Vidt Coin Geleceği 2023-2027 | Vidt Coin Yorumları | Vidt Coin Nedir?

Vidt Coin Geleceği 2023-2027 | Vidt Coin Yorumları | Vidt Coin Nedir?

Vidt coin geleceği, Vidt coin yorum, Vidt coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Vidt coin geleceği bakımından önemli bir kripto para birimi olmasıyla yatırımcıların dikkatini çeken seçeneklerden biri olarak tanımlanıyor. Vidt Coin alımı yapma vasıtası ile kullanıcıların kart alıp satabildiği bilinmektedir. Oyun kapsamında da kullanılan Vidt Coin fiyatı bugün itibariyle 0,23 dolar olup 24 saatlik işlem hacminin ise 63.323.066.32 TRY olduğu bilinmektedir. Bu yazımızda vidt coin yorumları ve vidt coin nedir bilgilerinede yer vereceğiz.

 

Vidt Coin Nedir?

Vidt Coin nedir? Vidt Coin hibrit blokzinciri olup doğrulama ve NFT oluşturma kripto para platformu şeklinde bilinmektedir. Çok sayıda entegratör tarafından kullanılmakta olan VIDT Datalink teknolojisi ile minimum masraf ve çabaya değer katıp koruyan kolay formüle göre çalışmaktadır. Bu durum kullanılabilirliği açısından her yatırımcının kullanacağı şekilde oluşturulmuş olduğunu göstermektedir.

 

Her buluttan her zincire yaklaşım kullanan VIDT Datalink NFT’ler, sensör verileri, bellenim ve sertifikalar türündeki varlıkları güvence altına almak amaçlı çok fazla yayıncı ve entegratöre sahiptir. Bu belgelerin dijital anlamda onay alıp güvence altına alınabilmesi açısından da VIDT veri bağlantısı kullanılmaktadır.

 

Vidt Coin Nedir?

VIDT Datalink nedir dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak veri depoları geliyor, bu da doğru tahmin. VIDT Datalink, yüksek güvenlikli bir veri depolama merkezidir. VIDT Datalink gücünü blockchain ağının güvenliğinden almaktadır. VIDT Datalink’in kuruluş amacı şirketlerin veya bireysel kullanıcıların kripto dolandırıcılıklarına maruz kalmaması, hacklenme gibi soygunlardan korunmasıdır. VIDT Datalink yaptığı açıklamalarda sık sık düşük bütçe ile yüksek güvenlik sağlayabildiğini açıklıyor. Bu açıklamalarına rakip şirketler olumsuz yorum yapsa da, VIDT Datalink’in basına yansıyan olumsuz bir olayı bulunmamakta.

 

Kripto dünyasındaki dev şirketler (Örnek: Amspec, IBM vs.) dijital sertifikalar, faturalar vesaire gibi sahtesi yapılabilecek tüm belgeleri doğrulamak için VIDT Datalink’i kullanıyor. Bu durum VIDT Datalink’e olan güveni açıklar nitelikte.

 

VIDT Coin VIDT Datalink’in çıkarttığı kendilerine ait bir kripto coindir. VIDT Datalink’e ait olduğundan dolayı güven yüzdesi yüksek olan coinlerden biridir. VIDT Datalink’e ait V-ID blockchain ağında yer almaktadır.

 

  • VIDT Coin’in piyasa değeri yaklaşık olarak 22 milyon – 23 milyon dolar aralığındadır.
  • VIDT Coin günlük hacmi yaklaşık 580.000 dolardır.
  • Dolaşımda 49 milyon 428 bin adet VIDT Coin bulunmaktadır. Toplam arz ise dolaşımdaki miktardan daha fazladır.
  • VIDT Coin alım satımlarımda en çok kullanılan per VIDT/BTC peridir.

 

VIDT Coin Yorum

VIDT Coin küresel güveni kazanmış, yatırımcıların korkmadığı bir kripto coin. Fiyatının doların altında kalma sebebi ise işlem hacminin düşük olması olabilir. Zira VIDT Coin bu kadar güven duyulmasına rağmen kripto coin sıralamasında 330. Sırada yer alıyor.

VIDT Coin’in alt desteği sağlam bir şekilde oluşmuş durumda. Ciddi batmalar, likiditeler yaşamak zor görünüyor. Ancak direnç noktaları da bir hayli sağlam. VIDT Coin’in 0.30 direncini tekrar kırabilmesi ancak küresel olaylara bağlı. Yatırım yapılmamasının en büyük nedeni de zaten bu, direncin sağlam olması. Şu an için VIDT Coin bir stablecoin olarak kullanılabilir, paranın değeri korunabilir.

Vidt Coin Nasıl Alınır?

Vidt Coin nasıl alınır? Vidt Coin al-sat işlemleri yapabilmek için bulunduğu borsalardan birinde hesap oluşturmanız gereklidir. Hesap oluşturma beraberinde kimlik doğrulaması yaparak hesabınıza Vidt Coin alımı için belli bir miktar yatırım yapmanız gerekir. Yatırım kapsamında cüzdan bakiyenize belli miktar transfer yaparak kayıt olduğunuz borsaya yatırım yapabilirsiniz. Belirttiğiniz limite ulaşınca da satabilir ya da farklı bir coin çeşidi alıp yatırımınızı kısa veya uzun şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

 

Vidt Coin Hangi Borsalarda Var

Vidt Coin hangi borsalarda araştırmasında Binance borsasında listelenmiş olan coin için birçok borsadan bahsetmek mümkündür. Vidt Coinin bulunduğu borsalar şu şekilde sıralanmaktadır.

  • KuCoin
  • Pionex
  • Hoo
  • Hotbit
  • HitBTC
  • Mandala Exchange

Yukarıda sıralanmış olan borsalar haricinde Vidt Coinin farklı borsalarda da işlem gördüğü bilinmektedir.

 

Vidt Coin hangi borsalarda var

 

 

Vidt Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten vidt coin teknik analizi bilgisi yer almaktadır.

 

 

 

Vidt Coin Geleceği 2023

Vidt Coin geleceği 2023 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 0,45 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,75 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,66 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

 

Vidt Coin Geleceği 2024

Vidt Coin geleceği 2024 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. 2024 yılı için Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 0,95 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 1,11 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,98 dolar olacağı beklenmektedir.

 

Vidt Coin Geleceği 2025

Vidt Coin geleceği 2025 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen Vidt Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 1,34 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 1,63 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 1,38 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

 

Vidt Coin Geleceği 2026

Vidt Coin geleceği 2026 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Vidt Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 2,01 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 2,31 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 2,07 dolar olması beklenmektedir

 

Vidt Coin Fiyat Tahmini

Vidt Coin fiyat tahmini açısından yukarıda belirtilen uzman tahminlerinin önemli rol oynadığını söylemek gerekir. Yatırımcının dikkatini çeken Vidt Coin ile ilgili belirtilen fiyat listesi kesinlik içermemektir. Bunun yanı sıra kripto para dünyasında diğer sistemlerde de bulunan riskler bulunmaktadır. Bu yüzden kontrollü bir takip yapılarak bazı durumlarda hızlı davranılması gerekir.

 

Vidt Coin Yükselir mi?

Vidt Coin yükselir mi? Vidt Coin gelecek vaat eden kripto para seçenekleri arasında bulunmaktadır. Vadeli yatırımlarınızda dengeli yükselişte ilerleyecek Vidt Coin alımı ile geleceğinize yatırım yapmanız mümkündür. Belirtilen fiyat listesi teknik analizlere göre sunulmuş olup Vidt Coin seçeneğinin uzun vadede yükseleceğini belirtmektedir.

 

Vidt Coin Yorum

Uzmanların Vidt coin yorumlarını incelediğimizde göze çarpan ilk şey arzının düşük olmasıdır. Binance borsasında yer alması de ayrıca vidt coine değer katan diğer bir durumdur. Kripto para piyasa hacmi arttığında yükselecek sağlam projelerden birisi olduğu ifade edilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.