VRA Coin Geleceği, VRA Coin Alınır mı?

VRA Coin Geleceği, VRA Coin Alınır mı?

VRA Coin

Bilindiği gibi teknolojinin artması ile reklamların gücü daha da yükselmiş olup sahte reklamlara engel olmak adına blokchain teknolojisi VRA Coin platformu geliştirilmiştir. Verasity platformunun yerel kripto para birimi olarak kullanılan VRA Coin daha önce blok zincir alt yapısı ile oluşturulmamış farklı bir hizmeti kullanıcılarına sunmayı amaçlamaktadır. Bu yazımızda VRA Coin nedir tam olarak ele almaya çalışacağız.

VRA Coin Nedir?

Günümüzde artık her kurum ya da kişiler ürünlerini ya da hizmet vermiş oldukları bütün alanları reklamlar aracılığı ile insanlara duyurmaya çalışmaktadır. Reklamın gücünün en üst seviyede olduğu günümüzde artık sosyal medya platformlarında dahi reklamlar verilmekte ve izlenme görülme gibi birçok veri kullanıcıların kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

Genellikle reklamlarının izlenim ve görülme sayısı gibi parametreler gerçek kişilerin izlemesi ile artmaktadır. Fakat, ne yazık ki sosyal medya platformunda var olan bot ya da spam hesaplar yüzünden izlenme ve görülme sayılarında kullanıcılar zarara uğrayabilmektedir. Reklamları bot hesaplar tarafından izlenen kullanıcıların milyon dolarlık zararlara girdiği ve bu durumdan da oldukça muzdarip olduğu görülmektedir.

 • Verasity Coin platformu da tam olarak bu sıkıntının giderilmesi ve oluşabilecek problemlere karşı mani olmak adına geliştirilmiş blok zincir tabanlı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcıların birçoğu kendileri reklam izleyerek VRA Coin satın alma fırsatına sahip olacaklardır. Bunun yanında yine reklamı eren müşterinin de reklamları bot hesaplar yerine gerçek kişiler tarafından izlenerek girmesi muhtemel birçok zarardan korunmuş olmaktadır.
 • Merkeziyetsiz olarak yönetilen Verasity platformu reklam veren kişilerin reklamlarının gerçek kişiler tarafından izlenmesini sağlamasının yanında Proof of View sistemi sayesinde sahte izleyicilerinin de tespit edilmesine yardımcı olacaktır.
 • Platform tamamen kendi ekibi tarafından geliştirmiş olduğu bu sistem ile kullanıcıların hepsini ayrı ayrı tarayarak hangi izleyicinin ya da hesabın sahte veya bot olup olmadığını kurmuş olduğu sistem ve protokol sayesinde tespit ederek bu hesapları kapatabilmektedir.

Bot ve sahte hesapların hepsini tespit ederek temizlemeye de yarayan platform sunmuş olduğu bu hizmetle birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

VRA Coin Binance

VRA Coin Binance ile halen listelenmemekte olup bu borsa aracılığı ile Coin alınması mümkün değildir. Bu Coin’ in Binance borsası üzerinde ne zaman listeleneceği konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

VRA Coin Yorum

Güncel olarak VRA Coin yorum değinecek olursak; Bu Coin 26 Temmuz 2021 tarihinde Saat 00.13’ de $0.009758’ dan işlem görmektedir. Bu Coin’ in son 24 saatlik trade hacim miktarı $4,724,841 olup yaklaşık olarak % 38 oranında bir azalma yaşamıştır. Coin gün içerisinde en yüksek $0.01004 değerine ulaşırken en düşük değer olarak da $0.00951’ ı görmüştür. Coin’ in toplam arzı 10,356,527,869 iken 3.98B ‘ i dolaşımdadır.

VRA Coin Geleceği

Temel alt yapısı olarak sıfırdan yepyeni bir teknoloji içermekte olan Verasity platformu 4 ayrı katman ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kurmuş olduğu sistemin blok zincir alt yapısı ile entegre olması ve kullanıcıların herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymadan VRA Coin elde edebilmesi popülerliğini artırmaktadır.

 • Son zamanlarda sermayesiz kazanç elde etme yöntemlerinin popüler olması da bu platformun daha da fazla ilgi görebilmesini sağlayabilmektedir.
 • Şu an düşüş trendinde olarak görünen Coin’ in uzun vadede yatırımcılarına kar getirebileceği ön görülmektedir.

VRA Coin Grafik

[mcrypto id="27314"]

VRA Coin Kaç TL

1 VRA coin fiyatı [mcrypto coin="VRA" currency="TRY"] TL‘dir. Ek olarak 1 VRA coin [mcrypto coin="VRA"] dolardır.

VRA Coin Hangi Borsada Listelenmektedir?

VRA Coin hangi borsada listelendiğine son olarak değinecek olursak bu Coin güncel olarak toplam 19 adet borsada listelenmektedir. Borsalardan birkaçını yazacak olursak;

 • KuCoin
 • OKEx
 • Bittrex
 • Uniswap
 • Bithumb
 • io

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.