Uzun Vadeli Coin Yatırımı 2024

Uzun Vadeli Coin Yatırımı 2024

Uzun vadeli coin yatırımı, ülkemizde sıklıkla tercih edilen geleneksel yatırım biçimi ile ilişkilendirilebilir. Son dönemlerde hızlı bir biçimde büyüyen kripto para borsası, gün geçtikçe aktif bir duruma dönüştü.

Uzun vadeli coin yatırımı, ülkemizde sıklıkla tercih edilen geleneksel yatırım biçimi ile ilişkilendirilebilir. Son dönemlerde hızlı bir biçimde büyüyen kripto para borsası, gün geçtikçe aktif bir biçimde al – sat işlemi yapan yatırımcıları da kendisine çekmektedir. Yatırım söz konusu olduğunda her yatırımcı farklı yatırım alışkanlıklarına ve buna bağlı olarak farklı yatırım eğilimlerine sahip olabilir. Bu eğilimlerden en risksiz seçenek olarak görülen uzun vadede yatırım yapmak, kripto para yatımcılarının da tercih ettiği seçeneklerden biridir.

Uzun süreli kripto para yatırımında yatırımcıların dikkat etmesi gereken iki temel nokta bulur. Bunlardan ilki doğru kripto para birimi ya da birimlerinin seçilmesi, diğer ise güvenilir borsa üzerinden işlem yapmaktır. Herhangi bir piyasa üzerinden, tercih edilen bir coinin, uzun süre satım işlemine tabi olmadan zaman içerisinde değer kazanmasının beklenmesi durumunu ifade eden bu teknik, özellikle doğru coin tercihlerinin yapılması ile oldukça olumlu sonuçlar verebilir.

Uzun vadeli coin yatırımı için kişilerin dikkat etmesi gereken noktalardan biri de, listede yer alan kriptolar ile ilgili detaylı verileri incelemek ve uzmanların söz konusu coin için geleceğe yönelik tahminleri konusunda duyarlı olmaktır.

Piyasada yeni olsun ya da uzun süredir varlığını sürdürsün tüm kripto para birimleri ile iligili detaylı analiz yapan otoriter kurumlar, ekipler ve yorumcular bulunur. bu yorumların yakından takip edilmesi ve yatırım hamlelerinin gelecekte gerçekleşmesi beklenen parametreler bazında yapılması, yatırımcılar için yüksek karlılık vaat edebilir.

Geleceği Olan Coinler *2024 – En İyi Altcoinler Nelerdir

Uzun Vadede Yatırım Yapılabilecek Coinler

 • near
 • fet
 • agix
 • edu
 • theta
 • sand
 • starknet
 • pyth
 • floki
 • wıf
 • DYDX
 • DODO
 • ICP
 • WİNG
 • ONT
 • OGN
 • MİNA
 • RARE
 • SAND
 • MANA
 • Shiba
 • Dogecoin
 • Blokc
 • Ripple

DYDX Coin

Uzun Vadeli Coin Yatırım yapılacak coinlerden birisi DYDX Coin geleceği göz önünde bulundurulduğunda uzmanlara göre uzun süreli olarak coin sepetinizde tutabileceğiniz bir para birimidir. Sistemin güvenilirliği, diğer kripto para birimlerine nazaran büyük bir avantaj olarak görülmektedir ve bu durumun gelecekte, yatırımcı sayısını arttırabileceği düşünülür.

Toplam arzının yetkili otorite tarafından 1 milyar adet ile sınırlandırılmış olması alım ve satım işlemlerini, dolayısıyla arzın ve talebin bir noktadan sınırlandırılacağı anlamına gelmektedir. Otoriter global kripto borsalarından biri olan Coin Base’in kısa bir süre önce gerçekleştirdiği 1 milyon dolar seviyesindeki yatırım hamlesi de söz konusu coinin geleceğine yönelik olumlu bir gelişme olarak kabul edilmektedir. Coin marketcap verilerine göre an itibariyle dYdX coinin biri fiyatı 163.11 TL’dir sahip olduğu birim fiyat ile listenin 128. Sırasında yer alır.

DYDX Coin Geleceği

DodoEx Coin ( DODO )

Dodo Coin geleceği piyasaya çıktığı ilk günden bu yana başarılı Pazarlama stratejileri ve pazarda yer edinmekten ziyade, pazar oluşturma hamleleri göstermesi ile son derece olumlu görülmektedir. Bu kripto para biri ile ilgili uzun vadeli bir yatırım hedefleniyorsa uzmanlara göre, piyasa değişkenlerinin son derece dinamik olduğu gerçeği göz ardı edilmemelidir. Her ne kadar gelecek günlerde yaşanabilecek fiyat değişimleri için net bir veri akışı sağlanamasa da, pek çok uzman bu kripto paranın uzun vadeli coin yatırımı için son derece uygun olduğu yönünde açıklamalar gerçekleştirmiştir. Dodo Coin’ an itibariyle coin Marketcap’te 15,94 TL ile işlem görmektedir ve listede 404. Sırada yer alır.

DODO Coin

Internet Computer Protocol ( ICP )Coin

Internet Computer Potocol (ICP) Coin isimli kripto paranın özellikle 2023 yılı itibariyle yatırımcıların odak noktası olacağı uzmanlarca açıklanmaktadır. Bu yıl sonu itibariyle hedef fiyatın 89.50 Dolar olacağı beklenen bu coinin henüz yıl bitmeden Coin Marketcap verilerine göre birim fiyatının 499.96 TL olduğu göz önünde bulundurulursa, uzun vadede yatırım yapılabilecek coinler listesinde yer alması son derece mantıklı bir hamle olacaktır.

ICP Coin Geleceği

Wing Finance (WİNG) Coin

Wing Finance (WİNG) Coin en güçlü uzun vadeli yatırıma uygun coinlerden biri olarak ifade edilmektedir. Uzmanlar tarafından yapılan bu yorumun temelinde yatan düşünce ise, teklif bazlı kitle fonlamasına olanak tanıyor oluşudur. Coin Marcetcap verilerine göre bu coinin birim fiyatı 238.99 TL olarak görüntülenmektedir. Sırada diğerUzun Vadeli Coin yatırımı yapılacak coinde.

Wing Coin Wing Coin

Ontology (ONT) Coin

Ontology (ONT) Coin 2025 yılı sonu itibariyle 10 dolar seviyelerine yükselebilir. Söz konusu kripto paranın bir anda yükseliş ivmesine girmesinden ziyade, periyodik ve sistemli bir biçimde yükselişe geçeği fikrinin uzmanlar arasında yaygın olması, uzun vadede yatırım yapılabilecek ideal kripto para birimlerinden biri olacağı görüşünü destekler niteliktedir. ONT Coin’in birim fiyatı ise, an itibariyle 12.15 TL olarak görüntülenmektedir.

ONT Coin Geleceği

Origin Protocol (Ogn) Coin

Origin Protocol (OGN) Coin uzun vadede değer kazanabilecek altcoinlerden biri olarak uzmanlar tarafından ifade edilir. Bu düşüncenin destekleyicisi ise, söz konusu coinin projesidir. OGN Coin, kullanıcılarının ihtiyaçlarına kısa sürede karşılayabilecekleri çevrimiçi bir yatırım pazarı sunmayı hedefler. OGN Coin’in anlık fiyatı 12.70 TL’dir.

OGN Coin Geleceği

Mina Coin

Mina Coin uzman yorumlarına göre 2025 yılı itibariyle 20 dolar seviyesine ulaşabilir. 2017 yılı itibariyle listeye giren bu altcoinin an itibariyle birim fiyatı 56.76 TL seviyesindedir.

MINA Coin Geleceği

SuperRare (RARE) Coin

Kullanıcılarına özel olarak sunduğu stake etme olanağı ile gelecekte, yatırım yapılan kripto para birimlerinden biri olması beklenen SuperRare RARE Coin bu yönü ile uzun vadeli yatırım için uzmanlarca doğru bir tercih olarak değerlendirilmektedir. RARe coin an itibariyle 20.26 TL bandındadır.

SuperRare Coin Nedir, Rare Coin Geleceği 2024

The Sandbox (Sand) Coin

The Sandbox (Sand) Coin oyun içi materyallerin alım ve satımı ile ilgilenen Ethereum altyapılı bir altcoindir. Her geçen gün sanal oyun kullanıcılarının sayısının artması, bu kripto paranın uzun vadeli yatırım coini olabileceği fikrini güçlendirmektedir. SAND Coin 86.88 TL ile işlem görmektedir.

Decentraland ( Mana) Coin

Decentraland ( Mana) Coin dünyada bir ilki gerçekleştirip ilk dijital büyükelçiliği satın alan coin olarak tarihe geçmiştir. Popüler hamlelerle pazarlama stratejisini güçlendiren bu coine ilişkin gelecek günlerde yukarı yönlü bir ivme kazanacağı fikri son derece yaygındır. Uzmanlara göre bu yönü ile uzun vadede yatırım yapılabilecek kripto paralardan biri olabilir. MANA Coin’in an itibariyle 59.02 TL olarak Coin Marketcap’te görüntülenmektedir.

Bu yazımızda sizler için yoğun bir araştırmadan sonra Uzun Vadeli Coin Yatırımı 2024 coinlerini listeledik. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kendi araştırmanızı yaptıktan sonra yatırım yapınız.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
13 Yorum