Viper Coin Nedir, Viper Coin Nasıl Alınır?

Viper Coin Nedir, Viper Coin Nasıl Alınır?

Harmony blok zincir alt yapısı ile geliştirilmiş olan Viper Coin platformu kullanıcılarına geniş kapsamlı DeFİ protokolüne dayalı olan ürünlere ulaşma ve zincirler arası işlem yapabilme imkanını sunmaktadır. Venom Dao’ nun bir kısmı olan platformun protokolü, EVM ile Ethereum sistem mekanizmalarına ( BSC, Harmony vb. ) uygun olarak seçilmiştir.

Sistem üzerinde yer alan bu protokol ile kullanıcılar Evm gibi araçlar aracılığı ile blok zincirler arası daha kolay ve hızlı şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecektir.

Viper Coin Kullanım

Viper Coin’ i kullanıcılar piyasada istedikleri gibi farklı şekillerde kullanabilmekte ve bazı işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Bunlardan bazılarına değinecek olursak;

  • Coin’ in aktif olarak kullanılabildiği Viper Exchange ve DEX gibi platformlarda VIPER Coin Harmony blok zinciri üzerinde olmak kaydıyla kullanıcılar yönetişim olanağına sahip olmaktadır.
  • Yukarıda bahsettiğimiz platformlarda yer alan bütün DeFİ tabanlı ürünleri kullanıcılar diledikleri gibi kullanabilmekte ve istedikleri işlemleri yapabilmektedir.
  • Kullanıcılar yine bu Coin ile platform üzerinde diğer kullanıcılar ile birlikte eşit haklara sahip olmaktadır.
  • Viper Coin platformu ViperPit olarak adlandırılan bir sistemi barındırmaktadır. Platformda var olan ViperPit sayesinde kullanıcılar DEX uygulaması üzerinden yapmış oldukları işlemlerin oranına ve düzeyine göre sınıflandırılmış çeşitli ödüller kazanma hakkına sahip olmaktadır.
  • Geleceğin parası olarak düşünülen kripto paralar arasında oldukça büyümesi hedeflenen bu Coin ile kullanıcılarına blokchain teknolojisinin kapıları aralanmakta.

Viper Coin Yorum

Viper Coin yorum olarak 20 Haziran 2021 tarihinde güncel bir bakış açısı ile kısa bir değerlendirme yapacak olursak;

  • Viper Coin blok zincir teknolojisinin en yararlı olan iki önemli sistemini alt yapı alarak geliştirilmiş ve bu teknolojilere bağlı olarak çalışmaktadır. Özellikle EVM ve Ethereum’ a uyumlu geliştirilmiş olan bu Coin’ in Harmony blok zincirine bağlı olması da birçok kullanıcıya oldukça fazla cazip gelen yönlerinden bir tanesi olabilir diyebiliriz.
  • Henüz tam olarak birçok piyasada listelenmeyen bu Coin’ in özellikle genel olarak kripto piyasalarda var olan genel durgunluk sonrasına daha birçok piyasada listeleneceği ve yatırımcı sayısını artıracağını ön görebiliriz.
  • Elbette bu yazdıklarımız yalnızca tahminden ibaret olmaktadır. Henüz çok yeni bir kripto para birimi olan Viper Coin için daha fazla net konuşabilmek için biraz daha zaman ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz.

Viper Coin’ in maksimum arzı ise 500.000.000 gibi bir sınır getirilmiştir. 2021 yılının Mart ayı içerisinde tam olarak başlatılan Coin’ in toplam arzının zamanla 2023 yılına kadar 100 milyon seviyelerine inmesi planlanmaktadır.

viper coin hangi borsada

viper coin Viper.exchange üzerinden satın alabilirsiniz. Şuan için herhangi bir borsada listelenmemektedir.

Viper Coin Fiyat

Viper Coin fiyat 20 Temmuz 2021 tarihinde saat 02.25’ te yaklaşık olarak $1.08 dolardan işlem görmektedir. Coin’ in tam market hacmine baktığımızda ise $542.345.264 olduğu görülmektedir.

Viper Coin Nasıl Alınır?

Kullanıcıların en merak ettiği soruların başında da Viper Coin nasıl alınır olmaktadır. Bu Coin i şu anlık yalnızca platformun kendine ait olan uygulaması Viper.exchange aracılığı ile satın alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.