Verge Coin Geleceği 2023-2025 | Verge Coin Yorum | Verge Coin Nedir

Verge Coin Geleceği 2023-2025 | Verge Coin Yorum | Verge Coin Nedir

Verge (xvg) Coin geleceği yönünde yatırımcısına güvenli kazanç yatırımları vaat eden kripto para platformu şeklinde bilinmektedir

Verge (xvg) Coin geleceği yönünde yatırımcısına güvenli kazanç yatırımları vaat eden kripto para platformu şeklinde bilinmektedir. Verge Coin kısa adıyla XVG Coin olarak bilinmekle beraber yatırımlarla ilişkilendirilen bir seçenektir. Yaklaşık olarak 7 yıl öncesinde üretilmiş olan Verge Coin fikri tasarlanıp Sunerok adlı kullanıcı tarafından hayata geçirilmiş kripto para birimidir. Ayrıca gelecekte yatırımcıların çok işine yarayacak olacak verileri de içerdiği bilinmektedir. Bu yazımızda verge coin yorum ve verge coin nedir sorularına yanıt vereceğiz.

 

Verge Coin projesinin altcoin ismi önceden Dogecoin olarak düşünülmüş olsa da oluşturabileceği etki nedeniyle bu durumdan vazgeçilmiştir. Verge Coin kullanıcıların IP adreslerini Tor ile gizleyebilen sistem sunmaktadır. Bu şekilde anonim işlemler sunabileceği iddia eden Verge Coin merkeziyetsiz ve açık kaynaklı kripto para birimidir. Projesi kapsamında işlem yapabilmek açısından IP adresini şifreleyip gizleyen Tor tarayıcısı ile Wraith protokolünü kullanmaktadır.

 

Verge Nedir

Verge nedir?, kullanıcıları için tamamen gizli ve gizlilik üzerine odaklanan bir kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin, merkezi olmayan bir kripto para ekosistemi oluşturma misyonunu başarırken, Verge bu misyonu, doğrulama işlemlerini tamamen anonim hale getirerek daha da ileriye götürüyor. Para birimi neredeyse hiç iz bırakayarak, kullanıcılara anında anonim işlem yapma imkanı sunuyor.

 

Peki bu nasıl mümkün olabiliyor? Verge, Tor ve I2P ağlarınınki gibi, kişisel verilerinizi gizleme üzerine kurulmuş oldukça gelişmiş bir blokaj zinciri teknolojisini kullanıyor. RSK teknolojisinin gelecekte uygulanması ile Verge, kullanıcıların toplam gizliliğini koruyarak akıllı sözleşme işlevselliği sunacak ve böylece bu özellikleri birleştiren pazardaki tek kripto para olma özelliğini kazanacak.

 

 

 

Verge coin nedir

 

Verge’nin Teknik Yapısı Nasıl?

XVG, % 100 açık kaynaklı bir projedir. The Verge Community, yeni özellik uygulamaları ile ilgili olarak yapılan tüm kararlarda ve içeriğinde yer almaktadır. Verge, temel bir geliştirme ekibinin, XVG’nin mevcut temellerini iyileştirmek için sürekli çalıştığı, tabandan tarz bir projedir. Lansmanında ICO yoktu ve herhangi bir token dağıtımı da gerçekleşmedi.

 

Verge (XVG) Coin Nereden Alınır?

Yatırımcıların daha düşük ücretli, hızlı, güvenli ve gizli işlem yapabilme İmkanı sunan  Verge son olarak dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan  Bitfinex’te işlem görmeye başlamıştır. Başarı sağlayan ortaklıklar yaratması benimsenme yüzdesini yükseltme çalışmalarına devam eden Verge, Binance gibi pek çok borsa platformu üzerinden satın alabilirsiniz.

 

XVG’yi Benzersiz Kılan Özellikleri Neler?

Birçok şifreli para birimi var ve genellikle birbirlerine çok benziyorlar. XVG’yi diğerlerinden ayıran özellikleri ise şunlar:

 

 • Token dağılımını, kullanıcı sayısını ve diğer istatistiklerin görülebilmesini sağlayan bir public blok zinciri var. Ayrıca meta işlem verilerini anonim tutuyor.
 • RSK teknolojisinin uygulanmasıyla Verge, smart contract entegresi ile de, ilk gizlilik odaklı kriptopara olmayı amaçlıyor.
 • İşlemler, 30 saniyede bir blok bulunması sayesinde oldukça hızlı.
 • Hem masaüstü hem de mobil işletim sistemi için birden fazla cüzdan uygulaması geliştirerek kitlesel kabul görmüştür.
 • Adanmış bir geliştirme ekibi ve güçlü bir yetenekli topluluk tarafından yönlendirilen, açık kaynaklı bir projedir.
 • Toplam Verge miktarı 16.5 milyar olarak belirlenmiştir. Bu tür kripto paralar daha adil bir dağıtım sağlamaktalar. Piyasa manipülasyonunu büyük ölçüde engelleyerek, Verge’yi düzenli ödemeler için uygun hale getirmek.
 • XVG, transaction’larını farklı block zincirleri ve madencilik cihazlarıyla kazı yapmayı mümkün kılan, çok zincirli bir algoritma kullanıyor.
 • XVG’nin madeni yoktu ve bir ICO değildi.
 • Wraith Protokolü, şeffaflığı değerlendirmek ve loglara göz atmak isteyen herkesin erişebileceği bir defterin üzerinden işlem yapma seçeneği sunarken, istenildiğinde işlemleri özel olarak kolayca gizleyebiliyor.
 •  
 •  

Verge Coin Hangi Borsalarda

Verge Coin hangi borsalarda araştırması başta Binance borsası olmak üzere Bittrex, Gate.io, Huobi Global gibi en büyük kripto para borsalarında bulunduğu bilinmektedir. Belirtilen borsaların haricinde birçok borsada yer alan Verge Coin alımı beraberinde yatırımlarınızı yönetmeniz mümkündür.

 

VERGE coin hangi borsalarda

 

Verge Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten xvg coin teknik analizi yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Verge Coin Geleceği 2023

Verge Coin geleceği 2023 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 0,014 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,017 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,014 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

 

Verge Coin Geleceği 2024

Verge Coin geleceği 2024 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 0,019 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,024 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,020 dolar olacağı beklenmektedir.

 

Verge Coin Geleceği 2025

Verge Coin geleceği 2025 yılı kapsamında yatırımcılar için iyi bir seçenek olduğu ifade edilen Verge Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 0,027 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,034 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,028 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

 

Verge Coin Geleceği 2026

Verge Coin geleceği 2026 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Verge Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,041 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,047 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 0,042 dolar olması beklenmektedir.

 

Verge Coin Fiyat Tahmini

Verge Coin fiyat tahmini açısından belirtilen analist yorumları oldukça dikkat çekicidir. Belirtilen bilgilerin kesinlik içermemesi nedeniyle tahmini fiyatlar şeklinde dikkate alınması gereklidir. Çünkü ileriye dönük yapılan analizler kesinlik içermediği gibi kripto para dünyasında risklerde bulunmaktadır. Ani fiyat düşüşü veya yükselişi al-sat yatırım kazançlarının ters yönde etkilenmesine sebep olabilir.  Bu yüzden yatırımcıların sıkı ve düzenli takip yapması gereklidir. Bugün itibariyle 0,134984 TRY olan Verge Coinin 24 saatlik işlem hacmi ise 99.357.687 TRY olarak bilinmektedir.

 

Verge Coin Yorum

Verge Coin yorum kapsamında uzman analistlerin yorumları yatırımcıların ilgisini çekmekle beraber dikkat edilen analist yorumlarını da öne çıkarmaktadır. Uzun vadeli yatırımlarda kazanç elde etmenizi mümkün kılan Verge Coin gelecek vaat eden kripto paralardan biri olarak yorumlanır. Gelecek yıllarda fiyat yükselişini dengeli şekilde devam ettireceği ifade edilen ve teknik analizlerde de aynı sonucu çıkaran Verge Coin yatırımcısına güvenli kazanç şeklini sunmaktadır.

 

Yorumlar kapsamında Verge Coin için ayrıcalıklı durum söz konusudur. Çünkü Verge Coin orijinal Bitcoin (BTC) blok zincirini geliştiren bir coin türüdür. Atrıca hızlı ve verim sağlatan çeşit olmasıyla merkeziyetsiz ödeme ağı sunmayı amaçlamaktadır. Yapılacak işlemleri gizlilik odaklı kripto para birimi ile yapabilmesi nedeniyle yatırımcısına güven vaat etmektedir.

 

Verge Coin Yükselir mi?

Verge Coin yükselir mi? Verge Coin kısa ve uzun vadeli kripto para birimi şeklinde tercih edildiğinde yatırımcısına güvenli kazanç sağlatacak coin çeşidi olarak bilinmektedir. Düşük risk içermesi ve dengeli yükselişi sayesinde ileriye dönük yükselişte olacağı bilinen kripto para platformu şeklinde bilinmektedir. Bunun yanı sıra gelecek vaat ettiği ve kısa vadeden daha çok uzun vadeli işlemler için uygun olduğu bilinmektedir.

 

 

 

Lyxe Coin Geleceği 2023-2025 | Lyxe Coin Yorum | Lyxe Coin Nedir

 

Ücretsiz Robux Veren Siteler

 

Vet Coin Geleceği 2023-2025 | Vechain Coin Yorum | Vet Coin Nedir?

 

 

 

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.