Voyager  (VGX) Token Geleceği 2023-2027, VGX Token Fiyat Tahmini

Voyager (VGX) Token Geleceği 2023-2027, VGX Token Fiyat Tahmini

Voyager Token geleceği pek çok yatırımcı tarafından merak edilmektedir. Voyager Token üzerindeki bu yoğun ilgi uzmanların da dikkatini çekmektedir.

Voyager Token geleceği pek çok yatırımcı tarafından merak edilmektedir. Voyager Token üzerindeki bu yoğun ilgi uzmanların da dikkatini çekmektedir.

VGX Token şu an MarketCap’dan alınan verilere göre 0,39 dolar gibi bir işlem görmektedir. Piyasa değeri 0.005774 olan VGX Token’in son 24 saatteki hacmi ise 4,392,931 dolardır. Ayrıca sistemde dolanan arzı ise 278,482,214.19 VGX’dir. Analistlerin listesinde yerini alan VGX Token para biriminin MarketCap üzerinden alınan bilgilere göre liste sıralaması 130 numaradır.

Son zamanlarda adını uzmanların listelerine VGX Token tahmini olacak biçimde sokan VGX Tokenin geleceği ile ilgili pek çok tahmin bulunmaktadır.

Voyager Coin Nedir?

Voyager Token , son zamanlarda 1 ayda 10 TL değerlendi manşetleri ile bir anda tekrar hayatımıza giren e-ticaret üzerine oluşturulan bir kripto parasıdır. Bitexen platformuna girmiş bir kripto para birimi olması dikkat çekmektedir. 2018 yılından bu yana hayatımızda olan Voyager Token coin sadece ABD doları ile harcama yapılabilmektedir. Kendini altcoin olarak görmeyen Voyager Token, doğrudan dolar bazlı işlem görmektedir.

voyager-token-gelecegi-pek-cok-yatirimci-tarafindan-merak-edilmektedir-voyager-token-uzerindeki-bu-yogun-ilgi-uzmanlarin-da-dikkatini-cekmektedir.png

Voyager Token Coin Nasıl Alınır?

Voyager token coin almak için, önce herhangi bir borsa platformu üzerinden satış işlemlerinin gerçeklemesi gerekmektedir. Bu platformlardan en çok tercih edileni Binance platformudur. Binance platformunun tercih edilmesinin en önemli sebepleri güvenli ve likidite işlemlerinin diğer platformlara göre daha sağlıklı sonuçlar doğurmasıdır. Binance platformu üzerinde Voyager token coin BQX olarak listelenmektedir. Voyager Token Coin alma işlemi karmaşık görünse de oldukça basittir. Şu şekilde yapılmaktadır:

 • BQX almak için öncelikle borsa sistemine para yüklemesi yapmak gerekmektedir. Coinler her ne kadar dolar üzerinden hesaplamaları dönse de TL bazında yükleme yapılabilmektedir.
 • Yüklenen TL ile platform üzerinden TL yerine kullanabilmek için kripto parası alınır. Kripto parası satın alırken Binance’nin ana sayfasına gelip sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğine tıklayarak karşınıza çıkan “Kredi, Banka Kartı” seçeneğine tıklanır.
 • Tıkladıktan sonra ne kadarlık bir işlem yapmak istediğinizi belirleyip coin yazan yerden Bitcoin (BTC) seçilir.
 • Bitcoin aldıktan sonra sol üstte kalan “Al- Sat” seçeneğine tıklayıp “klasik” sekmesine tıklanır.
 • Açılacak olan sayfanın sağ üst kısmında yer olan Bitcoin seçeneğine tıklayarak çıkan arama butonuna BQX yazılır ve alttan çıkan BQX/BTC seçeneği seçilir.
 • Daha sonra orta kısımda çıkan “BQX Al” sekmesine gelerek ne kadarlık Voyager Token alınacaksanız miktarı girilir. İstenen miktar girildikten sonra işlem onaylanarak tamamlanır.

Voyager Token Coin Yorumu Nasıl Yapılır?

Voyager token yorumu yapabilmek için öncelikle borsa piyasasını çok iyi takip ediyor olmak gerekir. Grafiklerin iyi bir şekilde analiz edilebiliyor olması gerekmektedir.

Son oluşan Voyager token tablosuna göre bir yorum yapacak olursak, 52.sırada yer alan Voyager token coin bir hafta içerisinde % 42’lik bir değişim göstermiştir. Son 24 saat içerisinde ise % 6,55 değerinde bir düşüş yaşamıştır.

Yerel borsalarda bitexen kripto para borsasından alım satım işlemi yapabilirsiniz. Bu da son zamanlarda aktif bir şekilde alım satım işlemlerinde Voyager token coinin kullanıldığını göstermektedir. Bu coine toplam 222 milyon arzın olduğu belirtilmiştir.

Voyager Token Piyasa Değeri Ne Kadardır?

Voyager Token Coin (VGX) piyasa değerine bakacak olduğumuzda, son zamanlarda düşüşte olan coinler güncel fiyat sıralamasında 52.sıra yer almaktadır.

 • Piyasa Değeri: 10,772,451,429
 • İşlem Hacmi: 211,915,482
 • Tamamen Seyreltilmiş İşlem Hacmi: 10,759,684,558
 • Dolaşan Arz: 222,295,208 VGX

Son piyasa değerlerine göre bu rakamlara denk gelen Voyager token coin değerleri her an değişiklik gösterebilmektedir. Yatırım yapacaklar son fiyatları Binance platformu üzerinden kontrol etmeleri önerilmektedir.

Voyager Token Değerlenecek Mi?

Yaklaşık olarak 3 seneden beri borsa piyasasında olan Voyager Token’ın değerlenip değerlenmeyeceğine ilişkin net bir veri elde etmemiz ne yazık ki mümkün değildir. Fakat son veri analizlerine göre yükselişte olması değerlenecek mi sorularına değerlenmekte olduğunun yanıtını vermektedir. Özellikle son 1 ayda 1 günde 10 kat değer kazanması da bunu desteleyen türden bir haberdir.

Voyager Token Coin Satın Alınacak Platformlar Nelerdir?

Voyager Token birçok borsa platformunda işlem gören bir token coindir. Bu platformlar şunlardır

 • Coinbase
 • Binance
 • Uniswap
 • ATOMARS
 • HitBTC

Verilen bu platformlardan en çok tercih edileni Binance ve Bitexen’dir.

Voyager Token Hangi Ülkenin Kuruluşudur?

Voyager Token bir Amerikan borsası platformudur. 2018 yılında piyasada yerini almaya başlamıştır. Crypto Trading Technologies şirketi tarafından kurulmuştur.

Voyager Token Mobil Uygulaması Nedir?

Voyager Token mobil uygulama ile yatırımcılar kripto paralarını istedikleri her yerden yönetebilecek ve borsa işlemlerini sorunsuz bir şekilde bilgisayara bağlı kalmadan yapabileceklerdir. Son zamanlarda çoğu yatırımcının tercih ettiği bu uygulama bazı özelliklere sahiptir. Bunlar şu şekilde açıklanabilir:

 • Sezgisel Sipariş Yerleşimleri: Sipariş bilgilerinizi girip tek bir parmak darbesi ile verilen siparişin kolay ve basit bir şekilde tamamlanması beklenir.
 • Özel Grafik Görünümleri: Voyager mobil uygulaması borsa grafiklerini hem yatay hem dikey bir şekilde her açıdan görmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde teklif ve talep spreadleri hakkında daha iyi analizler elde ederek, daha detaylı bir bilgiye sahip olabileceksiniz.
 • İki Faktörlü Kimlik Doğrulama İşlemi: İki faktörlü kimlik doğrulaması ile hesabınıza sizden başka birisinin ulaşmasını engeller, aynı zamanda sizin haricinizde birinin hesabınıza erişmesi durumunda anında yapılan bildirimler ile oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğun önüne geçebileceksiniz.

VGX Token Geleceği 2023

VGX Token geleceği 2023 kapsamında Price Prediction ekibine göre 2023 yılının son aylarında VGX Token’in fiyatının en az 0,65 dolar olması beklenirken en fazla 0,98 dolar olması da beklenmektedir. Ayrıca yine aynı ekibe göre VGX Token’in 2023 yılının sonundaki ortalama fiyatı da 0.89 şeklinde olması beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre VGX Tokenin 2023 yılını 4,01 dolar üzerinden işlem görerek bitirmesi beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibi yayınladığı tahmin metinlerinde VGX Tokenin 2023 yılını 2.82951 dolar bazında işlem görerek kapatacağına dikkat çekmektedir.

VGX Token Geleceği 2024

VGX Token geleceği 2024 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre 2024 yılının ilk aylarında VGX Token’in fiyatı en az 2.75 olması beklenirken maksimum 3,13 dolar olması beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre VGX Token’in 2024 yılı ortalarındaki fiyatının en az 3,45 dolar en fazla ise 3,84 dolar olması beklenmektedir. Ayrıca Price Prediction VGX Token’in 2024 yılının son aylarındaki fiyatının en az 4,21 dolar en fazla ise 5,01 dolar olacağını tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre VGX Tokenin 2024 yılında 4,65 dolar üzerinden işlem görmesi beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibi yayınladığı tahmin metinlerinde VGX Tokenin 2024 yılında 3.73028 dolardan işlem görmesini beklediğini açıklamıştır.

VGX Token geleceği 2024

VGX Token Geleceği 2025

VGX Token geleceği 2025yılı kapsamında Price Prediction ekibinin yaptığı analizlere göre VGX Tokenin 2025 yılının başlarında en az 4,16 dolardan işlem görmesi beklenirken en fazla ise 4,68 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Yine Prediction ekibine göre VGX Token’in 2025 yılının ortalarında minimum 5,10 dolar maksimum 5,84 dolar olması beklenmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibi 2025 yılının son ayında VGX Token’in ortalama 6,06 dolar olacağını tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre VGX Tokenin 2025 yılında 5,52 dolar üzerinden işlem göreceği tahmin edilmektedir. Coinarbitragebot ekibi yayınladığı tahmin metinlerinde VGX Tokenin 2025 yılında 6.03559 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir.

VGX Token Geleceği 2026

VGX Token geleceği 2026 yılı baz alındığında Digitalcoinprice ekibi VGX Token’in yılın sonunda 6,43 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi VGX Tokenin 2026 yılında 9.76558 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi ise VGX Token’in yılın başında en az 5,98 dolar olmasını beklerken en fazla 6,73 dolar üzerinden işlem gömesini beklemektedir. Price Prediction ekibi VGX Tokenin 2026 yılının son aylarında en az 9,25 dolar üzerinden işlem göreceğini tahmin ederken en fazla 10,53 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir.

VGX Token Geleceği 2027

VGX Token Geleceği 2027 yılı kapsamında Digitalcoinprice ekibi VGX Token’in 2027 yılında ortalama olarak 7,82 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi yayınladığı tahmin metinlerinde VGX Tokenin 2027 yılını 15.8007 dolar bazında işlem görerek kapatacağına dikkat çekmektedir. Price Prediction ekibi ise VGX Token’in yılın başında en az 9,12 dolar en fazla ise 10,26 dolar üzerinden işlem göreceğini tahmin etmektedir. Aynı ekip VGX Token’in yıl sonunda en az 13,88 dolar en fazla 16,36 dolar işlem görmesini beklemektedir.

VGX Token Yükselecek Mi?

VGX Token yorum analistler tarafından yapılmakta ve internet üzerinden VGX Tokenin geleceğini merak eden kişilerle paylaşılmaktadır. Uzmanlar VGX Tokenin gelecek 4 yılda yükselişte olacağını tahmin etmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.