Ünlü Analist Joe Parys 100X Yapabilecek Altcoin'leri Açıkladı!

Ünlü Analist Joe Parys 100X Yapabilecek Altcoin'leri Açıkladı!

Ünlü kripto para analisti olan Joe Parys iler ki zamanlarda patlama yapacak altcoin projelerini açıkladı. Belirtmiş olduğu altcoin projelerine güvenen analist bu dijital varlıkların yatırımcıları zengin edebileceği tahminini öne sürüyor.

PolyPad

Ünlü analist Joe Parys'ın listesinde yer alan ilk altcoin PolyPad'dir.  Gelecek vaat eden DLT’ler üzerine inşa edilen yeni erken aşama blockchain projelerine erişimin önündeki engelleri yıkmayı amaçlayan PolyPad, platformdaki ilk IDO’nun 7 Nisan’da PolyPad lansmanından 24 saat sonra duyurulmasıyla piyasaya sürülecek. Bu gelişme ile birlikte çok beklenen DOTPad dahil olmak üzere kilitli beş IDO daha bulunmaktadır. Bu yüzden Joe Parys PolyPad potansiyel olarak 100x yapabileceği tahmin etmektedir.

PulseX (PLSX)

Joe Parys'ın listesinde ikinci sırada bulunan PulseX (PLSX),para kazandırmak amacıyla tasarlanan bir projedir. Yatırımcılar ellerinde hali hazırda bulundurdukları  PLS veya PRC20’leri PulseX‘e bağlayabilirler. Bu işlemi gerçekleştirmeleri sonucu kullanıcılar buralardan getiri sağlayabilirler ve normal bir işlem yapmaktan daha az risklidir ve dijital varlığınızdan öngörülebilir gelir elde etmenizi sağlar.

Yuga Labs ApeCoin

Gargamel, Gordon, Tomato ve Sass. Yuga Labs, tohum fonlarından 450 milyon dolar toplayan Yuga Labs ApeCoin,  piyasaya sürüldükten sonra şirketin değerlemesi 4 milyar dolara ulaştı. İlk listelenmeye başladığı günden itibaren neredeyse %600 değerlenen bu altcoin projesi analiste göre daha da fazla değerlenecek. BAYC NFT’lerinin florunun yüzbinlerce dolar olması bu altcoin'in fiyatının artması için en büyük güven olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğer söz verdiği gibi Yuga Labs, 400 milyon dolarlık yatırımın büyük bir kısmını metaverse projelerine harcarsa 100X olmasa bile yatırımcılarını büyük oranda tatmin edecek seviyelere ulaşması kaçınılmaz gibi görünüyor. Bu altcoin projesin 1 milyar arza sahip ve şuan dolaşımda bunun %28'i bulunmaktadır. Buda demek oluyor ki ApeCoin'in 100 dolar hedefine ulaşması için piyasa koşullarında en az 3. sırada kendine yer bulması gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.