tamamıyla seyreden kripto paraya fiyatına yönelik öngörüleri kapsar. Wanchain haberleri ve yorumlarını takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Wan Coin Hangi Borsalarda

Wan Coin hangi borsalarda açısından inceleme yapan yatırımcıların coinmarketcap sitesinde şu listeyle karşılaştığı bilinmektedir.

 • Bitrue
 • Huobi Global
 • BKEX
 • Bitkub
 • KuCoin
 • CoinDCX
 • Binance
 • Kucoin

Yukarıda sıralanmış borsa listesinden herhangi birini tercih ederek Wan Coin alımı yapılabilir. Ayrıca bulunduğu borsaları coinmarketcap sitesinde de görmeniz mümkündür.

Wan Coin Grafik, Kaç Dolar

Aşağıdaki Grafiktan wan coin grafik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

[mcrypto id="29726"]

Wan Coin Geleceği 2022

Wan Coin geleceği 2022 yılında dengeli ve risksiz yatırım seçeneği olması ile Price Prediction ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 0,97 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının 1,11 dolar olması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,99 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Wan Coin Geleceği 2023

Wan Coin geleceği 2023 yılındaki yükselişinin dengeli devam edeceği ifade edilirken yatırımcıların fiyat sorgusuna yönelik Price Prediction ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 1,41 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 1,64 dolar olabileceği beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 1,46 dolar olacağı ifade edilmektedir.

Wan Coin Geleceği 2024

Wan Coin geleceği 2024 yılında yükselişinin atak yaparak belirten uzman ekip Price Prediction tahminine göre en düşük fiyatının 2,02 dolar olabileceği belirtilirken en yüksek fiyatının ise 2,44 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 2,10 dolar olması beklenmektedir.

Wan Coin Geleceği 2025

Wan Coin geleceği 2025 yılında yılı beraberinde yükselişinin stabil şekilde ilerleyeceği belirtilen Wan Coin uzman ekip Price Prediction tahminlerine göre minimum fiyatının 2,82 dolar olacağı ifade edilirken maksimum fiyatının ise 3,48 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyat tahminleri ise 2,90 dolar şeklinde beklenmektedir.

Wan Coin Fiyat Tahmini

Wan Coin fiyat tahmini açısından yatırımcıların her an sıkı bir şekilde takip ettiği kripto para borsaları gündemdeki yerini korumaktadır. Düzenli takibi yapılan kripyo para seçenekleri içinde Wan Coin seçeneğine yönelik talepler artış göstermektedir. Fakat kripto para piyasasına yönelik net ifadeler belirtmek doğru değildir. Çünkü kripto para birimleri anlık şekilde değişen fiyatlarda alım satımı yapılan dijital varlıklardır. Yatırım açısından yukarıda belirtilen fiyat tahminleri Price Prediction ekibi tarafından analizi yapılmış liste şeklinde öne çıkmaktadır. Fakat bu bilgiler tahmini bilgiler olup kesinlik içermemektedir. Her sistemde olduğu gibi kripto para dünyasında da çeşitli riskler vardır.

Wan Coin Yükselir mi?

Wan Coin yükselir mi? Wan Coin ile ilgili belirtilen 2022-2025 fiyat tahmini listesi Price Prediction ekibi tarafından analizi çıkarılmış durumdadır. Yatırımcılar bu listeye bakarak uzun veya kısa vadeli yatırımlar ile ilişkili Wan Coin alımı yapması mümkündür. listeye bakıldığında ileriye dönük yükselişini devam ettirecek Wan Coin güven veren ve uzun vadeli değerlendirilmesi gereken kripto para birimi olarak bilinmektedir. Kısa vade içinde risk içermemesi nedeniyle de tercih edilmesi mümkün olan seçenektir. Geçmiş fiyatlarında göz önüne alınarak gelecek yılların fiyatlarının teknik analizi yapılmış olmasına rağmen her sistemde olan riskler kripto para birimlerinde de vardır. Bu yüzden dikkatli yatırım yapmak gerekir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.